Fatih Böcek ilaçlama

bocek bck haşere ilaçlaması
Fatih, Eminönü ile birleşmesi ile beraber Türkiye’nin en tarihi ve turistlik bölgesi olarak bir ilk ve tektir.

Fatih, İstanbul tarihi yarımadadaki en eski ilçedir. İsmini Fatih Sultan Mehmet’ten alır. Fatih, İstanbul’un Fethinden sonra hızlı bir biçimde klasik Türk şehri haline getirilmiştir. Fatih’in, cami ve türbeleriyle mistik bir havaya sahiptir. Esas istanbul olarak anılmaktadır.

Türkiye’nin en muhafazakar bölgesidir. Hatta İskenderpaşa ve İsmailağa cemaati bu bölgede yaşamaktadır.

Fatih ilçe sınırındaki surlar; Burada en önemli anıtsal yapı olan Fatih Camii yine Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır. Fatih camisi bu bölgede en fazla ziyaret edilen camidir. Fatih Camisi Osmanlı Tarihi açısından ilk medresenin bu camiinin bünyesinde olmasıdır. Şu anda hala bu medreseler üniversite öğrencileri tarafından kullanılmaktadır. Zeyrek Camii kiliseden camiye çevrilmiştir. İskender Paşa Camii, Hırka-i Şerif Camii, Vefa Camii yine bölgedeki en önemli tarihi yapılardır.

Fatih ilçesinde Sıklıkla Görülen Böcekler Şunlar;

  • Pire
  • Hamam Böcekleri
  • Şark Hamam Böceği
  • Yoğunluklka Kalorifer Böceği

Fatih’i Beyazıt’a bağlayan ana cadde olan Fevzi Paşa Caddesi Roma döneminden beri aynı işlevini sürdürmektedir. Yine çok önemli bir yapı olan tarihi su kemeri aynı bölgede bulunmaktadır.

Fatih semti yüksek bir yerde kurulmuştur. Çeşitli manzara noktalarından Haliç ve İstanbul Boğazı rahatlıkla izlenir. Fatih ilçesi kuzeyde Eyüp ve Haliç, doğuda Eminönü, batıda Zeytinburnu, güneyde de Marmara Denizi ile çevrelidir. İlçenin tümü İstanbul ilinin tarihsel çekirdeği olan sur içinde yer almaktadır. Fatih Belediyesi 1984 yılında bir düzenlemeyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir ilçe belediyesi oldu. Köy yerleşimi olmayan bu ilçemizde 102 mahalle vardır.

Fatih böcek ilaçlama faaliyetleri: Abdi Çelebi, Abdi Subaşı, Akdeniz, Aksaray, Ali Faki, Arabacı Beyazıt, Arpacı Emin, Atik Mustafa Paşa, Avcıbey, Baba Hasan Alemi, Balat, Balat Karabaş, Beyazıt Ağa, Beyceğiz, Cambaziye, Cibali, Çakır Ağa, Deniz Abdal, Derviş Ali, Edirnekapı, Ereğli, Fatma Sultan, Fener, Fevzipaşa, Fındıkzade, Gureba Hüseyin Ağa, Hacı Evhadettin, Halıcılar, Haliç, Hamami Muhittin, Haraccı Kara Mehmet, Hasan Halife, Hatice Sultan, Hatip Musluhittin, Haydar, Hızır Çavuş, Hoca Üveyz, Horhor, Hüsam Bey, İbrahim Çavuş, İmrahor, İnebey, İskender Paşa, Karadeniz Cad., Karagümrük, Karye-i Atik, Kasap Demirhun, Kasap İlyas, Kasım Gönani, Katip Musluhittin, Keçeci Karabaş, Keçi Hatun, Kırık Çeşme, Kırmasti, Kıztaşı, Koca Dede, Kocamustafapaşa, Kocasinan, Küçük Mustafa Paşa, Kürkçübaşı, Macar Kardeşler, Melek Hatun, Merkez, Mimar Sinan, Molla Aşkı, Molla Şeref, Muhtesip İskender, Murat Paşa, Müftü Ali, N.İbrahimpaşa Cad., Neslişah, Nevbahar, Ördek Kasap, Rami, Samatya, Sancaktar Hayrettin, Sarıgüzel, Seyit Ömer, Sinan Ağa, Sofular, Şeyh Resmi, Tevkii Cafer, Topkapı, Unkapanı, Uzun Yusuf, Veledi Karabaş, Yalı, Yavuz Selim semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Fatih genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

  1. 3 metre karelik bahcemde fareler var.ilaçlama yapmamıza ragmen bir sonuç alamadık.servisinizden yararlanabilirmiyim.sanırım servisiniz ücretsiz web sayfanızda ücretsiz yazıyor.en kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.iyi çalışmalar…

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.