Arnavutköy Böcek İlaçlama

Arnavutköy,İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Beşiktaş İlçesinin en köklü  mahallesidir. Arnavutköy,Kuruçeşme ve Bebek arasında kalmaktadır.Arka sınırları ise Ulus ilçesine kadar gitmektedir.O tantik yapısını koruyabilen nadir semtlerdendir.

Büyüklü küçüklü çok sayıda kilise ve ayazmanın yapılmasından sonra ve büyük olasılıkla Ayios Mihael Kilisesi’nin varlığı yüzünden, bölgeye Melekler Köyü denmiştir.

Son yıllarda eskiyen binalar restarasyon çalışmasıyla otantik özelliklerini korumaktadılar. Bunun yanı sıra yenilenen binalar,turistik bakımdan ilgi görmekte ve günümüze uyarlanmasından dolayı oldukça ilgi çekmektedir.

Arnavutköy diğer komşu semtlere göre ekonomik yapısı daha çok taverna, bar ve cafe türü olup Alaturka kültürden kısmen uzaktır. Sahil şeridinde birkaç hatrı sayılır deniz ürünü lokanta ve restoranları yanında, meşhur köftecileri ve balıkçı restorantları bulunur.Ekonomisini esnafa borçludur.

Arnavutköyde bulunan önemli işletmelerden biri de Amerikan Robert Kolejidir.

Bir çok restoran ve özel okulda olduğu gibi Arnavutköydeki ahşap ev ve yeni yapılaşma sonucu oluşan binalarda böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Arnavutköyde en çok görülen böcek türleri;karınca,hamam böceği,fare,alman hamam böceği,karafatma,pire,bit,çiyan,kırkayak,çatı faresi,lağam faresi,fındık faresi,pire,toz akarı,karafatmadır.

Garantili böcek ilaçlama hizmetimizden memnun kalan Arnavutköy sakinleri firmamızı tercih etmekteler.Kokulu,kokusuz ve jel insektisitlerle gerçekleştirdiğimiz uygulamadan 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde hiçbir ücret talep etmeden  ikinci ilaçlamayı yapmaktayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.