Arnavutköy Böcek ilaçlama

arnavutköy böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Arnavutköy Böcek ilaçlama

İlk çağda adı Hestai olan Arnavutköy, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunanBeşiktaş İlçesinin en köklü  mahallesidir. Arnavutköy, Kuruçeşme ve Bebek arasında kalmaktadır.Arka sınırları ise Ulus ilçesine kadar gitmektedir. Arnavutköy otantik yapısını koruyabilen nadir semtlerimizdendir.

Büyüklü küçüklü çok sayıda kilise ve ayazmanın yapılmasından sonra ve büyük olasılıkla Ayios Mihael Kilisesi’nin varlığı yüzünden, bölgeye Melekler Köyü denmiştir.

Son yıllarda eskiyen binalar restorasyon çalışmasıyla otantik özelliklerini korumaktadırlar. Bunun yanı sıra yenilenen binalar,turistik bakımdan ilgi görmekte ve günümüze uyarlanmasından dolayı oldukça ilgi çekmektedir.

Arnavutköy diğer

komşu semtlere göre ekonomik yapısı daha çok taverna, bar ve cafe türü olup Alaturka kültürden kısmen uzaktır. Sahil şeridinde birkaç hatırı sayılır deniz ürünü lokanta ve restoranları yanında, meşhur köftecileri ve balıkçı restorantları bulunur.Ekonomisini esnafa borçludur.

Garantili böcek ilaçlama hizmetimizden memnun kalan Arnavutköy sakinleri firmamızı tercih etmekteler.Kokulu,kokusuz ve jel insektisitlerle uyguladığımız işlerimizden 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde hiçbir ücret talep etmeden  ikinci ilaçlamayı yapmaktayız. Acil Çağrı Tel 444 34 71

Arnavutköy Bölgesinde Sıklıkla Görülen Böcekler

  • Akrep
  • Pire
  • Hamam Böceği
  • Kalorifer Böceği
  • Çıyan
  • Kertenkele

Garantili İlaçlama Uygulamaları

Bilgi almak için aradığınız ilaçlama servislerine, yaptıkları uygulamalara garanti verip veremediklerini mutlaka sorun. Garanti veremeyen firmalardan ve şahıslardan uzak durun.Uygulamalarımız garantilidir. Detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayın TEL 444 34 71

Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı İnsektisitler

İlaçlama için çağırdığınız şirketin kullandığı kimyasallar merdiven altı olabilir veya T.C. Sağlık Bakanlığı izni ve onayı olmadan yurda kaçak yollarla sokulmuş ucuz kimyasallar olabilir. Kendinizin ve ilaçlaması yapılacak ortamdaki sevdiklerinizin sağlığını düşünüyorsanız, ortamınızda kullanılacak kimyasalların ne olduğundan emin olun. Özellikle ev ve iş yeri gibi kapalı ortamlarda yapılacak uygulamalarda kesinlikle tarım ilacı kullanılmamalıdır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.