Arnavutköy Böcek ilaçlama

Arnavutköy Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Arnavutköy Böcek ilaçlama

İlk çağda adı Hestai olan Arnavutköy,İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Beşiktaş İlçesinin en köklü  mahallesidir. Arnavutköy,Kuruçeşme ve Bebek arasında kalmaktadır.Arka sınırları ise Ulus ilçesine kadar gitmektedir.Arnavutköy otantik yapısını koruyabilen nadir semtlerdendir.

Büyüklü küçüklü çok sayıda kilise ve ayazmanın yapılmasından sonra ve büyük olasılıkla Ayios Mihael Kilisesi’nin varlığı yüzünden, bölgeye Melekler Köyü denmiştir.

Arnavutköy Böcek ilaçlama , Son yıllarda eskiyen binalar restarasyon çalışmasıyla otantik özelliklerini korumaktadılar. Bunun yanı sıra yenilenen binalar,turistik bakımdan ilgi görmekte ve günümüze uyarlanmasındna dolayı oldukça ilgi çekmektedir.

Arnavutköy diğer komşu semtlere göre ekonomik yapısı daha çok taverna, bar ve cafe türü olup Alaturka kültürden kısmen uzaktır. Sahil şeridinde birkaç hatırı sayılır deniz ürünü lokanta ve restoranları yanında, meşhur köftecileri ve balıkçı restorantları bulunur.Ekonomisini esnafa borçludur.

Arnavutköyde bulunan önemli işletmelerden biri de Amerikan Robert Kolejidir.

Bir çok restoran ve özel okulda olduğu gibi Arnavutköydeki ahşap ev ve yeni yapılaşma sonucu oluşan binalarda böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0552 510 30 80

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.