Ataşehir Böcek ilaçlama

Ataşehir Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Ataşehir Böcek ilaçlama

Ataşehir,İstanbulun anadolu yakasında yer alan bir semt iken,2008 yılında Kadıköyden ayrılıp ,İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan bir ilçe haline gelmiştir. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur.

Ataşehirdeki bazı yapıtlara örnek olarak;Palladium ve Optimum gibi alışveriş merkezleri, Acıbadem, Kadıköy Şifa ve Memorial hastaneleri, ofisler ve yüksek katlı yapılar gösterilmektedir.Alışveriş merkezleri ve yüksek binaları dışında, Ataşehir yeşil parkları, piknik alanları, inişli çıkışlı bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla da ünlüdür.

Ataşehir Böcek ilaçlama , Yeni yerleşim merkezi olmasına rağmen oldukça rağbet gören,hatta öyleki kısa zamanda ilçe haline gelmiş bir mevkiidirAtaşehir. Hem kapalı alanlarda hem de bahçe,piknik alanı gibi yaz aylarında insanların yoğun olarak yaşadığı alanlarda sıklıklaböcek görülmektedir.

Tek seferde tüm haşere ve farelere kesin çözümlü uygulamalarımızla Ataşehir sakinleri verdiğimiz hizmetten memnun kalmaktadırlar.

Ataşehirde görülen böcek türlerinden bazıları ise;kara sinek,karafatma,kalorifer böceği,kene,pire,hamam böceği,kör sinek,karınca,kırkayak,karafatma,tahtakurusu,mobilya böceği,toz akarı,tatarcıktır.

Ataşehir ilçesine çok sık giderek böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Yüksek binalı sitelerinden,müstakil evlerine kadar her mekanda görülebilen böceklere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Kokusuz ve garantili yaptığımız böcek ilaçlamarından memnun kalan Ataşehir  Halkının tercih sebebi olmaktan dolayı mutluyuz.Müşterilerimizin istediği gün ve saatte böcek ilaçlama işlemlerini gerçekleştirerek,sosyal hayatlarını kısıtlamadan böceklerden kurtarıyoruz.

Ataşehir’de Sık Görülen Böcekler

  • Toz Akarı
  • Hamam Böceği
  • Kalorifer Böceği
  • Pire
  • Fare
  • Gümüş böceği Ataşehir’de çok sık görülür.

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.