Avcılar Bina ilaçlama

Rate this post

Avcılar Bina ilaçlama

Havaların ısınmasıyla çok sayıda haşere türü ortaya çıkmıştır.Bir çok ilçemizde sadece daire değil tüm binaları saran böceklerle karşılaşmaktayız.

Avcılar’ın günümüzdeki sanayileşme ve yapılanmasıyla büyük bir gelişme gösterdiği anlaşılıyor.Sunduğu iş imkanlarıyla nüfusunu genişleten Avcılar,halkına her geçen gün daha iyi hizmet etmek için çalışmalar yapıyor.Köy hayatından hızla şehirleşmeye geçen Avcılar,yüksek binalara sahiptir.

Avcılar ilçemizde sık sık bina ilaçlamaları yapmaktayız.

Kesin ve garantili yaptığımız bu ilaçlama esnasında binaları boşaltmıyoruz.Sağlık bakanlığı onaylı ve kokusuz insektisitler kullanarak Avcılar halkına hizmet veriyoruz.Yaptığımız ilaçlamalardan kesin sonuçlar alıyoruz.Bina ilaçlamalarımızda 1 yıl garanti veriyoruz.

Binalarını terk etmek zorunda kalmayan Avcılar sakinleri,hem böceklerden kurtuluyor hem de yaşam alanlarındaki aktivitelerine devam ediyorlar.Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Avcılardaki bina ilaçlamalarımızı da en uygun fiyattan yapıyoruz. Avcılarda en sık görülen kanatlı karınca ve hamam böceği türleri olup,akrep,tahtakurusu,pire,kırkayak gibi diğer haşereler bu sıralamada yer almaktadır.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma