Bakırköy Böcek İlaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasındaki en eski ilçelerden biridir. Genelde kalorifer böceği, fare ve tahta kurusu problemleriyle karşı karşıya kalan Bakırköy’deki evlerin yüzlercesini ilaçladık bugüne kadar. Bakırköy böcek ilaçlama dendiği zaman ilk akla gelen firma olmamızın sebebi kuşkusuz böcek ilaçlama işini bu ilçede ilk başlatan şirket oluşumuzdur.

Bakırköy’ün mahalleleri şunlardır : 

  • Kartaltepe mh.
  • Yenimahalle mh.
  • Sakızağacı mh.
  • Osmaniye mh.
  • Zeytinlik mh.
  • Zuhuratbaba mh.

 

Fare ilaçlama Bakırköy, pire ilaçlama Bakırköy, hamam böceği ilaçlama Bakırköy, Bina ilaçlama Bakırköy, ev ilaçlama Bakırköy bu yazının anahtar kelimeleridir.

Bu ilçede ve diğer ilçelerde yaptığımız ve uygulamalarını üstlenmekten gurur duyduğumuz Referanslarımızı görmek için tıklayınız.

Ev ilaçlamaları Nasıl Yapılıyor ?

Tamamen kokusuz , sağlık bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zararsız insektisitlerle yapılıyor. Jel formunda kimyasallar kullanıyor. İlaçlamalardan sonra evden çıkılmasına gerek yoktur. İstisnaları ve detayları öğrenmek için çağrı merkezimizi arayınız.

Bina ilaçlamaları Nasıl Yapılıyor ?

Kokusuz sıvı insektisitler, Sağlık Bakanlığı onaylı ve insan sağlığına zararsızdır. Bina ilaçlamalarında bina giriş çıkışında etkilenmeler ve engellemeler olmamaktadır. Merdiven silmelerinde 4 aydan daha fazla kimyasal etkisini sürdürmektedir.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.