Başakşehir böcek ilaçlama firması

Rate this post

Başakşehir böcek ilaçlama firması 14 yıldır İstanbul’luların hizmetinde olan İstanbul Kimya İlaçlama San.Tic.Ltd.Şti. olarak Başakşehir’e kurulumundan bu yana hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.  14 yıldan bu yana Başakşehir’de 150000 ilaçlamaya imza attık . ev, ofis bahçe ve bina ilaçlamaların da bizi tercih eden müşterilerimize her zaman aynı kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Başakşehir böcek ilaçlamada  insanlarla yaşam alanlarını paylaşan böceklerden korunma amacıyla hizmet vermektedir. Hamam böceği, kertenkele, tırtıl, kalorifer böceği ve gümüş böceği başta olmak üzere yüzlerce farklı böcek türü insanların yaşadıkları yerlerde yuva yaparak yaşamlarına besin buldukları sürece devam edebilirler. Bazı böcek türlerinin besin bulamasa da yıllarca uygun ortamlarda yaşadıkları bilinmektedir. Böceklerin yaşamaları için uygun olan ortamlar karanlık ve nemli olan kuytu ortamlardır. Böceklerin önüne geçmek için yaşam alanlarında mümkün olduğunca az kuytu kenar alan olmalı, ortam dağınık olmamalı ve çok nemli alanlar için gerekirse nem gidericiler kullanılmalıdır. Böceklerin önüne geçmek için yaşam alanlarının yok edilmesi yeterli değildir. Kalıcı çözüm olması açısından Başakşehir Belediyesi böcek ilaçlama gibi profesyonel hizmetlerden yararlanmak şarttır.

başakşehir-bocek-ilaclama-firması-istanbul- haşere ilaçlama

Başakşehir Böcek İlaçlama Firmalarının Kullandığı Kokusuz İlaçlama Yöntemi 

Başakşehir’de böcek ilaçlama firmaları böceklerin daha az olduğu yerlerde genellikle kokusuz ilaçlama yöntemlerinin kullanılmasını tercih ederler. Çünkü bu yöntem insan sağlığı ve çevre için hiçbir zarar teşkil etmez. Kolay uygulanabilen bir yöntem olan kokusuz ilaçlama yöntemi, el tabancası gibi basit araçlardan faydalanılarak uygulanmaktadır. İlaç uygulaması öncesinde hazırlık yapılmaması da bu yöntemin daha avantajlı olmasını sağlar. Başakşehir böcek ilaçlama firmaları arasından en iyisi olan Adalar Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçerek sizin için en uygun olan ilaçlama yöntemini bulabilirsiniz!

Neden Biz ?

  • Sağlık Bakanlığı ruhsatlıyız
  • Devlet kuruluşlar, özel ve devlet hastanelerinin ilaçlama tecrübesi,Askeri bölgeler,Avm ler gibi referanslarımız da gösteriyor ki, İstanbul’un en tecrübeli firmasıyız.
  • TSE belgeliyiz
  • Başakşehir bölgesinde 22 yıldır hizmet veriyoruz
  • Her zaman yaptığımız işin arkasındayız.
  • Başakşehir’de servis noktamız olması nedeniyle Başakşehir’e çok hızlı servis desteği verebiliyoruz.

Böcek ilaçlama fiyatları

Böcek ilaçlama ile ilgili tüm bilgi ve fiyat sorgulamalarınız için çağrı merkezimizi arayın  , haftanın 7 günü saat 09:00-23:00 arası iletişim hizmeti veriyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma