başakşehir böcek ilaçlama

başakşehir-böcek-ilaçlama

istanbul-ilaclama-firmasi-telefon

İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan Başakşehir 2008 yılında Küçükçekmece ve Esenler ilçelerinden ayrılarak oluşmuş bir ilçedir.

Başakşehir halkımızın sağlıklı ve güven içinde olması amacıyla istanbul ilaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak sizlere Başakşehir ilçesinde istenmeyen her türlü böcek, kemirgen ve haşereler için yardımcı olmaktayız. 1990 yılında kurulan firmamız ilçelere özel olarak hizmet verebilmektedir.

Yaşadığınız ortam ister müstakil ev, ister büyük bir site olsun; çalıştığınız kurum ya da ticari kuruluşta olun sizinle birlikte yaşamasını istemediğiniz her türlü hamam böceği, tahta kurusu, bit, pire, kalorifer böcekleri, kene ve türleri, her türlü fare cinsleri ve kemirgenleri kokulu, kokusuz, jel ilaçlama yöntemleriyle ortamınızdan uzaklaştırır.

Başakşehir Böcek ilaçlamayı Niçin Tercih Etmeliyim?

Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onayı alınan ilaçlar kullanıyoruz. Kullandığımız ilaçlar ne size ve ne de sizinle beraber yaşayan evcil hayvanlarınızın sağlığına herhangi bir zarar vermez.

Size yardımcı olacak olan ekibimize sürekli eğitim ve seminerler vererek kendilerini geliştirmelerini sağlarız.

Gelişen teknoloji sayesinde zirai ürünlerde gelişmekte olduğundan kısa süren ilaçlama ve etkisini hemen belli etmesi sayesinde evinizden ayrılmanıza gerek kalmaz. En fazla iki saatlik havalandırmadan sonra yeniden kurulu düzeninize geçebilirsiniz. Zamanınız da size kalmış olur.

Başakşehir Böcek ilaçlama Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

istanbul ilaçlama web sitemizde yer alan Anadolu Yakası veya Avrupa telefon yakası numaralarından yada online müşteri hizmetlerinin destek hattından bize ulaşabilirsiniz. 7/24 sürekli ulaşılabilen hatlarımız siz değerli müşterilerimize her an ulaşabilirlik imkanı verir. Sizlerin bize ulaşması bizim size ulaşmamız demektir.

“Etkili, garantili, ekonomik böcek problemlerinize %100 çözüm” sloganımızla sizler için varız. Her türlü böcek, haşere ve kemirgenler için Başakşehir Böcek ilaçlama firmamızı seçin yaşadığınız ortamı ilaçlayıp garantili olarak sizi tüm haşere sorunlarından kurtaralım.

Başakşehir 2008 yılında ilçe olmuş eski semtlerdendir.İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alır. Arnavutköy,Esenler,Bağcılar,Küçükçekmece ilçeleriyle komşudur.

Başahşehire ulaşım çok rahattır. TEM yolu,demir yolu ve otobüs ulaşımı sağlamaktadır.Etrafını çevreleyen orman dolayısı ile Başahşehir yemyeşil bir ilçedir.

Böcek ilaçlama Başakşehir,yeşilliğiyle meşhur ilçede çok sayıda konut vardır.Tüm konutlarda yaşanması mümkün haşere sorunu için ilaçlama firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Böcek ilaçlama Başakşehir,böcek ilaçlaması yaptırmak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz.Tüm haşere ve kemirgenler için acil hizmet vermekteyiz.Başakşehir’in tüm mahallelerinde ilaçlama yapıyoruz.Evinizden çıkmanıza gerek kalmadan ilaçlama yaptırmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Başakşehirde görülen bazı böcek türleri,

  • Pire
  • Akrep
  • Kakalak
  • Hamam böceği
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.