Böcek ilaçlama fiyatları

5/5 - (13 votes)

Böcek ilaçlama fiyatlarıyla ilgili çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız 300 tl den başlamaktadır. Her mekana, mekanın büyüklüğüne ve yapısına, böcek ilaçlama uygulaması yapılacak ortamdaki şikayetin cinsine göre fiyatlar piyasada değişiklik göstermektedir. Pire ilaçlaması ile hamam böceği ilaçlamasını aynı insektisitlerle yapan firmalara itibar etmeyiniz. Her böceğe ve ortama göre farklı kimyasallar bulunmaktadır. Evlere kullanılacak insektisitler ile depolara kullanılacak kimyasallar arasında fark olmalıdır. Bu nedenle en ucuz fiyatı arıyorsanız yanılır ve yanıltılırsınız. Böcek ilaçlama uygulaması ( Sağlık Bakanlığının deyimiyle Biyosidal ürün uygulaması ) aslında bilinenden ve tahmin edilenden çok çok daha zor bir iştir. Evinizi iş yerinizi kim olduğu belirsiz şahıslara teslim etmeyiniz. Yine de birazdan aşağıda piyasadaki böcek ilaçlama fiyatlarıyla ilgili fikir oluşturması açısından bir liste yazacağız.

 

böcek-ilaçlama-firmaları

Türkiye’nin en iyi böcek ilaçlama firması İstanbulilaclama.com ile Böceklerden hemen kurtulun !

Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama Firmasıyız

    • Tüm ilaçlamalarımız Garantilidir !
    • Profesyonel ve Mobil ekiplerimizle size en yakın noktadayız !
    • En uygun fiyatlarla evinizi ilaçlatmak için geç kalmayın !
    • %100 Memnuniyet Garantisini sadece biz sağlıyoruz !
    • En iyi ilaçlama firması olarak Garantisi Altındasınız !

ev-ilaçlama-fiyatları

böcek-ilaçlama-fiyatları
Size özel ilaçlama çözümlerimiz ile böcek ilaçlama hizmetinizi en uygun fiyatlarla kazanın.

böcek-ilaclama-firmasi-2
Tamamen sağlıklı, tehlikesiz isteğe göre kokusuz ilaçlama sadece İstanbul İlaçlama ‘da !

en-iyi-böcek-ilaçlama-firması
7/24 İlaçlama desteğiniz bizden !

 

 

1995 Yılından Beri Tüm İstanbul’a Özenle İlaçlama Hizmeti Verdiğimizi Biliyor muydunuz ?

İstanbulilaclama.com olarak tamamen iş yerinize ve evinize özel sunacağımız hizmet ile doğru temizlik adımları, uygun ilaçlar ve düzenli ilaçlama hizmetleri sizi haşerelere karşı hayat boyu koruyacaktır.

Haşere ilaçlama şirketi olarak yıllardır:

         • Ev,
         • Ofis,
         • Apartman,
         • Bodrum katlar,
         • Bahçeler vb.

Alanlarda sunduğumuz haşere temizleme ve ilaçlama hizmetlerimiz, insanların sağlığını koruduğu gibi hayatlarından bu tip canlıların uzaklaştırılmasını da sağlamaktadır.  

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0 542 342 74 30

 

Böcek İlaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen servisimizi arayınız.

Bahçe, ev , ofis, fabrika , hastane depo ve gemi ilaçlamaları için farklı fiyatlar vermekteyiz. İstanbul’un her bölgesine ev ve iş yeri ilaçlama servis fiyatlarımız aynıdır. Müşterimiz istedikleri gün ve saat için randevu talep edebilirler.

Haşereyle mücadele yollarının yetersiz kaldığı durumlarda profesyonel ilaçlama şirketlerine başvurulmaktadır. Günümüzde bir çok iş yeri, bina, konut periyodik olarak böcek ilaçlama ve kemirgen kontrolü yaptırarak mekanını haşerelerden korumaktadır. Oldukça yaygınlaşan böcek ilaçlama talebi doğrultusunda, bir çok firma açılarak, İstanbul geneline hizmet vermektedir. Dikkat edilmesi gereken Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olunması ve bitkisel ürünler yerine kimyasallar kullanılmasıdır.

Garantili ve güvenilir hizmet almak için en doğrusu budur, ama akla takılan bir soru vardır. böcek ilaçlama fiyatlarının bütçeye uygun olup olmadığı.

Böcek ilaçlama fiyatları, her şirket için farklılık göstermektedir. İlaçlama yaptıracak olan kişilerin bu yüzden kafası karışır. Yapılacak uygulama ve kemanın büyüklüğü fiyatları etkilemektedir. Sadece firmaya göre bile değişiklik gösterebilir.

Tüm ev ve iş yerleri için en uygun böcek ilaçlama fiyatlarını müşterilerimize sunarak, güvenli bir şekilde böcek ilaçlamasını gerçekleştiriyoruz. Bizi aradığınızda en uygun fiyatlar size sunulur ve mekanınızdaki böceklerle ilgili yapılacak işlem hakkında bilgilendirilirsiniz.

Haftanın her günü istediğiniz saatte ilaçlamanızı fiyat farkı olmadan yapıyoruz.

Böcek ilaçlama servisimizin ilaçladığı böceklerden bazıları;

 • Karınca
 • Hamam böceği
 • Akrep
 • Karafatma
 • Kalorifer böceği
 • Tahtakurusu
 • Kene
 • Pire
 • Güve

Evinizi / İş yerinizi ve Sağlığınızı Ucuz Uygulamalara Teslim Etmeyin

Piyasada şu anda ve aslında yıllardır var olan bir “kaçak insektisit” , “ruhsatsız böcek ilacı” problemi zaten var. Piyasadan daha çok iş alma eğiliminde olan bazı şahıslar ve firmalar insan sağlığını tehdit eden bir takım ruhsatsız ve ne gibi ortamlarda üretildiği belli olmayan kimyasallarla insan sağlığını tehdit etmekteler.

 Aşağıda Piyasadaki Ortalama Böcek İlaçlama fiyatları verilmektedir.

2023 yılı ilaçlama fiyatlarımız 300 tl den başlamaktadır.

Böcek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın , ilaçlama yaptırmak istediğiniz alan için size hemen fiyat verelim. Uygulamalarımız garantilidir. Kullandığımız insektisitler Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma