Böcek ilaçlama fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatlarıyla ilgili çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Her mekana, mekanın büyüklüğüne ve yapısına, böcek ilaçlama uygulaması yapılacak ortamdaki şikayetin cinsine göre fiyatlar piyasada değişiklik göstermektedir. Pire ilaçlaması ile hamam böceği ilaçlamasını aynı insektisitlerle yapan firmalara itibar etmeyiniz. Her böceğe ve ortama göre farklı kimyasallar bulunmaktadır. Evlere kullanılacak insektisitler ile depolara kullanılacak kimyasallar arasında fark olmalıdır. Bu nedenle en ucuz fiyatı arıyorsanız yanılır ve yanıltılırsınız. Böcek ilaçlama uygulaması ( Sağlık Bakanlığının deyimiyle Biyosidal ürün uygulaması ) aslında bilinenden ve tahmin edilenden çok çok daha zor bir iştir. Evinizi iş yerinizi kim olduğu belirsiz şahıslara teslim etmeyiniz. Yine de birazdan aşağıda piyasadaki böcek ilaçlama fiyatlarıyla ilgili fikir oluşturması açısından bir liste yazacağız.

İlaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen servisimizi arayınız.

Bahçe, ev , ofis, fabrika , hastahane depo ve gemi ilaçlamaları için farklı fiyatlar vermekteyiz. İstanbulun her bölgesine ev ve iş yeri ilaçlama servis fiyatlarımız aynıdır. Müşterimiz istedikleri gün ve saat için randevu talep edebilirler.

Haşereyle mücadele yollarının yetersiz kaldığı durumlarda profosyonel ilaçlama şirketlerine başvurulmaktadır.Günümüzde bir çok iş yeri,bina,konut periyodik olarak böcek ilaçlama ve kemirgen kontrolü yaptırarak mekanını haşerelerden korumaktadır.Oldukça yaygınlaşan böcek ilaçlama talebi doğrultusunda,bir çok firma açılarak,İstanbul geneline hizmet vermektedir.Dikkat edilmesi gereken Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olunması ve bitkisel ürünler yerine kimyasallar kullanılmasıdır.

Garantili ve güvenilir hizmet almak için en doğrusu budur.Ama akla takılan bir soru vardır;böcek ilaçlama fiyatlarının bütçeye uygun olup olmadığı.

Böcek ilaçlama fiyatları,her şirket için farklılık göstermektedir.İlaçlama yaptıracak olan kişilerin bu yüzden kafası karışır.Yapılacak uygulama ve kemanın büyüklüğü fiyatları etkilemektedir.Sadece firmaya göre bile değşiklik gösterebilir.

Tüm ev ve iş yerleri için en uygun böcek ilaçlama fiyatlarını müşterilerimize sunarak,güvenli bir şekilde böcek ilaçlamasını gerçekleştiriyoruz.Bizi aradığınızda en uygun fiyatlar size sunulur ve mekanınızdaki böceklerle ilgili yapılacak işlem hakkında bilgilendirilirsiniz.

Haftanın her günü istediğiniz saatte ilaçlamanızı fiyat farkı olmadan yapıyoruz.

Böcek ilaçlama servisimizin ilaçladığı böceklerden bazıları;

  • Karınca
  • Hamam böceği
  • Akrep
  • Karafatma
  • Kalorifer böceği
  • Tahtakurusu
  • Kene
  • Pire
  • Güve

Evinizi / İş yerinizi ve Sağlığınızı Ucuz Uygulamalara Teslim Etmeyin

Piyasada şu anda ve aslında yıllardır var olan bir “kaçak insektisit” , “ruhsatsız böcek ilacı” problemi zaten var. Piyasadan daha çok iş alma eğiliminde olan bazı şahıslar ve firmalar insan sağlığını tehdit eden bir takım ruhsatsız ve ne gibi ortamlarda üretildiği belli olmayan kimyasallarla insan sağlığını tehdit etmekteler.

 Aşağıda Piyasadaki Ortalama Böcek İlaçlama fiyatları verilmektedir.

Depo Pire ilaçlama fiyatları ( 50-100m) : 120-150 TL

Apartman Hamam Böceği ilaçlama fiyatları : 200- 250 TL

Ev akrep ilaçlama fiyatları : 120- 150 TL

Ev hamam böceği ilaçlama fiyatları : 120- 150 TL

Ev pire ilaçlama fiyatları : 120- 150 TL

Ev gümüş böceği ilaçlama fiyatları : 120- 150 TL

Ev tahta kurusu ilaçlama fiyatları : 120- 150TL

Ev kalorifer böceği ilaçlama fiyatları : 120- 150TL

Bahçe ilaçlama fiyatları ( 50-100m ) : 150-200 TL

Kene ilaçlama fiyatları ( 50-100m ) : 150-200 TL

Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları ( 50-100m) : 120-150 TL

 

Böcek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın , ilaçlama yaptırmak istediğiniz alan için size hemen fiyat verelim. Uygulamalarımız garantilidir. Kullandığımız insektisitler Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.