Böcek ilaçlama

böcek-ilaçlama-nasıl-yapılırBöcek ilaçlama kelimesi, zehir doğru ellerde ilaç olur, ilaç yanlış ellerde zehir olur, sözünü akla getiriyor. ilaçlama konusunda bugüne kadar binlerce makale yazdık çizdik, diğer makalelerimiz için web sitemizde gezinmeye devam edebilirsiniz. Böcek ilaçlama web sitemizde her türlü haşere konusunda faydalı ve deneyimlenmiş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hangi haşere türünden şikayetçisiniz ?

Pire ilaçlaması ile hamam böceği ilaçlaması veya kalorifer böceği ilaçlaması birbirinden farklıdır. Hem yöntemleri farklıdır hem de ilaçlamada kullanılacak insektisitler farklılık arzetmektedir.Bunun yanında fare problemi yaşanıyorsa fare için kullanılacak kimyasallar çok başkadır.

İstanbul’da her semte servisimiz vardır. Avcılar, Bakırköy, Kağıthane, Şişli, Sarıyer, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe ve Tuzla’da böcek ilaçlama gerçekleştirmekteyiz.

Böcek ilaçlama Nasıl Yapılır ?

Günümüzde yeni yerleşim alanlarının yeşillik arazilerin kesilerek içine yapılması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bunlardan biride o bölgede yaşayan böceklerin evinizi yuva edinerek yerleşmesi ve çoğalmasıdır. Bireysel olarak sıktığınız ilaçlar sadece görebildiğiniz böcekleri öldürmenizi sağlamaktadır. Ancak bir böcek evinizde yuvalandıysa artık tek başınıza belirli yerlere sıktığınız ilaçlar yetersiz olacaktır.

İstanbulilaclama.com ile Haşerelere Yer Yok !

 

acil-böcek-ilaçlama

Bu tarz durumlarda ilaçlama firmaları yardımınıza koşmaktadır. Evinize yerleşen böcekler genellikle Eylül ve Ekim de yumurtlama sürecine girmektedir. ilaçlama firmaları tam da yumurtaların çatladığı dönemde ilaçlamayı uygun görmektedirler. Çünkü çatlamamış yumurtalar zehri geçirmemekle birlikte böceklere bağışıklıkta kazandırabilmektedir.

İstanbul’da sıklıkla görülen haşere tipleri :

 • Alman Hamam Böceği
 • Akrep
 • Şark hamam Böceği
 • Pire
 • Fare
 • Toz Akarı / Mite
 • Susam Böceği
 • Gümüş böceği 7 Gümüşcün / Gümüş Balıkçıl

istanbul böcek ilaçlama ana sayfa resmi

Yeni teknoloji sayesinde firma evinizi ilaçlamaya geldiğinde kokusuz ilaçlamayı kullanmakta ve evi belirli bir süre boyunca terk etmeniz gerekmemektedir. Bu şekilde kokusuz ve sizi etkilemeyecek bir ilaçlama ile hizmetimizin farkına varacaksınız.

Böcek ilaçlama istanbul

Sadece istanbul’da milyonlarca metrekare alan ilaçladık, onbinlerce insanın evini ilaçladık, yine onbinlerce işletmenin haşere ve fare problemini çözdük ve çözmeye de devam ediyoruz. Periyodik müşteri sayımız 25.000i geçti, 1990 lı yıllardan beri aynı isimle aynı adreste aynı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Böcek ilaçlama denince google’da üst sıralarda biz varız, haşere ilaçlama denince akıllara biz geliyoruz.Ve biz eminiz ki her zaman bu mevsimsel ilaçlama dönemlerinde her zaman tercihiniz biz olacağız. Siz de evinizdeki böceklerden kurtulmak için bir an önce bizi tercih etmelisiniz. böcek ilaçlama firması

Böcek ilaçlama fiyat

kokusuz ilaçlama, kokusuz-ilaçlama

 

Haşere ilaçlama konusunda veya tüm haşereler ile ilgili bilgi almak veya ücretsiz keşif yaptırmak isterseniz hemen şimdi bizi arayın veya buradan iletişim formumuzu doldurun hemen sizi arayalım. İlaçlama fiyatlarımız her zaman en uygun fiyat ve en iyi hizmeti hedeflemektedir. Haşere uzmanlarımız sizlere en uygun fiyatlarla yardımcı olmaya hazırdır.

 

İstanbul ili içerisinde tüm ilçe ve semtlere hızlı, kaliteli ve kalıcı ilaçlama çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ilaçlama ekibimiz ile beraber 1994 senesinden beri sizlere hizmet vermekten ve tecrübemiz ile garantili ilaçlama ile sorununuzu çözmekten gurur duyarız.

SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN !

Çok sayıda yasal ve yasal olamayan, firma ve şahıslar ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmeti sizi ucuz – pahalı olarak yanıltmasın. ilaçlama hizmeti öncesinde, İlaç markaları, kullanılan ekipman ve kalifiye personel araştırılması gerekir.Firmamız Garantili Böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

 • Firmamız sadece BAYER marka ürünler kullanmaktadır.
 • Kullandığımız ilaç markaları sadece profesyonel kullanım için üretilmiştir.
 • Personellerimiz gerekli eğitimleri görmüş, kalifiye elemanlardır.

İlaçlama Yöntemleri

Jel Böcek ilaçlama Yöntemi; Jel ilaçlama hamam böcekleri, karıncalar ve diğer haşere ilaçlamasında kullanılır. Tek seferde garantili çözüm sunmaktadır.

Kokusuz ilaçlama Yöntemi; Sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlamada mekanınız dan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalıştığınız zamanda bile yapılabilir sadece ilaçlama esnasında açıkta gıda bulundurulmamalıdır.

Tek seferde Garantili Böcek ilaçlama ve Haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Kemirgen Kontrol istasyonu; Fareler ve kemirgenler için kullanılan bu kemirgen kontrol sisteminde ev bina, bahçe okul, fabrika, hastane, gıda imalathaneleri gibi yerlerde rahatlıkla kullanılarak garantili çözüm sağlamaktadır.

Garantili Böcek ilaçlama hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bize danışmaktan çekinmeyin. Online hizmetimizden veya Müşteri Hizmetlerimize arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

3 Yorumlar

 1. Sayın yetkili,
  Apartmanımızda özellikle bahçe, giriş ve çiçek olan yerlerde böcekler var.
  Apartmanımızı ilaçlatmak istiyoruz. (Bahçe, bodrum, 4 kat ve çatı)
  Fiyat olarak ne kadar maliyet çıkar.
  Almamız gereken önlem var mı ( ilaçlamaya gelmeden önce biz neler yapmalıyız ve tabii ki ilaçlama sonrasında)
  Bilgilerinize,

  Saygılarımla,
  Necat HATİPOĞLU

 2. Fabrikamızda ilaçlama yaptırmak istiyoruz, 3000m2 Avcılar Firüzköy^de bir fabrika. Hizmet verecek böcek ilaçlama firması nın 1- Sağlık Bakanlığı ruhsatı 2- TSE Belgesi 3- İso 9001 Belgesi 4- Biyosidal ürün uygulayıcıların Sağlık Bakanlığı’ndan almış oldukları izin belgeleri ön teklifte yer almalıdır. Başka belge taleplerimiz de olacaktır. Konuyla ilgili iletişim formuna bıraktığımız mail adresinize en geç 11 Kasım 2019 a kadar teklifinizi göndermenizi rica ederiz. BÖcek ilaçlama, fare ilaçlama hizmetleri alınacaktır.

 3. Firmamız tüm belgelere sahip 20 yıldan fazla süredir profesyonel çözümler üreten firmadır.Tarafınızla iletişim sağlanacaktır.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.