Garantili Ev İlaçlama

İstanbulda tüm ilçe ve semtlerde ev ilaçlama hizmeti sunmaktayız.Havaların ısınmasıyla gün yüzüne çıkan böcekler,işyeri ve konut sakinlerini rahatsız etmektedir.Bir çok haşere için türlü ilaç çeşitlerini temin edip,uygulayan müşterilerimiz fayda göremeyip bizden yardım istemişlerdir.Garantili verdiğimiz ev ilaçlama hizmetlerimizle tek seferde tüm kemirgen ve böcek sorunlarını çözüyoruz.

Kokusuz insektisit kullanarak evden dışarı çıkmanıza gerek kalmadan böcek ilaçlamanızı yapıyor,günlük yaşantınızı kısıtlamıyoruz.Kokulu,kokusuz ve jel  insektisitlerle evinizdeki böceklere en uygun ilaçlamaya birlikte karar verip en uygun yöntemi seçiyoruz.

İlaçlamadan 21 gün sonra hala haşere görüldüğünde ücretsiz tekrar kontrol ve ilaçlama yapıyoruz.Bu sayede  tüm haşerelerden kurtulmanız için çalışıyoruz.Uzman ekibimiz ve sağlık bakanlığı onaylı insektisitlerimiz ile güvenli ve garantili ev,ofis,fabrika,depo,bahçe vb  tüm yaşam alanlarınıza böcek ilaçlama hizmeti vermeye yıllardır olduğu gibi devam etmekteyiz.

Son günlerde konutlarda en çok karşılaştığımız böcek türlerine,hamam böceği,pire,kalorifer böceği,kırkayak,akrep,kertenkele,örümcek,fındık faresi,çatı faresi,tırtıl,kanatlı karınca,karıncayı örnek verebiliriz.

Evinizde ya da işyerinizde haşere ve kemirgen  gördüğünüzde hemen bize ulaşın sizin uygun olduğunuz gün ve saatte ilaçlamanızı garantili olarak yapalım.

Son günlerde sıklıkla ilaçlama yaptığımız ilçe ve semtlere Pendik,Küçükyalı,Maltepe,Seyrantepe,Üsküdar,Avcılar,Göstepe,Sarıyer,Tarabya,Bakırköy,Hadımköy,Levent,Etiler,Kartal,Altunizade,Beyoğlu,Cihangir,Çengelköy,Kurtköy,Sultanbeyli,Kartal,Tuzla,Şişli,Seyrantepe,Maslak,Güngören,Halkalı ‘yı  örnek verebiliriz.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.