GARANTİLİ KALORİFER BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Rate this post

Kalorifer böceği sıcak ortamlarda yaşamayı sever. Evlerin her yerinde görülebilen kalorifer böceği, çok çabuk ürer. Her şeyi yedikleri için oldukça pis böceklerdir. Dolayısı ile mikrop bulaştırmakta çok marifetlidirler. Delik ve çatlak alanlarda yuvalanırlar. Zamanlarının büyük kısmını yuvalarında geçirirler. Hızlı hareket etmelerinden dolayı bir gecede 10 katlı bir binayı dolaşabilirler. Kağıt dahil olmak üzere her şeyi yedikleri için de mikropları insandan insana rahatlıkla taşırlar.

Endüstriyel işletmelerde çok görülürler. Kalorifer böceği 32 dereceye kadar dayanabilen vücut yapısına sahiptir. Bir kalorifer böceği tek seferde 40 yumurta bırakır.

Kalorifer böceği yumurtalarını sırtında taşıdığı için her yere dökülebilir ve her yerde çoğalabilir. Kalorifer böcekleri, dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, alerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.

Kalorifer böceği görülen ya da şüphelenilen ortamların uzmanlar tarafından garantili şekilde ilaçlanması gerekir.

Firmamız kalorifer böceği ilaçlamasını İstanbul’un tüm ilçelerinde yapmaktadır. Tüm böcek ilaçlamalarını garantili olarak yapıyoruz. İlaçlamadan 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücret almadan tekrar ilaçlıyoruz.

Kalorifer böceği ilaçlaması yaptığımız ilçelerimizden bazıları ise; Beyoğlu, Kadıköy, Bakırköy, Esenler, Esenyurt, Balat, Bahçelievler, Güngören,Ümraniye, Pendik, Kurtköy, Silivri, Suadiye, Üsküdar, Gayrettepe, Şirinevler’dir.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma