İstanbul Böcek İlaçlama Hizmetleri’ne Hoşgeldiniz.

Rate this post


İSTANBUL İLAÇLAMA, sektöründe yeni bir anlayışla hizmet vermeye başlamıştır. “Sağlığınız için profesyonel hizmetler” sloganıyla yola çıkan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Türkiyede üretilen tarım ürünlerinin %18 i  kuşlar böcekler ve diğer zararlılar tarafından yok edilmekte evlerimize iş yerlerimize ve SAĞLIĞIMIZA zarar vermektedirler. Haşere ve kemirgen sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız, profesyonel mücadele, etkin ve güçlü müdahale, garantili servis ve kesin çözümler için bizi arayınız.

Yaptığımız İlaçlama Uygulamaları Garatimiz Kapsamındadır, İlk Uygulamadan 21 gün sonra haşere veya kemirgen aktivitesi görüldüğü taktirde şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlama yapılacaktır.

Günümüz koşullarında Böceklerden ve Kemirgenlerden her türlü tehlikeli hastalıklar bulaşmaktadır. Zararlı Mücadelesi deneyimli ve uzman ekiplerle yapılmalıdır.

Şimdi siz müşterilerimize klasik ilaçlamada olduğu gibi kokulu – sıvı ilaçlamanın yanında, jel ilaçlarla da çözümler sunuyoruz. Evinizden hiç çıkmadan, ilaçlama sonrası temizlik derdi olmadan, kokusuz, pratik ama etkin ve garantili uygulamamız  ” jel ilaçlama”  için hemen firmamızdan bilgi ve destek alabilirsiniz. Ayrıca komşusunun evini veya bina ilaçlatana, ev ilaçlaması bedava!

Firmamız 15 yıldır WHO(Dünya sağlık teşkilatı)’nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı ve tecrübeli bir kuruluştur.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.




Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma