İstanbul Akrep ilaçlama

4.3/5 - (7 votes)

Akrepler siyah, kırmızı, sarımtrak olabilirler.

İstanbul akrep ilaçlama, Eklem bacaklı grubunun birer bireyi olan akrepler, 4 çift ayaklı ve ön tarafta 2 kıskacı bulunan ve çok zehirli haşerelerdir. Akreplerin kanatları yoktur. Çok yavaş ilerlediklerinden sanki yerden sürünerek hareket ederler.  Akrepler renk olarak değişik renklerde olabilmektedir. Beslenme ve yaşam alanına bağlı olarak değişir. Akrepler siyah, kırmızı,sarımtrak olabilirler. Yavru akrepler ise beyaz renklidir. Genellikle tüm akrepler zehirlidir.;Yaşamak için en sıcak bölgeleri tercih eder. Akreplerin ayakları kıskaçlıdır ve bu kıskaçlarda radarlar vardır. Akrepler bu radarlar sayesinde,çevredeki böcekleri algılarlar ve avlamak için yaklaşırlar. Akrepler genellikle geceleri ortaya çıkarlar.

Akrep ilaçlaması yapılırken, binaların çatı aralarına,bodrumlara ve bina çevresine bakılmalıdır. Akrep yuvaları genellikle buralarda bulunur ve yuvalarından çıkan akrepler dairelere yerleşirler.

Akrep sokmasından sonra yutkunma güçlüğü,ısırılan yerde karıncalanma,üşüme ve titreme hissi,halsizlik,iştahsızlık gibi belirtiler baş gösterir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında tıbbi yardım alınmalıdır.

İstanbul’da en çok akreple karşılaşılan ve ilaçlama hizmeti verdiğimiz semt ve ilçelerden bazıları

Üsküdar, Kozyatağı, Çengelköy,Sarıyer,Pendik,Esenler,Etiler,Mecidiyeköy,Topkapı,Eyüp,Balat,Kartal,Şişli,Ümraniye,Dudullu,Beyoğlu, Avcılar dır.

Akreple mücadele için uzman kişiler tarafından  yapılan bir ilaçlama tercih edilmelidir. Uzmanlarımız akrep ilaçlamasını garantili bir şekilde 7/24 uygulamaktadırlar.

Bize sayfamızdaki numaralardan ya da online müşteri servisimize başvurarak randevu alabilirsiniz.

İstanbul akrep ilaçlama servisi %100 Garantili kesin çözüm İstanbulilaclama.com
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma