Kalorifer Böceği İlaçlama

 

Kalorifer böceği yumurtlama yöntemi ile çoğalan bir böcektir. İçerisinde 35–40 adet yumurtanın olduğu paketlerin olduğu yumurtaları dişi kalorifer böceği sırtında taşır. Her seferinde 200 kadar yumurta bırakan kalorifer böceğinin, yavruları 18 günde yumurtadan çıkar.

Kalorifer böceğinin 10–15 ay ömrü vardır.

Kalorifer böceği sıcak ortamlarda yaşamayı sever.Evlerin her yerinde görülebilen kalorifer böceği,çok çabuk ürer.Herşeyi yedikleri için oldukça pis böceklerdir.Dolayısı ile mikrop bulaştırmakta çok marifetlidirler.Delik ve çatlak alanlarda yuvalanırlar.Zamanlarının büyük kısmını yuvalarında geçirirler.Hızlı hareket etmelerinden dolayı bir gecede 10 katlı bir binayı dolaşabilirler.Kağıt dahil olmak üzere herşeyi yedikleri için de mikropları insandan insana rahatlıkla taşırlar.

Endüstriyel işletmelerde çok görülürler. Kalorifer böceği 32 dereceye kadar dayanabilen vücut yapısına sahiptir. Kalorifer böceği yumurtalarını sırtında taşıdığı için her yere dökülebilir ve her yerde çoğalabilir. Kalorifer böcekleri, dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, alerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.

Kalorifer böceği görülen ya da şüphelenilen ortamların uzmanlar tarafından garantili şekilde ilaçlanması gerekir.

Firmamız kalorifer böceği ilaçlamasını İstanbulun tüm ilçelerinde yapmaktadır.Tüm böcek ilaçlamalarını garantili olarak yapıyoruz.İlaçlamadan 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücret almadan tekrar ilaçlıyoruz.

Kalorifer böceği ilaçlaması yaptığımız ilçelerimizden bazıları ise;Beyoğlu,Kadıköy,Bakırköy,Esenler,Şişli,Bağcılar,Yenibosna,Beşiktaş,Arnavutköy,Kartal,Balat,Sultanbeyli,Küçükyalı,Bostancı,Kozyatağı,Esenyurt,Balat,Bahçelievler,Güngören,Ümraniye,Pendik,Kurtköy,Silivri,Suadiye,Üsküdar,Gayrettepe,Şirinevler’dir.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.