kalorifer böceği

Kalorifer Böceği Nasıl ilaçlanır?

Rate this post

Kalorifer Böceği Nasıl ilaçlanır? popülasyonu en yoğun haşere gruplarındandır. Kalorifer böcekleri bir gecede 300’den fazla yumurta bırakarak üremeye devam ederler. Bu böcekler evlerinize alışveriş yoluyla dahi gelebilirler. Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır ? Kalorifer böcekleri sıcak ve nemli ortamlardan hoşlandığından dolayı mutfak bölümünde daha sık görünürler ve evinizdeki elektronik eşyalarınızın bozulmasına sebep olabilirler. Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır konusunda; (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ketle, çay makinesi, kombi, buzdolabı, fırın) en sık karşılaştığımız sorulardan biriside;

Hamam böceği karşısında ne yapmalıyım?

Bu haşere türüne jel uygulama ile müdahale etmekteyiz. Kalorifer böcekleri çok hızlı üreyen bir haşere türü olduğu için sıvı uygulama çok kesin sonuçlar vermemektedir. Jel uygulama noktalama şeklinde uygulanarak yapıldığı için uzun süreli etki sağlamakta böcekler jel uygulama yapılan bölgelerden geçerek ilaç ile etkileşime geçerler veya ilaçları yerler yani yuvalarına giderek ölürler ve yuva içerisindeki diğer haşerelerde ölü olanlarla beslenerek ilaçtan etkilenmiş olur ve ölürler.

Sizler jel uygulama sonrası kesinlikle evinizde dolaşan haşereleri öldürmenizi önermiyoruz sizin öldürdüğünüz bir haşere döngünün durmasına sebep olabileceği için böceklerin görülse dahi müdahale edilmesini önermemekteyiz. Evinize kötü kokular yayan hastalık bulaştıran canlılarla yaşamak istemediğinize eminim kalorifer ya da halk arasındaki ismiyle hamam böcekleri birçok hastalığa sebep olmaktadır. Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır makalemize devam ediyoruz.

Kalorifer böceği neden olduğu hastalıklar

  • Astım
  • Gıda Zehirlenmeleri
  • Verem
  • Antrax
  • Hepatit
  • Mantar Hastalıkları
  • Alerjik Reaksiyon

Kalorifer böceği daha bir sürü bulaşıcı hastalığa da sebep olmaktadır. Sağlığınızı ve sevdiklerinizi bu haşerelerden korumak için mutlaka profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Kalorifer böceği ile kendiniz mücadele edemezsiniz çünkü yaşam alanlarında bulunan en yoğun haşere gruplarının başında gelmektedir. Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır konusunda bundan sonra şunları söylemekte fayda var :

Kalorifer böceği ilaçlamasında evin terki gerekli midir?

Kalorifer böceği ilaçlamasında evin terki gerekli değildir. Evde evcil hayvanınız da olsa bebeğiniz de olsa kendiniz de olsanız fark etmez hiçbir koşulda evin terki durumu söz konusu değildir. Sizlerde evinizdeki bu zor haşereden kurtulmak istiyorsanız garantili kesin sonuç iyi bir hizmet almak istiyorsanız profesyonel ekip arkadaşlarımızla İstanbul ilaçlama olarak her zaman yanınızdayız. 444 3471  numaralı telefondan bizlere her zaman ulaşa bilir randevu oluştura bilir bilgi alabilirsiniz. Kalorifer böceği nasıl ilaçlanır konulu makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. İsterseniz makale altına yorum da bırakabilirsiniz.

Kalorifer Böceği Nasıl ilaçlanır?

Kalorifer böceği ilaçlama konusunda en etkin yöntem jel ilaçlama yöntemidir. Jel uygulamada dikkat edilecek 2 husus vardır, birisi jel insektisitin markası, diğeri uygulayıcının eğitimli ve deneyimli olması.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma