Kurtköy Böcek İlaçlama

Rate this post
Rate this post

Kurtköy, Pendik ilçe olana dek Kartal ilçesine bağlıydı. Pendik ilçe olunca ilçeye bağlı bir semt olmuştur.Kurtköy, kuzeybatısında  bulunan Aydos Dağı eteklerine kurulmuştur. Güneyde Tuzla Aydınlı, batısında Pendik Yayalar Mah., doğuda Tuzla Orhanlı ve Akfırat Beldeleri, Kuzeyde Sultanbeyli ve Şile ilçeleri bulunmaktadır.

Kurtköy,lüks ve yüksek katlı siteleriyle son yıllarda büyük gelişme kaydetmiş Yenişehir mahallesine olan yakınlığıyla büyük önem kazanmıştır.

Pendik ilçe merkezi ve Yenişehir mahallesini birbirine bağlayan köprü vazifesini görmektedir.

Son yıllarda çevre mahallelerdeki gelişimden olumlu etkilenerek,ticari ve konut anlamında çok büyük gelişmeler gösterenKurtköy küçük bir merkez haline gelmiştir.Yeni şehir mahallesindeki bu site oluşumu Kurtköyü pozitif yönde etkilemiş,gelişimine katkıda bulunmuştur.

Diğer yandan Kurtköy,sanayileşme bakımından oldukça zengin bir semttir.Şehir merkezine uzaklığından dolayı bir çok fabrika burada kurulmuş ve faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Konutsal alanları ise,gecekondu ve binalaşma olarak ikiye ayrılmıştır.Son yıllarda yenişehir mahallesindeki site kültürü ve Sabiha Gökçen Havaalanının kurulması,Kurtköydeki gecekondulaşmanın önüne geçmiş görünmektedir.Bu sayedeKurtköy’de de yüksek binalar oluşmuş,konut sayısı günden güne artmıştır.

Kurtköy eski bir yerleşim merkezi olmasından dolayı hem gecekondularda ve binalarda hem de fabrikalarda haşere ve fare sorunu yaşayan semtlerimizdendir.Böcek ilaçlama ile ilgili çeşitli çözüm yollarına başvuran Kurtköy sakinleri,böcek ilaçlama şirketlerinden hizmet almaya başlamışlardır.Profösyonel Böcek ilaçlama hizmeti veren firmamızı tercih edenKurtköy sakinleri,garantili yaptığımız böcek ilaçlaması sayesinde haşerelerden kurtulmuşlardır.

Kurtköyde karşılaştığımız böcek türleri;akrep,pire,kalorifer böceği,alman hamam böceği,karafatma,kırkayak,çiyan,kertenkele,karınca örnek olarak verilebilir.

Kurtköye 7/24 garantili böcek ilaçlama servisimiz bulunmaktadır.Kokulu,kokusuz ve jel insektisitler kullanarak müşterilerimizin günlük yaşamını kısıtlamadan ilaçlamalarını kısa sürede yaparak böcek şikayetlerini gideriyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.