Pire ilaçlama servisi esenyurt

Pire çok küçük olmasına rağmen hızla ürediğinden insanları huzursuz eden böceklerdendir.Zıplayarak insan ve hayvanların üzerine sıçrar ve zamanla çoğalarak tüm mekanı sarabilir.

Pire görüldüğünde acil ilaçlama hizmeti önermekteyiz.

Pire ilaçlama servisi Esenyurt,pire ilaçlamasında yumurtalarında dikkate alınması gerekir.İlaçlamadan sonra yumurtadan pire çıkması önlenmelidir.

Esenyurt böcek ilaçlama, pire ilaçlaması diğer böcek ilaçlamalarından daha farklıdır.Hafif kokulu insektisit kullanılır.Günlerce mekanı terk etmeniz gerekmez.3 saat kapalı kalması yeterlidir.

Esenyurt’ta ilaçlama yaptığımız haşerelerden bazıları;

  • Karınca
  • Kırkayak
  • Pire
  • Gümüş böceği
  • Kalorifer böceği
  • Akrep
  • Fare

Esenyurt bölgesinde özellikle kedi popülasyonunun yoğun olması sebebiyle, genellikle yaz aylarında yoğun pire problemleriyle karşılaşılmaktadır. Daha çok depo, bodrum sığınaklarda kedi doğumlarından sonra görülen pire aktiviteleri bazen insanların ve çoğunlukla çocıkların taşıması sebebiyle evlere de zaman zaman sirayet etmektedir.

Pire ilaçlama servisi esenyurt, bizi pire problemleriniz için hemen arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size detaylı bilgi ve fiyat vermek için şu anda aramanızı beklemektedir.

Pire ilaçlama servisi esenyurt olarak, sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla, pire problemlerinizi tek seferde bitirmek hedefiyle kullandığımız insektisitlere larvasit te eklenmektedir. Bunun sebebi, klasik tarım ilaçlarıyla yapılan uygulamalarda özellikle larva ve yumurtaların etkilenmemesi ikinci pire ilaçlamasını gerektirmektedir. Bu ise iki sefer ilaçlama, iki sefer temizlik, iki sefer evin tahliyesi ve iki defa pire ilaçlama ücreti ödemek anlamına gelmektedir. Biz ise pire ilaçlama uygulamalarımızı tek seferde garantili gerçekleştirebilmekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.