SIKÇA SORULAN SORULAR

 

-Cevabını merak ettiğiniz soruları lütfen [email protected] adresine gönderin, sayfamıza ekleyelim..

SORU: Kullanılan ilaçlar insan sağlığı veya evcil hayvanların sağlığı için tehlike oluşturuyor mu?

CEVAP: Kesinlikle hayır! böcek ilaçlama TEMİZLİK HİZMETLERİ tarafından kullanılan tüm kimyasallar hem Dünya sağlık Teşkilatı (WHO) hem de T.C sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasallardır.

Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın çeşitli önde gelen laboratuvarları tarafından Halk Sağlığını Koruma programı dahilinde akut anlamda tehlike oluşturmadıkları ve sınıflamada en az zehirli insektisitler kategorisinde bulundukları kabul edilmiş kimyasallardır.

Bunlara ek olarak İSTANBUL böcek ilaçlama TEMİZLİK HİZMETLERİ insan ve çevre sağlığı ile Etkin Uygulama ve Koruma prensipleri dahilinde yapılan uygulamalarda, en az miktarda kimyasal ve en az temas alanı ilkeleri uygulanarak, kimyasallar ile temas riski en aza indirgenmiştir. Bu konuda uygulama sorumlularımız size detaylı bilgiyi vereceklerdir. Bilgi almak için böcek ilaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

SORU: Servisim ile ilgili bir problemim olduğu zaman nereyi arayacağım?

CEVAP: İsterseniz direkt olarak Servis Sorumlunuzu mobil telefonundan arayarak veya hizmet aldığınız merkez ofisimizi arayarak problemin en çabuk çözüme ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız. Bilgi almak için Böcek İlaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

SORU: Uygulama sonrasında koku olacak mı?

CEVAP: Evinizde kullandığımız insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, kokusuz veya kokulu olarak sınıflandırılmıştır. Bununla birlikte, asla hiçbir koku almayacaksınız demeye tereddüt ederiz. Çünkü; koku alma duyarlılığı kişiden kişiye değişir. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşıyıcıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle, bu koku uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır. Açık bir pencere gibi, 1-2 saatlik bir havalandırma bu dağılma sürecini hızlandıracaktır.

SORU: Servis sonrasında temizlik yapmalı mıyım?

CEVAP: Uygulama yapılan satıhlarda 15-20 gün kadar ıslak temizlik yapılmamalıdır. Yalnızca tezgahlar, zemin ve masa üstlerinde ıslak temizlik yapılmalıdır. İlacın uygulanacağı süpürgelikler, kapı pervazları, dolap içleri ve arkaları, fırın ve aspiratör arkaları gibi yerlerde kuru temizlik yapılmalı ve ilacın kalması sağlanmalıdır.

Böylece yumurtadan çıkacak ve henüz ilaçla temas etmemiş olan haşerelerde ilaçla temas edecek ve sorun tamamıyla çözülecektir. Bu önemli konu hakkında daha detaylı bilgi almak için size hizmet verecek böcek ilaçlama TEMİZLİK HİZMETLERİ’ ni arayınız. Bilgi almak için Böcek İlaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

SORU: Servisim sırasında evimden ayrılmam gerekiyor mu?

CEVAP: Hayır, servisiniz sırasında evden ayrılmanız gerekmiyor. Böcek ve kemirgenlere karşı yapılan tüm haşere kontrol prosedürleri sırasında evinizde kalabilirsiniz.

Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda geçerlidir. Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığında mekanın 1 saat kadar kapalı kalması gereklidir. Bir saat sonra evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla hemen evinize girebilirsiniz. Bilgi almak için Böcek İlaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

SORU: Uygulamadan sonra böcekleri görecek miyim?

CEVAP: Eskisi kadar yoğun olmamak üzere 1 hafta kadar tek tük haşere görülebilir. Bunun nedeni; hiçbir ilacın haşere yumurtalarını etkilememesi ve genellikle ilacın çok derindeki böcek yuvalarına ulaşamamasıdır. Böcek ilaçlama uygulaması sonrası temizlik kurallarına uyulduğu takdirde 4 hafta sonunda evinizde tek bir haşere dahi görmeyeceksiniz. Bilgi almak için Böcek İlaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

SORU: Her servis çağırdığımda bir çeşit rapor alacak mıyım?

CEVAP: Evet. Alacağınız her bir servis sonrasında, servis sorumlusu tarafından uygulama yapılan alanları, kullanılan kimyasal ve ekipmanların ad ve miktarına ilişkin ayrıntıları veren, servis sorumlunuz ve sizin ortak imzanızı taşıyan bir servis raporu alacaksınız. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olduğu takdirde, lütfen çekinmeden servis sorumlunuza sorunuz ya da hizmet aldığınız merkez ofisimizi arayınız. Size bilgi vermekten memnuniyet duyacağız. Bilgi almak için Böcek İlaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

SORU: Konut dışına yapılan uygulamalar, bitkilerimi veya ev hayvanlarımı nasıl etkileyecek?

CEVAP: Dışarı alanda yapılan çevre uygulamaları, bitkilerinize zarar vermeyecektir, çiçeklikler veya çalılar bundan etkilenmeyecektir. Eğer bahçenizdeki çimlere likit uygulama yapılmış ise, sadece bunlar kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınız uzak tutmanız yeterli olacaktır. Bilgi almak için Böcek İlaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

SORU: Böcek problemlerim devam ederse ne olacak?

CEVAP: Eğer düzenli uygulamalarımız arasında bazen haşere görürseniz, sunu hatırınızda tutunuz ki; uygulanan insektisitin kalıntı ile ilgili etkisi, haşerelerin bir istila oluşturmasına engel olacaktır. Bununla beraber, eğer ara sıra değil de daha sık haşere görürseniz; lütfen bizi arayınız. Sizden hiçbir ek ücret talep etmeksizin bir servis tekrarı programlamaktan memnuniyet duyacağız. Bilgi almak için Böcek İlaçlama Servisimize başvurabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.