Üsküdar Böcek İlaçlama

 

Üsküdar Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama

Üsküdar,İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan nezih bir semttir.2011 ylında yapılan sayımlara göre yaklaşık 532 bin nüfusa sahip olduğu belirtilmiştir.1926 yılına kadar İl statüsünde olan Üsküdar,o yıl yapılan düzenlemeyle İstanbul’a bağlı ilçe olarak kayda geçmiştir.

Eskiden doğuda Kartal İlçesi’ne komşu olacak kadar geniş bir alanı kaplayan Üsküdar İlçesi’nin görünümü, tüm ilde olduğu gibi 1950′lerden itibaren hızla değişmeye başladı. Ülkenin çeşitli yörelerinden İstanbul’a yönelen göçten Üsküdar İlçesi de etkilendi.Üsküdar’da 1960’larda gecekondulaşma başladı.

Boğaziçi Köprüsünün açılması,otomobil satışlarının artmasıyla ulaşımın çok kolaylaştığı Üsküdar özendirici bir yerleşim merkezi oldu.Git gide kalabalıklaşan bu ilçe,hem gece kondularıyla hem de günümüzdeki lüks yapılarıyla etnik bir kültür oluşturmaktadır.

Üsküdar birçok külliye, cami, hamam ve çeşme gibi yapılarla, ilçenin Boğaziçi sahilleri ise saraylar, sahilsarayları, yalılar ve köşklerle süslüdür. Kız kulesi ise ilçedeki en önemli,en özel yapıdır.

Böylesi kalabalık ve tarih kokan ilçede çevre sakinlerini rahatsız eden böceklerde yok değildir.Daire,bina ,işyeri ve bahçe ilaçlamaları yaparak ilçe sakinlerinin huzurlu yaşam ortamlarını bozmadan böceklerden kurtarıyoruz.

Hemen her gün fare yakalama,kanatlı karınca,hamam böceği,kırkayak,tahtakurusu,pire,karınca,mite(tozakarı),örümcek,karafatma,kalorifer böceği, gibi bir çokböcek için hizmet verdiğimiz bir ilçemizdir Üsküdar.

7gün 24 saat kesin ve garantili  ilaçlama  gerçekleştiriyoruz.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.