İstanbul'un En Güvenilir
İlaçlama Servisi
Numaranızı Bırakın
Sizi 15 Dakika içerisinde Arayalım!

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Öncelikle ilaçlama yapılacak alan belirlenir ve buna uygun olarak alana ilaçlama ekibi gider. İlaçlama teknikleri, böceklerin türüne, direncine, yaşadıkları alana ve yoğunluğuna göre değişiklikler gösterebilir. İstanbul ilaçlama olarak yıllardır böcek ilaçlama yaparak sizleri haşere ve böcek derdinden çok kısa bir süre içerisinde kurtarıyoruz. İlaçlamada en önemli etkenlerin başında zaman faktörü geliyor. Zamanlamayı ayarlamaz ve böceklerin daha fazla hale gelmesine izin verirseniz işler tahmin ettiğinizden daha fazla karışabilir. 7/24 hizmet veren İstanbul İlaçlama’nın bilgilerini öğrenip ulaşmak için iletişim bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Anında böcek probleminizi bitirecek olan hızlı çözümlerimiz için geç kalmayın. Siz beklerken böcekler de beklemeyecek git gide artacaklardır.
Devamını oku

Haşere ilaçlama yaptırmak istiyorum

Tıpkı

böcek ilaçlama

da olduğu gibi İstanbul’da bulunan tüm ilçelere haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet veriyoruz. Kalitenin ve sağlıklı ilaçlamanın tek adresi olan İstanbul İlaçlama, haşere ilaçlama servisi ile haşerelerle olan mücadelenizde de sizlerle. Haşereler, türlerine göre değişiklik gösterseler de çok hızlı ürerler. Ve bu üreme esnasında haşerelere müdahale etmezseniz bir anda çoğaldıklarını görürsünüz. Yemeklerinizi, odalarınızı, iş yerlerinizi hatta bahçelerinizi kimi zaman rahatsız eden kimi zaman da kullanılmaz hale getiren haşerelere tek çözüm ilaçlama yaptırmak. Pire İlaçlama, Fare İlaçlama ya da Hamam Böceği İlaçlama sorunlarınız da doğru ilaçlama teknikleri uygulandığı anda kesin çözüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıldığımız her noktada ardımızda gülen yüzler bırakıyor ve tüm haşereleri ortadan kaldırıyoruz. %100 sonuç veren tüm ilaçlama tekniklerimiz onaylı ve lisanslı bir şekilde gerçekleştiriliyor.
Keşif Yaptırmak İstiyorum
20 Yılı Aşkın Süredir İstanbul İlaçlama Olarak Her İlçede Böcek İlaçlama ‘da Bir Numarayız !

İstanbul ilaçlama İle Haşere, Pire, Fare ve Böceklere Son!

Sağlık Bakanlığı onaylı biçimde gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama tekniklerimizde Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan BAYER markasının ilaçlarını kullanıyor ve uzman ekibimizle işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile her yeni günde farklı aileleri mutlu ediyor ve evlerinizi bu dertten kesin olarak kurtarıyoruz. Böcekler girdikleri her alandan mikropları üzerine toplar ve sizin bulunduğunuz alanlara taşırlar. Daha önce kanalizasyonda bulunan bir böcek aniden sizin mutfağınıza gelebilir. Bu da sağlığınızı tehlikeye atar. Hem sağlığınız hem de huzurunuz için böcek ilaçlama,

pire ilaçlama

yaptırmanızda fayda var.
fare ilaçlama

fare ilaçlama

Yaşam alanlarımızı istila eden davetsiz misafirlere karşı kendimizi nasıl koruyacağımız konusunda bilgili olmamız gereklidir. Bu konuda en deneyimli ve bilgili olan kişiler, çeşitli böcek ve daha da kötüsü farelerin istilasına uğramış olan alanları temizleyen çalışanlardır.

Devamını oku

pire ilaçlama

Pireler yumurtalarını yaşam alanının her yerine gelişigüzel yaydıklarından yuvaları belli değildir. Bu sebeple yuvaları tespit edilip imha edilme durumları oldukça zorlaşmaktadır. Bu durumda profesyonel Pire İlaçlama hizmetimiz devreye girer ve sağlıklı bir yaşam sunarız.

Devamını oku

hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri koloni halinde yaşayan vücutlarında taşıdıkları mikropları insan vücuduna kolayca taşıyabildikleri tifo veba sarılık gibi hastalıkları yayma özelliğini gösteren küçük haşerelerdir. Islak, nemli ve karanlık bölgelerde yoğun olarak bulunabilen türlerdir.

Devamını oku

akrep ilaçlama

İlaçlama firması olarak diyoruz ki ; Eklem bacaklılar grubuna giren akrepler son derece tehlikeli ve zehirli yaratıklardır. Bu yaratığın zehiri hayvanlarda öldürücü etkiye sahiptir. İnsanlarda da ciddi sağlık problemlerine sebep olur hatta bu zehir insanlarda da ölümcül olabilmektedir.

Devamını oku
ev ilaçlama

ev ilaçlama

İstanbul'da tüm ilçe ve semtlerde ev ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Havaların ısınmasıyla gün yüzüne çıkan böcekler, işyeri ve konut sakinlerini rahatsız etmektedir. Bir çok haşere için türlü ilaç çeşitlerini temin edip, uygu...

Devamını oku
karınca ilaçlama

karınca ilaçlama

Yaz aylarında daha sık görülen karıncaların tamamı yok edilmezse evinizde yere düşen en ufacık bir yemek artığının başında koloni halinde toplanan karıncaları rahatlıkla görebilirsiniz. Karıncalar insan sağlığını...

Devamını oku
böcek ilaçlama
böcek ilaçlama

Günümüzde yeni yerleşim alanlarının yeşillik arazilerin kesilerek içine yapılması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bunlardan biride o bölgede yaşayan böceklerin evinizi yuva edinerek yerleşmesi ve çoğalmasıdır.

Devamını oku
işyeri ilaçlama
İŞYERİ İLAÇLAMA

Sektörünüze ve işletmenize özgü haşere ve kemirgen kontrolü ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor, düzenli raporlama yapıyor, personelinize eğitim seminerleri düzenliyor ve mevzuatlarla uyumlu çalışmanızda size yardımcı oluyoruz.

Devamını oku

yeni-header


Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma