Yeşilköy Kertenkele ilaçlama Firmaları

yeşilköy böcek ilaclama
yeşilköy böcek ilaclama
Rate this post
Rate this post

Yeşilköy, Avrupa yakasındaki, Bakırköy ilçesinin en güzel semtlerindedir. İstanbul’un en pahalı ve lüks semtlerindendir. Doğu sınırında Yeşilyurt mahallesi, batı sınırında ise Şenlik köy  mahallesi bulunur.

Yeşilköy kertenkele ilaçlama firmaları, semtte çok sayıda böcek ilaçlama firması vardır. Çalışma saatleri içinde farklı tekniklerle hizmet verilir. Firma olarak tüm böcek ve kemirgenler için ilaçlama yapmaktayız.

Zaman, zaman ev içlerinde görülen ve özellikle çocukların çok fazla korku yaşamasına sebep olan kertenkele türleri evlere dış alanlardaki bölgelerden çeşitli yollar ile gelmektedir. Binaların duvarlarına rahatlıkla tırmanma kabiliyetine sahip olan kertenkele zararlısı açık bulduğu camlardan ve havalandırma girişlerinden kolaylıkla ev içine girerek buralarda yerleşir kısa sürede yavrulayarak ev içinde üreyen kertenkeleler artan sayıları ile daha sık görülür ve daha fazla korku verirler.

Eve giren kertenkele zararlısı ev içinde bulduğu bitki ve çiçeklere zarar verirken yakaladığı sinek ve ev haşereleri ile de rahatça yaşamını sürdürebilmektedir. Kertenkele neleri yer sorusuna kısaca doğada bulunan pek çok küçük böcek türlerini yiyerek beslenebildiğini söylemek yerinde olacaktır.

Evlere kertenkele girişini önlemek için açık görülen tüm yerler güzel bir şekilde kapatılmalı boşluk olan duvar araları ve kapı kenarları silikon yardımı ile sağlamlaştırılmalıdır.

Yeşilköy kertenkele ilaçlama firmaları, tüm böcekleri ilaçlarken, kertenkele için de mücadele sistemimiz istediğiniz zaman hizmetinizdedir. İlaçlama saatlerimizi sizin uygunluk durumunuza göre ayarlayarak çalışıyoruz.

Yeşilköy’de ilaçlama yaptığımız bazı haşereler;

  • Güve
  • Fare
  • Karınca
  • Tahtakurusu
  • Kalorifer böceği
  • Akrep
  • Kertenkele
  • Kara böcek

Sağlık Bakanlığından ruhsat onaylı belgelerimiz ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.