Adalar Böcek ilaçlama

 

adalar-haşere-ilaçlama

Bahar geldi ve baharın gelmesiyle birlikte evimizde, iş yerimizden bahçemizde, yaşamımızı sürdürdüğümüz her yerde olabilecek davetsiz misafirlerde gelmeye başladı. Adalar böcek ilaçlama Adalar ilçesinde 7/24 faaliyet gösterir. Her türlü böcek ve haşerelerden kurtulmak için istanbul ilaçlama hizmetinizdedir. Böcekler ve haşerelerin insan hayatına girmesi çokta zor değildir, fakat temizlemek ve onlardan kurtulmak bazen zor olabilir. Adalar böcek ilaçlama ilaçlanması gereken ortamı tam olarak belirler ve kesin sonuç almak için işinde uzman ekibiyle birlikte hareket ederek istenmeyen canlıları size ve eşyalarınızı zarar vermeden itinayla ilaçlama yapar. Adalar böcek ilaçlama, ilaçlama işinde uzmanlaşmıştır.

Son Teknoloji ilaçlama Sistemleri

En son çıkan ilaçlama yöntemleri de dahil bir çok ilaçlama yöntemini kullanmaktadır. Böcek ilaçlamada zamanlama önemli bir faktördür. Böceği gördüğünüz veya onun varlığını hissettiğiniz zaman hemen yardım almak için böcek ilaçlama şirketlerini aramakta fayda vardır, aksi takdirde siz beklerken ve zaman kaybederken böcekler ve haşereler zaman kaybetmeden üretmeye ve zarar vermeye devam edeceklerdir. Böcekler ve haşereler gittikleri yerlerdeki mikropları üzerine alırlar ve sizin yaşadığımız ortama geldiklerinde de size bulaştırabilirler, sizin ve sevdiklerinizin hayatını tehlikeye sokarlar. Sevdikleriniz ve kendiniz için böcek ve haşerelerle zaman geçirmeden mücadele etmeli hemen Adalar böcek ilaçlamadan yardım isteyebilirsiniz. Zaman önemli bir faktör olduğundan haftanın ve günü ve her saati hizmet vermektedir. Ortamına ve böcek türlerine göre kokulu, kokusuz ilaçlama yapılır. İstenmeyen ve yine çok karşılaşılan şeylerden biri de farelerdir. Fare sözcüğü bile insanın tüylerini diken diken etmeye yetiyor. Fare istasyonu fare yakalamada en etkili yöntem olarak bilinmektedir ve hem kapalı hemde açık alanlarda kullanılır.
Sizde evinizde, yazlığınızda, işyerinizde, yaşamınızı devam ettirdiğini her yerde rahatlıkla ulaşabileceğiniz Adalar böcek ilaçlamaya web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Her türlü hizmetimizi öğrenmek ve bilgi almak için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Mutlu bir yaşam için sağlık her zaman ilk sırada yer almaktadır ve bir böceğin sağlığınızı etkilemesine asla izin vermeyin.

Adalar Böcek ilaçlama

Adalar ya da Prens Adaları, İstanbul’un güzide yerleşim  yerlerinden Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedefadası, Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası ve Tavşan Adası adlı 9 adadan oluşan ilçesine Adalar denir.  2000 Nüfus sayımına göre toplam nüfusu 17.738 e ulaşmışır.

Adalar ilçesinin merkezinde Büyükada olup, ilçe 5 mahalleden oluşmaktadır. Bunlar Büyükada’da bulunan Maden ve Nizam Mahallesi çevresinde bulunan Kınalıada , Burgazadası, Heybeliada Mahallelerinden müteşekkildir.

Adalar’ın İstanbul’a mesafesi, en yakın Kınalıada, en uzak Tavşanadası’dır. Yani 7 deniz miliyle 13,5 deniz mili (25 km) arasında değişir. Adalar’a ilk vapur seferleri Galata Köprüsü’nden 1845 yılında yapılmıştır. Bugün Kabataş, Kadıköy ve Bostancı’dan sürekli deniz yolu seferleri yapılır.

Adalar böcek ilaçlama faaliyetleri:

Burgaz, Büyükada, Cami, Dağ, Yalı, Heybeliada, Karanfil, Kınalıada, Kıyı, Maden, Merkez, Mesrutiyet, Nizam, Sedef Adası semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız. Böcek ilaçlama servisimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Adalar genelinde şimdiye kadar ilaçlama yaptığımız böcekler; Fare , hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Alman hamam böceği, hamamböceği, Amerikan  hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, yılan, örümcek, kırk ayak, akrep, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği,  tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, tesbihböceği, akar, mayt , kuş piresi , çatı faresi, fındık faresivb. şeklinde sıralayabiliriz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

  1. internetde sörf yaparken sayfanızı ziyaret ettim herşey okadar hoş ve anlaşılır olmuşki elinize sağlık ve bizlerde sayfanıza katkıda bulunmak için özgün içerik yazmaya zaman ayırdık yapmış olduğumuz mesleğimiz mavi yolculuk konusunda bilinmesi gerekenleri bize yerverdiğiniz bölümde anlatmaya çalışacağiz, Türkiye sahilleri, Akdeniz içindeki tecrübelerimizden, gördüğümüz bildiğimiz anladığımız kadarı ile kıyıları en güvenilir en temiz ve ilginç sahil yapısına sahip, rüzgarlara korunaklı bol miktarda koylar olduğu gibi bu koyları süsleyen onlarca geçmiş medeniyetlerin izleri ve antik kentler açısından zengin olduğu kadar, görsel ziyafet olarak ve mavi tur için benzersizdir. Uygun sıcaklıktaki güvenli denizi ve her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yakın sahil kasabaları, halkının misafirperver ve yardım severliği, denizinin sürekli olarak temiz oluşu, suyun berraklığı ve bu nedenle de her türlü aktivitesi bulunan sahillerimizi burada kısaca anlatmaya çalıştık herkez teşekkür eder iyitatiller dileriz.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.