Pire ilaçlama

Pire ilaçlama

4.7/5 - (50 votes)

Kokusuz ve kokulu pire ilaçlama birçok ev ve bahçenin ortak problemi olan pireler kalıcı olarak yok olmasını sağlıyor. 

 

Pire ilaçlama konusunda kesin çözüm sunan firmamız kısa sürede çoğalan bu istilacılardan artık kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu uygulamaların başarılı olması için profesyonel olarak hizmet veren firmamızan yardım alabilirsiniz. Ancak kalıcı bir etki için keşif ekibimizin öneri ve uygulamalarına tamamen odaklanmasını sağlayabilirsiniz. Önceden tespit edilen popülasyon alanlarına uygulanan birçok uygulama başarıyla sonuçlanır.

Pirelerin görüldüğü eşyalar mutlaka hijyenik olması açısından yüksek ısı ve sıcaklıkta yıkanıp kullanıma devam edilmelidir.

 

Pire istilası ciddi bir sorundur. Kimse evinde sağdan sola uçuşan pireler görmek istemez. Böcek ve haşere konusunda uzman olan birçok kişi aslında en etkili yöntemin kokulu kimyasallar olduğunu bilir. Ancak bu her zaman tercih edilmez. Pire ilaçlama konusuna uzman olan bir ekipten yardım almak için öncelikle evinizde önlem almalısınız.

 

Birçok uygulama en hızlı sonuç veren ilaçlama teknikleri özel ekip ve ekipmanlarla mekana özel olarak yapılmaktadır. Bu yüzden profesyonel destek almak önemlidir.

 

 • Evcil hayvanınız kıpır kıpır ve aşırı derecede kaşınıyor mu?
 • Halının üstünde zıplayan bir şey mi fark ettiniz?
 • Pire konusunda endişeleniyorsanız, doğru yerdesiniz.

 

Evinizde pire olduğunu keşfetmek üzücü bir durum ve yaşam döngüsü nedeniyle kontrol etmek için yokuş yukarı bir savaştır.

 

İster kendi satın aldığınız ilaçlar ile pire  kontrolü yapmayı düşünün, isterse profesyonel bir haşere yönetimi şirketinin yardımını isteyin, bu kılavuz tam size göre.

 

Pireler ektoparaziter böceklerdir, yani konakçı bir hayvanın dışında yaşarlar. Memelilerin ve kuşların kanıyla beslenirler. Dünyada yaklaşık 2.500 pire türü olduğu tahmin edilmektedir.

 

Türkiye’de üç çeşit pire görülmektedir. En yaygın olanı kedi piresi, Ctenocephalides felis dir. Daha az sıklıkla, köpek piresi Ctenocephalides canis görülür. Nadir olsa da, bazen insan piresi Pulex cinsinin tahriş edici istilaları görülür.

 

 

Pire ilaçlama Nasıl Yapılır ?

 

Pire ilaçlama Nasıl Yapılır?

 

Pire ilaçlama nasıl yapılır? Daha doğrusu öncesi ve sonrası ile bu işlem nasıl uygulanmalıdır? Sorusunu sizler için açıklamaya çalışacağız. Pire ilaçlama ile ilgili doğru veya yanlış bilinen birçok bilgi olduğu gibi doğru bilginin yanlış uygulandığı gibi birçok vakada mevcuttur.

Öncelikle pire görmeden önce pire ilaçlaması yapılamaz. Bu haşere tamamen durumlara göre gelişir, yani görmediğiniz pirenin ilaçlamasını önceden tedbir amaçlı gerekçesiyle yaptırmayınız yada yapanlara itibar etmeyiniz.

Yazın pirelerin çok sık çıkmasının sebebi artan sıcaklık ve nemdir. Aynı zamanda sokak canlılarının üreme dönemlerinin bu periyoda denk gelmesi ve üreme sonucu ortaya çıkan kanlı parçalar da pirelerin çok rahat beslenmesine ve üremesine sebep olmaktadır.

İster evcil hayvanınızda yalnızca bir veya iki pire fark edin, isterseniz de büyük bir pire salgınının ortasında olduğunuzu bilin, Pire ilaçlama süreci aynı şekilde çalışır.  Pireler den kurtulmak için kısa bir yol yoktur. Pire ilaçlaması nasıl yapılır? Ve nasıl planlanır? Konusu kapsamında her şeye dikkat etmeniz özellikle önemlidir.

Yumurtaların, larvaların ve pupaların nerede saklanabileceğini asla bilemeyeceğiniz için, sorunun boyutu ne olursa olsun, herhangi bir pire ilaçlamasının hem ev sahibi hem de ilaçlama firması tarafından dikkat edilmesi gereken 5 temel adımı vardır.

 

Adım 1: Temizlik

Evdeki tüm döşemeleri ve mobilyaları iyice elektrikli süpürge ile süpürün. Evcil hayvanların uğrak yerlerine özellikle dikkat edilmesi gerekir. Odaların kenarları, mobilyaların alt kısımları ve parke tahtalarındaki çatlakları süpürdüğünüzden emin olun. Süpürme işlemi tamamlandıktan sonra, vakum torbasının içindekileri plastik bir torbaya boşaltın, kapatın ve hemen dışarıdaki çöp kutusuna yerleştirin.

 

Adım 2: Yıkama

Çamaşır makinesinde yıkanabilen tüm yatak takımlarını, mobilya kaplamalarını, giysileri, halıları sıcak yıkama programında yıkayın. Diğer bir seçenek ise bu tür eşyaları 1-2 saat güneşte kapalı siyah plastik torbalara koymaktır. Bunun amacı yüksek ısı ile tüm pireleri ve yumurtalarını öldürmektir.

Isı tüm pire yaşam aşamalarını öldürür. Kumaşın yıkanamayacağından veya 70ºc’ye kadar sıcaklıklara tolerans gösterip göstermeyeceğinden emin değilseniz, eşyaları yerinde bırakın ve bir pire ilaçlama aşamasını uygulayın.

 

Adım 3: Etkilenen evcil Hayvanları Kontrol edin

Evcil hayvanlara veterinerinizin önerdiği şekilde uygun bir pire tedavisi uygulayın. (Evcil hayvan pire kontrollerini zamanında belirli periyotlarla yaptıramamak, pire salgınlarının en önemli nedenlerinden biridir).

 

Adım 4: Evin içinde Pire ilaçlaması Yaptırın

Profesyonel sağlık bakanlığı ilaçlama yetkisine sahip pire ilaçlaması firmasından hizmet talebinde bulunmanız gerekmektedir. Pire ilaçları etkili ilaçlardır ve uygulanması profesyonel tekniklere hakim olmayı gerektirir.

Evcil hayvanların bulunduğu tüm odalara ve pire bulunan tüm alanlara ve yüzeylere pire ilaçlamasının yapılması gerekir. Pire ilaçlaması yapıldıktan sonra pire ilaçlarının buharlaşma özelliği mevcuttur. Bu sebeple Performansı en üst düzeye çıkarmak için tüm dolapları ve çekmeceleri açın .

Pire ilaçlaması yapılırken evde bulunan;

 • Gıda kaplarınızı mümkün olduğunca kapalı dolaplara koyun.
 • Tüm evcil hayvanları ortamdan çıkarın ya da güvenli bir alana alın.
 • Pire ilaçlaması yapılırken tüm camlar ve klimalar kapalı olsun.
 • İlaçlama sonrası ortalama 4 saat ortamı kapalı tutun.
 • İlaçlamadan sonra yaklaşık 4 saat kadar zaman geçtikten sonra ortamı havalandırın ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Eve geldikten sonra elektrikli süpürge ile ortamı iyice süpürün

 

 

Adım 5: Evinizin yada dış alanında pire ilaçlamasını planlayın

Pirelerin evinize çok yakın alanlarda olabileceğini ve kaynaklanabileceğini ihtimal dışı bırakmayın.

Evinizin dışında özellikle yoğun pire bulunabilecek alanlara pire ilaçlaması planlanması sizi bir çok pire istilası tehlikesinden kurtarabilir.

 

 

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire İlaçlama Fiyatları

 

Pire ilaçlama fiyatlarımız 400 TL’den başlamaktadır. Pire ilaçlama fiyatlarımız İstanbul’un her bölgesinde aynı şekilde ve aynı metotlarla uygulanmaktadır.   haşere ilaçlama fiyatları oldukça ekonomiktir.

İstanbulilaclama.com olarak pire ilaçlama hizmetlerinde Memnuniyet garantisi veriyoruz. Memnuniyet garantisi çerçevesinde pire ilaçlama hizmetlerinde haşerenin biyolojik yapısı ve yumurtalarının erişilmesi zor alanlara bırakılması sebebiyle 2. ve 3 . ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyulduğu durumlar olmaktadır. Bu gibi durumlarda arkadaşlarımız indirimli olarak bu hizmetleri aynı genel kapsamda ve titizlikle uygulamakta ve bu süreçte iletişim anlamında sürekli ulaşılabilir olmaktayız.

İstanbul’ un tüm ilçelerine her gün pire ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. İstanbul’un en geniş ve hızlı haşere ilaçlama servis ağına sahibiz. Eviniz de, işyerinizde, binanızda sizleri rahatsız eden pirelere karşı her zaman en uygun fiyatlarla sizlere pire ilaçlama hizmeti sunmaya hazırız.

 

 

Pire Isırığı

 

Pire Isırığı

Pire ısırıkları ortası beyaz kenarları ise kızarık halkalar şeklinde görünür. bir alanda dağınık ve birden fazla şekilde görünen ısırıklar genelde onlara aittir. Pire ısırığı ile kanınızı emmesi genelde alerjik rahatsızlıklara yada bulaşıcı hastalıklara sebep olabilir.

Pire ısırıkları oldukça şiddetli kaşıntılara sebep olabilir. Pire ısırığı kaşıntılarını engellemek ve azaltmak için yapabilecekleriniz arasında krem veya ilaç kullanmak yada bitkisel çözümleri denemek bulunur. Kremler genelde antihistaminik ilaçlardır.

Pire ısırığı hakkında daha fazla bilgi almak için mutlaka içeriğimizi okuyun; Pire ısırığı

 

Pireler Ne Yer?

 

Pireler Ne Yer

 

Yetişkin pire insan ve hayvanların kanıyla beslenir; canlı yumurta üretmek için dişilerin buna ihtiyacı vardır.

 

Larva aşamalarında çiğneme için ağız parçaları bulunur. Debris, toz,ölü deri ve tüy gibi hayvansal proteinlerle beslenirler.

 

Ayrıca, kurumuş kan içeren yetişkin pire dışkılarını da (kendinizi hazırlayın) yerler.

 

BİLİYOR MUYDUNUZ: Kedi ve köpek pireleri farklı konakçılarda beslenebilirler, ancak bunu yaparlarsa, canlı yumurta üretemezler.

 

 

Pire İlaçlama Öncesi

 

Evde pire ilaçlama  öncesi evcil hayvanınız varsa veterinere danışarak onun pirelerinden kurtulmasını sağlayın. Sonra tüm tekstil ürünlerini 60 derecede yıkayın. Halıların ve koltukların her gün süpürülmesi mutfaktaki gıda ürünlerinin ortadan kaldırılması gerekmektedir.

 

Daha sonra keşif uzmanınızın size önerdiği tedbirleri de alarak ilaçlama randevusu alın. İlk seansta genelde %100 çözüm alırsınız. Aktif bir istila varsa sağda solda zıplayan pireler görülmesi olasıdır. Bunun yok olması için yaz aylarında yayılmaya başlamadan hızla kontrol altına alınması gerekir. Bunun için de kalıcı bir çözüm sunan profesyonel firmalardan hizmet alabilirsiniz. Yüz ve ellerin şişmesi dahil birçok alerjik reaksiyon pire nedeniyle görülebilir.

 

 

Pire İlaçlama Türleri

Pire ilaçlama( sıvı yada toz formülasyon): Pire ilaçlama işlemleri alanında uzman kişilerin ve firmaların etkili biosidal pire ilaçlarını kullanarak tüm alana ve yüzeye uyguladıkları işlemlerdir. ilaçlama işlemini başarısı aşağıdaki maddelere dikkat edilmesiyle tek seferde kesin sonuca ulaşabilir.

 

Vakumlu süpürme: Evcil hayvanınızın çevresi, eşyaları, koltuklar ve halıları sık sık elma sirkesi döküp, elektrikli süpürge ile vakumlayın.

 

Yıkama: Evcil hayvanınızın eşyalarını sık sık kaynar suda yıkayın.

 

Bahçecilik: Bahçenizi düzenli olarak biçin ve pire ilaçlama yaptırın.

 

İlaçlama sonrası 4-6 saat geçtiğinde havalandırma yapılması uygun olacaktır. En etkin sonucun alınması için ilk uygulamadan 1 hafta sonra ikinci uygulamanın yapılmasıdır. Uygulamalarımız genelde %100 sonuç odaklı olarak yapılmaktadır.

 

Sıvı ya da toz formunaki ilaçlar özel olarak karıştırılarak ilgili akana uygulanır. Kokulu olduğu için mekanda canlı olmamalı 4-6 saat içine girilmemelidir.

 

 

Bahçe Pire İlaçlama

 

Sadece iç mekanlar değil dış mekanlar da yoğun olarak pire istilasına uğrayabilir. Bahçe pire ilaçlama hizmeti veren ekibimiz bu tür sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ekinlerinizi tehdit eden bu istilacıları bilmeden farklı ilaçlarla öldürmeye çalışmanız zehirlenmelere neden olabilir. Bu yüzden dikkat edilmeli ve mutlaka uzmanlaran yardım alınmalıdır. Marketlerde satılan ilaçlar kesin sonuç vermez. Kalıcı bir etki gerektiğinde profesyonel haşere kontrol firmalarına ulaşmanız gerekecektir. Uzmanın tespit ettiği haşere türüne göre uygulanacak olan ilaçlama tekniği belirlenerek mekanın kapalı kalma süreleri gibi durumlar ortaya çıkacaktır.

 

Her türlü haşere ve pire ilaçlama konusunda yılların deneyimiyle hizmet veren firmamızdan randevu almak ve keşif yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin.

 

Pireler Nereden Geliyor?

 

 • Evcil hayvansız evler bile pire istilası alabileceğinden, nereden geldikleri her zaman açık değildir.
 • Pire yumurtalarının, larvaların ve pupaların yaklaşık% 95’i evcil hayvanlarda değil, çevrede yaşar.
 • Pire yumurtaları uzun süre, bazen 18 aya kadar uykuda kalabildiğinden, mevcut evinize taşınmadan önce olmuş bir istilada  sorun olabilir!
 • Evcil hayvanlarınız varsa, diğer hayvanlardan veya yerlerden pire alabilir ve evinize getirebilirler.

 

Ve daha az yaygın olmasına rağmen, insanlar ile de taşınabilir: pire kıyafetlerinize, cildinize veya saçınız üzerinde yolculuk yapabilir.

 

Pireleri bulduğunuzda, ortama yerleşmeden önce onlardan hızlı bir şekilde kurtulmak istersiniz.

 

Pirelerin genellikle kirli ortamlarla ilişkili olduğu düşünüldüğü için, insanlar genellikle pire istilası yaşadıklarını söylemeye utanırlar. Ancak bu yaygın bir yanlış anlamadır – pire seçici değildir!

 

Elektrik süpürgesi kullanılmamış veya temizlenmemiş bir ev veya işyeri, pire için daha iyi bir ortam sağlama olasılığı daha yüksek olsa da, aynı zamanda sıcakkanlı bir konak hayvan aramalarında temiz yerlere de musallat olacaklardır.

 

Her iki durumda da, hızlı bir şekilde kontrolden çıkabildikleri için bir pire istilasını tereddüt etmeden çözmek çok önemlidir.

 

Pire Varlığını Gösteren Altı İşaret

 

1-Evcil hayvanların kendini sürekli tırmalaması, yalaması veya ısırması ilk işaret olabilir

 

2-Evcil hayvanınızın kürkünde pire veya pire dışkısı görmek (saçları fırçalayarak açık renkli hayvanlarda kolayca tespit edilebilir, karanlık kaplamalı ırklarda hayvanı bir kağıt üzerine taramak daha iyi olabilir)

 

3-Siyah lekelerin kimliği birkaç damla su eklenerek doğrulanabilir: kızarırlarsa evcil hayvanınızda pire vardır!

 

4-Genellikle ayak bilekleri ve bacaklar etrafında, sizi veya ailenin diğer üyelerini ısırır

 

5-Bir evcil hayvanı tutuyor veya okşuyorsanız, kollarınızda ısırıklar bulabilirsiniz.

 

6-Pire istilasının en bariz işareti? Onları görüyoruz! Kanımızı emmekle meşgul olmadıklarında, genellikle yumuşak mobilyalar üzerinde atlarken görülebilirler.

 

Pireler yumurtalarını yaşam alanının her yerine gelişigüzel yaydıklarından yuvaları belli değildir. Bu sebeple yuvaları tespit edilip imha edilme durumları oldukça zorlaşmaktadır. Bu durumda profesyonel Pire İlaçlama hizmetimiz devreye girerek özel insektisitler kullanılarak pirelerin yok edilmesi söz konusu olmaktadır.

 

pirelerin ilaçlanması için hizmet yapılırken dikkat edilecek unsurlar vardır. Bu ilaçlama şu şekilde yapılmaktadır:

 

 • İlaçlama için ilk yapılması gereken şey evin boşaltılmasıdır.
 • Evin boşalmasının ardından pire ilaçlama firması eve girer.
 • Eşyalar hava geçirmeyecek şekilde kapatılır.
 • Püskürtme yönetimi kullanılacak ise alana püskürtme işlemi şarjlı aletler ile yapılmalıdır.
 • Bir başka yöntem ise buharlama yöntemidir. En çok kullanılan yöntem olarak bilinmektedir.
 • Pire ilaçlama işlemi bittikten sonra ise ilaçlama firmasının yaptığı ilaçlama türüne göre ya hemen ya da 2-3 saat sonra eve girilebilmektedir.
 • Pire ilaçlaması bittikten sonra temizlik yapılmalıdır. Pire ilaçlaması sonrası temizlik de oldukça önemlidir.

 

En iyi Pire ilaçlama şirketi | istanbulilaclama.com

 

Pire ilaçlamasını yapacak kişilerin bu konuda eğitimli ve tecrübeli olması gerekir.İlaçlama firmaları seçilirken sağlık bakanlığından onaylı ve ruhsatlı ilaçlar kullanıp kullanılmadığına bakılmalıdır. Pire ilaçlamasını yapacak kişilerin bu konuda eğitimli ve tecrübeli olup olmadığı ise diğer bakılacak kriterdir. istanbulilaclama.com firması olarak alanında uzman ziraat mühendisleri, endüstri mühendisleri, bilgisayar mühendislerinden oluşan ekip ile hizmet vermektedir. Ayrıca ilaçlama konusunda eğitimli ve uzman ekibimiz ile sağlık bakanlığından ruhsatlı ve onaylı ilaçlarımız ile 7/24 Ataşehir halkının haşere sorununu çözmekteyiz. pire ilaçlaması hizmetini uzman kadromuz ve 20 yıldan fazladır kazandığımız tecrübemiz ile kaliteli ve uygun fiyatlarla istediğiniz saatte vermekteyiz.

 

Pireler yaşamlarını devam ettirebilmek için kana ihtiyaç duyarlar. Diğer haşere ve canlılardan aldıkları virüsleri insan vücuduna yayarak hastalıkların oluşmasına neden olurlar. Pire ilaçlama yönteminde kokusu ilaç uygulaması yapılabildiği gibi Ulv ilaçlama yöntemi de uygulanmaktadır. İlaçlama yapılan bölge kapalı olarak uygulama gerçekleştirilir ve işlem bittikten sonra ortam iyice havalandırdıktan sonra yaşam alanına geri dönülmelidir.

 

İstanbul Pire İlaçlama

 

İstanbul Pire İlaçlama

 

Pire,küçük ve kan emici bir haşeredir. Altı ayağı vardır.Gövdesi baş kısmına göre biraz daha büyüktür. Pirenin ağız kısmında kan emmeye yarayan hortum ve diş bulunur. Hayvanlardan ve bitkilerden geçebilen pireler insan üzerinde kaşıntıyla baş gösterir ve ısırıp kan emebilir.Pire tozlu ve kirli ortamlarda yaşamayı sever.

 

Pireler dişleri sayesinde ısırır ve kan emebilir. Hassas bünyelerde, pirenin ısırdığı yer şişer ve mikrop kapar.

 

Böyle bir durum oluştuğunda tıbbi yardım alınmalıdır. Ve akabinde ortamdaki pireler ilaçlanarak yok edilmelidir. Pireler çok çabuk ürediği için acil müdahele gerekir. Yeni nesil insektisit kullanılmaz ise pire sorunu çözülemez. Bir süre sonra tekrar pireler ortaya çıkar ve onlarla mücadele zorlaşır.

 

Hayvanlardan da geçebilen pireler zaman zaman insanların kanını emer ve ısırır.Bazı bünyeler fazla reaksiyon verir ve tıbbi yardım almak zorunda kalabilirler.Pire,mikrop taşıması bakımından oldukça tehlikeli bir böcektir.

 

Pire,cilt hastalıkları,alerji,humma mikrobu gibi bir çok hastalığı bulaştırır.Bu yüzden uzmanlar tarafından garantili ilaçlama yapılmalıdır.Hem var olan pireler ilaçlanmalı,hem de yumurtalardan henüz çıkmamış pirelerin ölmesi sağlanmalıdır.

 

Pire ilaçlamasında garantili hizmet veren firmamız 7/24 uzman ekibiyle tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermektedir. Pire ilaçlaması yaptığımız ilçe ve semtlerimizden bazıları; Eyüp, Balat,Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Kadıköy, Sarıyer, Pendik, Kurtköy, Cihangir, Maltepe, Acıbadem, Göztepe, Etiler, Şişli,‘dir. daha bir çok ilçe ve semte pire ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Pire gördüğünüzde bireysel yöntemlerle zaman kaybetmek yerine uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. En uygun fiyatlarla garantili bir şekilde ilaçlama yaparak pireden kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

 

 

Pire ilaçlama İstanbul

 

pire-ilaçlama, pire, pire-ısırığıpire ilaçlama deyince en iyi pire ilaçlaması firmalarından bir olan istanbulilaclama.com firması akla gelmektedir. Pireler büyük bir problem olup insanlara virüs bulaştırması ile bilinir. Havaların ısınması ile ortaya çıkan bu haşere türü yalnız iç mekanlarda olmayıp dış mekanlarda da bulunmaktadır. Özellikle evcil hayvanları olan evde daha çok bulunan pireler insanların farkında olmadan da üzerlerinde taşınması ile de eve gelmektedir ve hızlı bir şekilde eve yayılarak problem haline girmektedir. Genellikle yaz aylarında daha hızlı üreyen pire sorununun çözülmesi için ise pire ilaçlaması yapılması gerekmektedir.

 

Pire ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilir ?

Pire ilaçlaması ertelendikçe pirelerden kurtulmak zorlaşacak ve müdahale şansı azalacaktır. Bundan dolayı bu canlılar evde görüldüğü gibi ilaçlama yapılarak imha edilmesi gerekmektedir. Pireler beslenme şekilleri yerleştikleri canlıların kanının emmesiyle olmaktadır. Bu da onların virüsleri diğer canlılara bulaştırmasına sebep olmaktadır. Bu haşere türünün imha edilmesi için zaman kaybetmeden iyi bir ilaçlama firması ile çalışarak imha süreci başlatılmalıdır.

 

Pireden Nasıl Kurtulabilirim?

 

Pire ilaçlamadan Önce

 

Bir böcek ilacı tedavisinden önce, tedavinin mümkün olduğunca kapsamlı olmasını sağlamak için olabildiğince fazla yer açın.

Tüm alanları vakumlamak, birikintileri, yumurtaları, larvaları, pupaları ve yetişkin pireleri gidermeye yardımcı olur.

Elektrikli süpürgenin titreşimi, yetişkinleri koza aşamalarından çıkmaya teşvik ederek böcek öldürücülerle imha etmelerini kolaylaştırır.

Ayrıca böcek ilacı tedavisi ile başarı şansını artıracak ve pirenin yaşadığı halı liflerinin tabanına nüfuz etmesini sağlayacaktır.

 

  • BİLİYOR MUYDUNUZ: Tam olarak oluşmuş pire, kozalarında konakçının belirtilerini bekleyerek kalabilir.

Vakumu boşaltmayı veya vakumlu torbayı çıkarmayı unutmayın. Ev dışındaki çöpe atın.

Vakumlama sırasında yumurta, larva ve yetişkin pire toplayarak ve evinizi yeniden istila etme şansını azaltabilirsiniz.

Tüm evcil hayvan yataklarını, kanepe yastık kılıflarını ve etkilenebilecek diğer battaniyeleri, yatak takımlarını veya giysileri çok sıcak suda yıkayın.

Maruz kalan gıda maddelerini saklayın ve akvaryumları kapattığınızdan emin olun.

Evcil hayvanları bölgeden çıkarın, ancak tedavi edilen alanlar tamamen havalandırıldığında onları geri alın.

Kullanılan ürüne bağlı olarak, tedavi edilen alanları en az dört saat terk etmeniz  gerekecektir.

 

Pireden Kurtulmak İçin Doğru Haşere ve Böcek ilaçlama & denetleyicisi Bulma

İstanbul İlaçlama, istilaları hızlı ve güvenli bir şekilde tedavi edebilecektir. Sağlık Bakanlığı ve Halk Sağlığı Kurumu izinleri mevcut, TSE belgeli, Tamamı onaylı en kaliteli böcek ilaçları ve eğitimli teknisyenlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Çeşitli tekniklerle haşere aktivitesini en aza indirmeye yardımcı olabilir, Çevreye ve hedef olmayan türlere yönelik riski en aza indirirken, ürünleri verimli bir şekilde uygulamak için teknik bilgi ve deneyime sahibiz.

İstanbul İlaçlama , bilgilerini sık sık güncelleyen kalifiye teknisyenler istihdam eder.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma