Pire ilaçlama

PİRELERİN YOK EDİCİSİ

 

pire-ilaclama

Pireler yumurtalarını yaşam alanının her yerine gelişigüzel yaydıklarından yuvaları belli değildir. Bu sebeple yuvaları tespit edilip imha edilme durumları oldukça zorlaşmaktadır. Bu durumda profesyonel Pire İlaçlama hizmetimiz devreye girerek özel insektisitler kullanılarak pirelerin yok edilmesi söz konusu olmaktadır.

Pireler yaşamlarını devam ettirebilmek için kana ihtiyaç duyarlar. Diğer haşere ve canlılardan aldıkları virüsleri insan vücuduna yayarak hastalıkların oluşmasına neden olurlar. Pire ilaçlama yönteminde kokusu ilaç uygulaması yapılabildiği gibi Ulv ilaçlama yöntemi de uygulanmaktadır. İlaçlama yapılan bölge kapalı olarak uygulama gerçekleştirilir ve işlem bittikten sonra ortam iyice havalandırdıktan sonra yaşam alanına geri dönülmelidir.

Pirelerin görüldüğü eşyalar mutlaka hijyenik olması açısından yüksek ısı ve sıcaklıkta yıkanıp kullanıma devam edilmelidir. Pire ilaçlama yapılırken etkin ve profesyonel uygulama gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde yuvaları belli olmayan yaşam alanlarının her yerine yumurta bırakan pireler çabuk üreme göstererek önüne geçilmeyecek şekilde çoğalırlar.

İnsan vücudunda ısırdıkları yerde kızarıklık ve kaşıntı etkisi bırakan pirelerin profesyonel ilaçlama yöntemiyle yok edilmesini istiyorsanız mutlaka bizi arayın.

1 Yorum

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.