Hamam böceği ilaçlama

Hamam böceği ilaçlama
Hamam böceği ilaçlama

HAMAM BÖCEKLERİNİ YOK ETMEDE KOLAY YÖNTEMLER

Hamam böcekleri koloni halinde yaşayan vücutlarında taşıdıkları mikropları insan vücuduna kolayca taşıyabildikleri tifo veba sarılık gibi hastalıkları yayma özelliğini gösteren küçük haşerelerdir.
Islak nemli ve karanlık bölgelerde yoğun olarak bulunabilen ilaçlama yöntemi olmadan yok edilmesi mümkün olmayan böcek türleridir.

Kolay üreme özelliklerinden dolayı bulundukları bölgede kolayca çoğalarak yaşam alanlarının büyük bölgesini kaplama özelliği göstermektedirler. Adresimizi ziyaret ederek Hamam Böceği İlaçlama konusunda uzman kadromuzdan randevu alarak kâbusunuz olan böcekleri yok edebilirsiniz.

İlaçlamada kullandığımız Kokulu Uygulama uygulamalarla hamam böceklerinin üreme merkezleri tespit edilerek yoğun şekilde yapılmaktadır. Etkin çözüme ulaşmak için ilaçlama yapılan alanlar kapalı tutulur ve belli süre geçtikten sonra tamamen havalandırılarak kullanıma devam edilmelidir.

Hamam böcekleri yaygın şekilde yaşam alanlarınızı kaplasa bile firmamızca yapılan Hamam Böceği İlaçlama ve etkin yok etme özelliğiyle koloni alanları dağıtılır ve bir daha üremeleri sağlanmayacak şekilde tüm türevleri tamamen yok edilir.

 

hamam-bocegi

4 Yorumlar

  1. merhaba ben ümraniyede bir daire satın aldım yaklaşık 1 aydır oturuyorum yanlız iki defa hamam böçegi gördüm vede eşim cok rahatsız oldu ben sizlerden bir fiyat istemekteyim vede kesin çözüm olurmu yardımlarınızı bekliyorum saygılar kolay gelsin

  2. Merhaba hamam bocekleriyle ilgili sorum olacak saat kacla kac arasında calısıyorsunuz?

  3. Merhaba, öncelikle daireniz hayırlı olsun. Hamam böcekleriyle ilgili kesin çözüm sağlamaktayız. Bize telefon açarsanız size daha detaylı bilgiler verebiliriz. İyi günler.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.