Kadıköy Böcek ilaçlama

Kadıköy böcek ilaçlama firması arasından en iyi olarak nam salan İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, sizleri ilaçlama öncesi ve sonrası hakkında detayı olarak bilgilendirmeyi kendine görev bilir. İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz!

Kadıköy Böcek İlaçlama Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

İlaçlama yapıldıktan sonra hiçbir şeye dikkat edilmemesi sorunun yeniden kendini tekrar etmesine neden olacaktır. Bu nedenle aşağıdaki noktalara dikkat etmekte fayda var:

 • Böcekler yaşamaları için besin buldukça, mekanı kullanırlar. Açıkta yiyecek bırakılmaması gerekir.
 • Temizlik ihmal edilmemelidir.
 • Belli aralıklarla ilaçlama yenilenmelidir.
 • Yapısal çatlaklar mutlaka kapatılmalıdır.
 • Mekan düzenli olmalıdır.

kadıköy-böcek-ilaçlamaKadıköy böcek ilaçlama firmamız İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasında sorunsuz hizmet vermektedir. Müşterilerimizi mağdur etmeden verdiğimiz her bir hizmet çözüm odaklıdır. Her böcek türü olmasa da çoğu haşere türü insan sağlığı için son derece sorunlu ve zararlıdır. Bu neden ile her bir haşere türüne ilişkin özel ve uygun ilaçlamaların yapılması gerekmektedir.

Kadıköy böcek ilaçlama alanında hizmet veren firmamız sadece böcekler için değil birçok kemirgen hayvan türü için de ilaçlama yapmaktadır. Kadıköy böcek ilaçlama yöntemlerimiz hem mekana hem de böcek türüne uygun olarak planlanmaktadır. Stratejik planlama yaparken firmamızda çalışmakta olan uzman ziraat mühendisleri ile birlikte konuya odaklanmaktayız. Sadece evlerde değil birçok kurum ve kuruluşta da ortaya çıkabilen böcek işgali problemlerinin hızlı bir şekilde giderilmesi gerekmektedir.

Kadıköy ile ilgili kısa bilgiler

Kadıköy (eski adı Kalkedon’dur) İstanbul’un Anadolu Yakası‘nda yer alan bir ilçesidir. Anadolu Yakası‘ nın güney batısında bulunan Kadıköy, batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Kadıköy ilçesinin her bölgesinde ve komşu bölgeler ile tüm Anadolu yakasında böcek ilaçlama firması olarak faaliyetteyiz. Kadıköydeki böcek ilaçlama firmaları arasında en üstteki yerimizi korumaktayız.

Kadıköy sınırları içinde Göztepe (235 m) gibi önemli yükseltiler olmasına karşın, Kayışdağı ve Çamlıca eteklerinden Marmara Denizi’ne doğru uzanan hafif dalgalı düzlükler ve taşlı eğimler tüm alana yayılmıştır. Bu arazi üzerinde Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Küçük Moda (Cevizlik de denir) ve Koşuyolu önemli noktalarını oluşturmaktadır. Haydarpaşa ve Kalamış koyları ile Moda ve Fenerbahçe burunlarının yer aldığı hareketli bir kıyı şeridine sahiptir.

Fenerbahçe tarafı

Fenerbahçe Burnu ile Bostancı arasında sahil şeridi fazla girintili çıkıntılı olmayan oldukça düz bir çizgiye sahiptir. Ancak sahil şeridi yapılan gereksiz dolgular ve  düzensiz yapılaşma ile doğal özelliğini önemli ölçüde kaybetmiştir. Bugün Kadıköy sınırları içinde doğal görünümünü koruyabilmiş kıyı parçalarına Fenerbahçe Burnu’nda çok sınırlı da olsa rastlamak mümkündür. Kadıköy’ün başlıca akarsuları Kuşdili Deresi (Kurbağalıdere), Çamaşırcı Deresi (Bostancı Deresi de denir), Turşucu Deresi ve Seyit Ahmet Deresi’dir.

Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak faaliyetlerimiz: Alt Bostancı, Altıyol, Ataşehir, Ayşekadın, Bahariye, Barbaros, Bostancı, Cadde bostan, Caferağa, Çatalçeşme, Çiftehavuzlar, Dalyan, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Halitağa, Hasanpaşa, Haydarpaşa, Hilal Konakları, İbrahimağa, İçerenköy, İnönü, Kalamış, Kayışdağı, Kızıltoprak, Koşuyolu, Kozyatağı, Kuyubaşı, Küçük bakkalköy, Merdivenköy, Misakı Milli, Moda, Osman Ağa, Rasim Paşa, Rıhtım, Sahra-i Cedid, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Suadiye, Şaşkınbakkal, Şenesenevler, Üst Bostancı, Yeni Sahra, Ziverbey, Zühtü Paşa semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız. ilaçlama firması servisi kadıköy bölgesi.

Kadıköy genelinde ilaçlamasını yaptığımız böcekler;

 • hamam böceği
 • ahta kurusu
 • kalorifer böceği
 • kara fatma
 • pire
 • fare
 • oryantal hamam böceği
 • Amerikan hamam böceği
 • Alman hamam böceği
 • akrep
 • örümcek
 • ev faresi
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

2 Yorumlar

 1. Merhaba, Makalemiz ile ilgili Değerli yorumunuz için Teşekkür ederiz, diğer böcek ilaçlama makalelerimizi de okumanızı tavsiye ederiz.

1 Trackback / Pingback

 1. İlaçlama Sektörünün Öncü Firması İstanbul İlaçlama - Teknoxo

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.