Kadıköy Böcek ilaçlama

 

kadıköy-böcek-ilaçlama
Kadıköy’de-1-Numarayız

Kadıköy Böcek ilaçlama

Kadıköy (eski adı Kalkedon’dur) İstanbul’un Anadolu Yakası‘nda yer alan bir ilçesidir. Anadolu Yakası‘ nın güney batısında bulunan Kadıköy, batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir.

Kadıköy ilçesinin her bölgesinde ve komşu bölgeler ile tüm Anadolu yakasında böcek ilaçlama firması olarak faaliyetteyiz. Kadıköydeki böcek ilaçlama firmaları arasında en üstteki yerimizi korumaktayız.

Kadıköy sınırları içinde Göztepe (235 m) gibi önemli yükseltiler olmasına karşın, Kayışdağı ve Çamlıca eteklerinden Marmara Denizi’ne doğru uzanan hafif dalgalı düzlükler ve taşlı eğimler tüm alana yayılmıştır. Bu arazi üzerinde Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Küçük Moda (Cevizlik de denir) ve Koşuyolu önemli noktalarını oluşturmaktadır. Haydarpaşa ve Kalamış koyları ile Moda ve Fenerbahçe burunlarının yer aldığı hareketli bir kıyı şeridine sahiptir. Fenerbahçe Burnu ile Bostancı arasında sahil şeridi fazla girintili çıkıntılı olmayan oldukça düz bir çizgiye sahiptir. Ancak sahil şeridi yapılan gereksiz dolgular ve  düzensiz yapılaşma ile doğal özelliğini önemli ölçüde kaybetmiştir. Bugün Kadıköy sınırları içinde doğal görünümünü koruyabilmiş kıyı parçalarına Fenerbahçe Burnu’nda çok sınırlı da olsa rastlamak mümkündür. Kadıköy’ün başlıca akarsuları Kuşdili Deresi (Kurbağalıdere), Çamaşırcı Deresi (Bostancı Deresi de denir), Turşucu Deresi ve Seyit Ahmet Deresi’dir.

Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak faaliyetlerimiz: Alt Bostancı, Altıyol, Ataşehir, Ayşekadın, Bahariye, Barbaros, Bostancı, Cadde bostan, Caferağa, Çatalçeşme, Çiftehavuzlar, Dalyan, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Halitağa, Hasanpaşa, Haydarpaşa, Hilal Konakları, İbrahimağa, İçerenköy, İnönü, Kalamış, Kayışdağı, Kızıltoprak, Koşuyolu, Kozyatağı, Kuyubaşı, Küçük bakkalköy, Merdivenköy, Misakı Milli, Moda, Osman Ağa, Rasim Paşa, Rıhtım, Sahra-i Cedid, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Suadiye, Şaşkınbakkal, Şenesenevler, Üst Bostancı, Yeni Sahra, Ziverbey, Zühtü Paşa semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız. ilaçlama firması servisi kadıköy bölgesi.

Kadıköy genelinde ilaçlamasını yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma,pire,fare, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği ( tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği), güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi,arı vb. her türlü haşerat ilaçlaması için farklı kimyasallar, her böcek için kendi ilacı ile ilaçlama.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.