Pendik Böcek ilaçlama

pire-tahtakurusu-hamamböceği-mayt-akarPendik İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. Öyle ki tarih sahnesinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, hatta Osmanlı döneminde tamamen yanarak yeniden inşa edilmiştir. Daha önceleri Gebze’ye bağlı bir kasabayken zaman içinde nahiye olmuş ve İstanbul’un renklerine bağlanmıştır. Yüzyıllardır bu kadar değişim geçiren Pendik ve Pendikliler için değişmeyen tek şey zararlı haşerat ile ilgili yaşanan sorunlar olsa gerek nitekim insanoğlu yaşam sahnesinde rol almaya başladığından itibaren böcek ile mücadele başlayıp günümüze kadar devam etmektedir.

İstanbul İlaçlama Doğru Adres!

İstanbul ilaçlama olarak sektörde 27 yılı geride bırakmaktayız. Pendik böcek ilaçlama ve diğer ilçelerimizdeki ilaçlama hizmetleri şirketimiz tarafından büyük bir sorumluluk ve özenle yerine getirilmektedir. istanbul ilaçlama web sitemizi yayın hayatına aldıktan sonra çok daha geniş kitlelere sesimizi duyurarak sektörde zirveyi paylaşmaya başladık. Web sitemizi siz değerli ziyaretçilerimizin en kolay kullanabileceği şekilde tasarlayarak sağ alt kısmında aklınıza takılan sorulara anında cevap bulabilmeniz adına canlı destek bağlantısı oluşturduk. Burada Duygu hanımın rehberliğinde en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz gibi iletişim numaralarımızdan ve talep teklif formundan da bize ulaşabilirsiniz. Pendik böcek ilaçlama ekibimiz, bize ulaştığınız andan itibaren çalışmalarına başlayarak zararlı böceğin niteliğine göre belirlenen kalite standartlarımızdan ödün vermediğimiz ilaçlarımızla etkin bir şekilde müdahale ederek sorunu kökünden çözer.

istanbul ilaçlama olarak hizmet alanlarımızda daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak %100 etkin çözüm için çalışmalarımıza başladık ve alnımızın akıyla bitirdik. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama gibi farklı yöntemlerle çözüme kavuşturduğumuz böcek ilaçlama işi sonrası her müşterimiz aynı memnuniyeti bildirerek ilaçlama sektöründe zirveye yerleşmemize yardımcı oldular. Dolayısıyla gücümüzü siz değerli ziyaretçilerimizim olumlu ve olumsuz eleştirilerinde alıyor çıtayı her geçen gün biraz daha yükseğe koyuyoruz.

Neredeyiz?

Pendik böcek ilaçlama olarak ihtiyacınız olan her an bir telefon kadar yakınınızdayız. Web sitemizdeki iletişim numaralarından bize 7/24 ulaşabilir acil ilaçlama işleriniz için ise cep numaramızdan bize hemen ulaşabilirsiniz. istanbul ilaçlama güvencesiyle her zaman en doğru sonuçlar için bizden fiyat almadan bu işe başlamayın!

İlçenin bilinen en eski adı Pantikapeun‘dur. Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerinde her tarafı dvarla çevrili beş duvarlı anlamını taşıyan Pantichion, Panlihion ve Tayni Tiyni isimleri de kullanılmıştır. Bu isimler zamanla değişerek Osmanlı’dan günümüze en son Pendik olarak kalmıştır.

Pendik’teki en eski yerleşim olarak Makedonlar bilinse de yapılan kazılarda 3-5 bin yıllık insan kalıntılarına raslanılmıştır.  Roma ve Doğu Roma hakimiyetinin ardından 1080-1084’de Selçuklularda kaldıysa da, tekrar Latin İmparatorluğu eline geçmiştir.1306’da ise Osmanlı hakimiyetine girmiştir ancak bu Bizansın geri kazanma çabalarını doğurmuş ve 1329-1330 tarihlerinde Pelekanon savaşıyla bu çabalar nihayete erişememiştir. Yıldırım Bayazid döneminde Abdurrahman Gazi fethedene kadar boş kalmış olan Pendik, bu tarihten itibaren tamamen Türk hâkimiyetindeki bir yerleşim bölgesi olmuştur.

Osmanlı hâkimiyetinde küçük bir balıkçı köyü olan Pendik, geçirdiği büyük bir yangınla tamamen küle dönmüştür. Kaynaklara göre 1200 hane ve dükkânı kül eden 60 saatlik yangından sonra Ayan Meclisi Senato Hariciye Encümen Reisi Azaryan Efendi Paris’ten mühendis ve mimarlar getirerek yeni yerleşimin planlarını çizdirmiştir. Planlara da şehir merkezine adının ilk harfini koydurarak imzasını atmıştır.
Osmanlı döneminden Gebze ilçesine bağlı bir kasaba iken daha sonra Üsküdara bağlı Kartal Sancağı bünyesinde bir nahiye olmuştur. Nihayet 04.07.1987 tarihinde 19507 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan 3392 sayılı kanun ile ilçe olmuş ve teşkilatlanmasını nihayete erdirerek 11.08.1988 tarihinde fiilen faaliyete geçmiştir.

Pendik böcek ilaçlama firmaları : Ahmet Yesevi, Aydos Evleri, Bahçelievler, Batı, Çamçeşme, Çınardere, Doğu, Dolayoba Sos. Konut., Dolayoba Taşlıbayır Konut., Dumlupınar, Ertuğrulgazi, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Güllübağlar, Güzel Yalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurtdoğmuş Köyü, Kurtköy, Merkez, Orhangazi, Orta Mahalle, Ömerli, Ramazanoğlu, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Şeyhli Hilal Konutları, Uydukent, Veli Baba, Yayalar, Yeni Mahalle, Yeşilbağlar semtlerinde haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Pendik genelinde ilaçlama yaptığımız haşerat genellikle ; pire,fare,akrep,mayt,akar ,kalörifer hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, (tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği), güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Kurtköy bölgesine ilaçlama servisi hizmetimiz başlamıştır.

2 Yorumlar

  1. Pendik / kurtköyde bulunan iş yerimin ilaçlanması hakkında Görüşmek isterim.
    0533 323 00 54 Iyi Çalışmalar

  2. 05301440722 inşaatımızdaki koğuşları ilaçlatmak istiyoruz. tahta kurusundan bir türlü kurtulamadık. yardımcı olabilirmisiniz.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.