Sultanbeyli Böcek ilaçlama

hamam böceği bit pire mayt akar tahtakurusu karafatma

 

Sultanbeyli böcek ilaçlama firması olarak aktif hizmet veren şirketimiz her türlü sorununuzda yanınızda. Evinizi böcekler mi bastı? Mutfağınızın her köşesinden hamam böcekleri mi fışkırıyor? Tuvalet ve banyolarınızda fareler cirit mi atıyor? istanbul ilaçlama bir tık ötenizde. Bize ulaşın ve bu dertten saatler içinde kurtulun. Profesyonel yöntemlerimiz ile haşereleri değil kovmak köklerini kazıyoruz.

 

Böcek ilaçlamada Lideriz ! istanbul ilaçlama

İstanbul’un birçok noktasında aktif olarak 7/24 hizmet veren şirketimiz barındırdığı son teknoloji ürünler ve deneyimli çalışanlarımız ile Sultanbeylide sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Yılların verdiği birikim ve tecrübemizle her türlü soruna en net ve etkili çözümler sunuyor, evlerin baş belası olan böcek, yılan, lağım faresi, tahta kurdu, çıyan, hamam böceği ve sinek gibi haşerelerden temizliyoruz.

Böcekler Artık Sorun Olamayacak – Kokusuz ilaçlama Çözümlerimiz !

Etkin uygulamalara sahip ilaçlama firmamız sizlere rahat ve huzurlu yuva garantisi veriyor. Böcekler bulundukları doğal yaşam alanlarındaki mikropları sizlerin hijyenik ortamlarınıza mutfak, banyo ve salonlarınıza kadar getirmekte ve beden sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Kişisel çabalarla birkaç sonuç alınsa da sorunu temelli kökünden halledemeyebilir hatta durumu daha da zora sokabilirsiniz. İşte bu ve bu gibi durumlarda profesyonel bir yardım almanız sizin için daha sağlıklı ve kolay bir çözüm yolu olur. Sultanbeyli böcek ilaçlama olarak uyguladığımız kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yöntemleri ile haşerelerin geldikleri ve yuvalandıkları yerleri imha ediyor ve istanbul ilaçlama olarak sorunun bir daha cereyan etmesinin önüne geçiyoruz. Haşereler en ufak yemek kırıntılarına bile buldukları ve bizim fark edemediğimiz deliklerden gelerek evlerimizi basabilmekte ve evleri yaşanılmaz hale getirmektedir.

sultanbeyli-böcek-ilaçlamaYılların Tecrübesi ile Sultanbeyli ilaçlama – Böcek ilaçlama

Sultanbeyli Böcek İlaçlama olarak yıllardır güvenle ve müşteri memnuniyeti ile yürüttüğümüz işimizde oldukça iddialı ve kendimize güvenimiz tam. İstanbul’da faal olarak yürüttüğümüz bu işi 27 yıldır yürütmekte ve yürütmeye de devam edeceğiz. Kurulduğumuz 1990 yılından bu yana sayısız işe ve hizmete imzamızı atmış bulunmaktayız. Yaptığımız her işte kusursuz olmayı müşterilerimizin memnuniyeti gözetmeye destur edinmiş bu yolda emek sarf etmişizdir. İstanbul Böcek İlaçlama ile kabuslara son…

Sultanbeyli böcek ilaçlama Firması | istanbul ilaçlama

1957 yılında Sultanbeyli’ye köy olma kararı çıkmış ve Sultanbeyli köyü kurulmuştur. Köyün kurulmasından sonra köy merkezinde, razı-i taksimle düzenli yerleşim merkezi oluşturuldu. Eski Ankara İstanbul Yolu köyün içinden geçmekte idi. TEM otoyolu’nun Köyün içinden geçmesi köyü cazip hale getirdi. 1985-1987 yılları arasında hızlı yapılaşma faaliyetinin neticesinde Sultanbeyli bugünkü haline ulaşmış oldu. 31 Aralık 1987 tarihinde Sultanbeyli’nin belediye olması kararı alındı. Ancak seçimler 26 Aralık 1989 yılında yapıldı. Aşırı nüfus artışının yönetsel sorunlara yol açması Sultanbeyli’nin 1992’de Kartal’dan ayrılarak ilçe oldu.

Sultanbeyli böcek ilaçlama faaliyetleri: Fatih, Gazi, Mehmet Akif, Merkez, Turgutreis, Tüyap Beylik Düzü semtlerinde haşere, fare,pire, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Sultanbeyli genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.