Avcılar ilaçlama

avcılar hamam böceği kara fatma bit pire tahta kurusuİstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir yaklaşık 450000 nüfuslu bir ilçemizdir. Artan teknoloji ve sanayileşme sebebiyle her geçen gün nüfus giderek artmaktadır. Nüfus yoğunluğu ve giderek kalabalıklaşan ilçede bir de istenmeyen misafirler bulunur. İşte bu misafirleriniz için Avcılar Böcek İlaçlama olarak yanınızda bulunmaktayız.

Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, fabrikada, okulda, kamu sektöründe nerede olurlarsa olsun istenmeyen her türlü böcek, kemirgen ve haşereler için İstanbul İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak size yardımcı olur.

1990 yılından itibaren alanında profesyonelleşen ekip İstanbul şehrinin ilçelerine daha hızlı ulaşabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için Avcılar Böcek İlaçlama şirketini faaliyete geçirmiştir.

Niçin Avcılar Böcek İlaçlama?

Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı ilaçlarını kullanıyor olmamız, ekip arkadaşlarımızın böcek ilaçlama işinde eğitim almış bilinçli kişilerden oluşmaları bizi tercih etmenizde etken rol oynar. Ayrıca Web sitemizde yer alan çalıştığımız kurum ya da kuruluşlar bizim referanslarımızdır.

Ne Tür Böceklerde İlaçlama Yapılabilir?

Sıklıkla rastlanan; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, bit, pire, özellikle son yıllarda türeyen ve ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için Avcılar böcek ilaçlama ekibi olarak ilaçlama yapabilmekteyiz. İlaçlarımız ortamdaki istenmeyen haşerelerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır.

Kullanılan ilaçlar insan ve evcil hayvanlarınızın sağlığına herhangi bir zarar vermez. Evinizden ayrılmadan ziraatin teknolojiyle birlikte gelişmesiyle kısa sürede biten ilaçlamamız sırasında ekip arkadaşlarımızın yanında bulunabilir, bir iki saat içinde de evinizde yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Avcılar Böcek İlaçlama Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına 7/24 günün her saatinde çalışma prensibiyle ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız web sitemiz İstanbul ilaçlama adresinde bulunmaktadır. Ayrıca sitemiz online müşteri hizmetlerinde destek hattı vermektedir. Tek yapmanız gereken müşteri destek yetkilisi arkadaşa durumunuzu bildirmeniz. Karşılıklı sorularımıza cevabınıza yönelik adres ve kimlik bilgileriniz alınarak size geri dönüş yapılır. Böylelikle sizde istenmeyen misafirlerinizden bir an önce kurtulursunuz.

Avcılar ilaçlama

Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir.
Avcılar İlçemiz; doğusundaKüçükçekmece gölü veKüçükçekmece İlçesi, batısındaYakuplu ve Esenyurt beldeleri, kuzeyinde Bahçeşehir beldesi ve yineKüçükçekmece İlçesi; güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m2’lik bir yüzölçümüne sahiptir. Avcılar İstanbul’a 27 km uzaklıkta olup;(istanbulun merkezi neresi ise?) TEM otoyolu ile E-5 (d-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmekte ve ilçeyi adeta üç parçaya bölmektedir.

Avcılar böcek ilaçlama faaliyetleri: Ambarlı, Cihangir, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, M.Kemal Paşa, Merkez, Tahtakale, Üniversite, Yeşilkent semtlerindehaşere, kemirgen, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Avcılar genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresivb. şeklinde sıralanabilir.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.