Avcılar böcek ilaçlama

Avcılar ilaçlama
Avcılar ilaçlama

Avcılar ilaçlama evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, fabrikada, okulda, kamu sektöründe nerede olurlarsa olsun istenmeyen her türlü böcek, kemirgen ve haşereler için İstanbul İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak size yardımcı olur. 1990 yılından itibaren alanında profesyonelleşen ekip İstanbul şehrinin ilçelerine daha hızlı ulaşabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için bu şirketi faaliyete geçirmiştir.

Avcılar böcek ilaçlama garantili şirket istanbulilaclama.com

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, TSE Belgeli, adresi belli 22 yıllık firmayız. Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı ilaçlarını kullanıyor olmamız, ekip arkadaşlarımızın böcek ilaçlama işinde eğitim almış bilinçli kişilerden oluşmaları bizi tercih etmenizde etken rol oynar. Ayrıca Web sitemizde yer alan çalıştığımız kurum ya da kuruluşlar bizim referanslarımızdır.  Sıklıkla rastlanan; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, bit, pire, özellikle son yıllarda türeyen ve ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için Avcılar ilaçlama ekibi olarak ilaçlama yapabilmekteyiz. İlaçlarımız ortamdaki istenmeyen haşerelerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır. Kullanılan ilaçlar insan ve evcil hayvanlarınızın sağlığına herhangi bir zarar vermez. Evinizden ayrılmadan ziraatin teknolojiyle birlikte gelişmesiyle kısa sürede biten ilaçlamamız sırasında ekip arkadaşlarımızın yanında bulunabilir, bir iki saat içinde de evinizde yaşamınıza devam edebilirsiniz.

avcılar-böcek-ilaclama, avcılar-böcek-ilaçlamaAvcılar ilçesinde böcek ilaçlama için kullanılan yöntemler

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına 7/24 günün her saatinde çalışma prensibiyle ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız web sitemiz İstanbul ilaçlama adresinde bulunmaktadır. Ayrıca sitemiz online müşteri hizmetlerinde destek hattı vermektedir. Tek yapmanız gereken müşteri destek yetkilisi arkadaşa durumunuzu bildirmeniz olacaktır. Karşılıklı sorularımıza cevabınıza yönelik adres ve kimlik bilgileriniz alınarak size geri dönüş yapılır. Böylelikle siz de istenmeyen misafirlerinizden bir an önce kurtulursunuz. Ayrıca haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama yapmaktayız. Avcılar ilaçlama yaptığımız böcekler;

 • Tahta kurusu
 • Kalorifer böceği – alman hamam böceği
 • Kara fatma – şark hamam böceği
 • Oryantal hamam böceği
 • Amerikan hamam böceği
 • Çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği, tesbih böceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. Siz de Avcılar ilaçlama hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar pire ilaçlama

Avcılar pire ilaçlama denildiği zaman insanların aklına ilk gelen firma şirketimiz oluyor. Müşteri memnuniyet garantisi, kesin sonuçlar, ekonomik fiyatlar ve yılların tecrübesine sahip olan uzman ekip sayesinde işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Pireler hastalık saçabilen ve kan emerek beslenen canlılardır. Yapılan çalışmalar 2 bine yakın farklı pire türü olduğunu ortaya koymuştur. Farklı türlerin genel adına pire denir. Pireler kümes hayvanlarında, köpekte, kedide, tavşanda ve insanlarda olabilir. Pirelerin genellikle hijyen eksikliğinden düştüğü düşünülse de bu durum her zaman doğru olmayabilir. Pireler de pek çok diğer haşere türü gibi hızlı şekilde ürediği için, mümkün olan en kısa sürede önlerinin alınması gerekir. Kişisel önlemlerle pirelerden kurtulmaya çalışmayın. Bırakın profesyoneller işini yapsın. Kişisel önlemler pirelerin daha fazla çoğalmasına neden olur ve işinizi zorlaştırır.

Avcılar fare ilaçlama

Avcılar fare ilaçlama fiyatı ekonomik olduğu kadar, fare ilaçlama fiyatları da ekonomiktir. Artık çok para ödemenize gerek kalmadan fare ilaçlayabilirsiniz. Fareler yüzyıllar boyunca insanlara çok ciddi hastalıklar bulaştırmış, pis ve korkutucu canlılardır. Farelerin bulaştırdığı hastalıklardan yıllar içinde milyonlarca kişi hayatını kayıp etmiştir. Yalnızca sağlığınızdan olmazsınız, aynı zamanda fareler yüzünden yaşam alanınızdaki eşyalardan da olursunuz. Çünkü fareler kemirgen canlılardır. Kablolar, koltuk, kumaş ve mutfaktaki besin maddeleri fareler tarafından kemirilerek kullanılmaz hale getirilebilir. Bütün bunlarla uğraşmanıza gerek yok. Ne sağlığınızdan olun ne de maddi kayıp yaşayın.

Avcılar hamam böceği ilaçlama

Avcılar hamam böceği ilaçlama ilacı olarak kullandığımız kaliteli içerikler, kendini hamam böceği ilaçlarında da göstermektedir. Hamam böcekleri oldukça inatçı ve inanılmaz hızda üreyen canlılardır. Tek seferde yüzlerce yumurta bırakma yeteneğine sahip olan bu canlılar insanların yaşam alanlarında koloni halinde yaşarlar. Hamam böcekleri ya da avcılar hamam böceği ilaçlama için bizimle iletişime geçin, uygun fiyatlardan, müşteri memnuniyet garantili hizmetten faydalanın. Hamam böcekleri, yılan, çıyan, fare, akrep, sinekler ve aklınıza gelen hemen her haşereden kurtulmak için doğru adres biziz. Hem de senelerden beri!

Avcılar ilçesinde haşere ilaçlama servisi ve hizmeti verdiğimiz bölgeler ;

 1. AMBARLI MAHALLESİ
 2. CİHANGİR MAHALLESİ
 3. DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ
 4. FİRUZKÖY MAHALLESİ
 5. GÜMÜŞPALA MAHALLESİ
 6. MERKEZ MAHALLESİ
 7. MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ
 8. TAHTAKALE MAHALLESİ
 9. ÜNİVERSİTE MAHALLESİ
 10. YEŞİLKENT MAHALLESİ
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.