Avcılar ilaçlama

Avcılar ilaçlama
Avcılar ilaçlama

Avcılar ilaçlama evinizde, bahçenizde, iş yerinizde, fabrikada, okulda, kamu sektöründe nerede olurlarsa olsun istenmeyen her türlü böcek, kemirgen ve haşereler için İstanbul İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak size yardımcı olur. 1990 yılından itibaren alanında profesyonelleşen ekip İstanbul şehrinin ilçelerine daha hızlı ulaşabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için bu şirketi faaliyete geçirmiştir.

Neden Biz ?

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, TSE Belgeli, adresi belli 22 yıllık firmayız. Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı ilaçlarını kullanıyor olmamız, ekip arkadaşlarımızın böcek ilaçlama işinde eğitim almış bilinçli kişilerden oluşmaları bizi tercih etmenizde etken rol oynar. Ayrıca Web sitemizde yer alan çalıştığımız kurum ya da kuruluşlar bizim referanslarımızdır.  Sıklıkla rastlanan; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, bit, pire, özellikle son yıllarda türeyen ve ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için Avcılar ilaçlama ekibi olarak ilaçlama yapabilmekteyiz. İlaçlarımız ortamdaki istenmeyen haşerelerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır. Kullanılan ilaçlar insan ve evcil hayvanlarınızın sağlığına herhangi bir zarar vermez. Evinizden ayrılmadan ziraatin teknolojiyle birlikte gelişmesiyle kısa sürede biten ilaçlamamız sırasında ekip arkadaşlarımızın yanında bulunabilir, bir iki saat içinde de evinizde yaşamınıza devam edebilirsiniz.

avcılar-böcek-ilaclama, avcılar-böcek-ilaçlamaAvcılar ilaçlama Kullanılan Yöntemler

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına 7/24 günün her saatinde çalışma prensibiyle ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız web sitemiz İstanbul ilaçlama adresinde bulunmaktadır. Ayrıca sitemiz online müşteri hizmetlerinde destek hattı vermektedir. Tek yapmanız gereken müşteri destek yetkilisi arkadaşa durumunuzu bildirmeniz olacaktır. Karşılıklı sorularımıza cevabınıza yönelik adres ve kimlik bilgileriniz alınarak size geri dönüş yapılır. Böylelikle siz de istenmeyen misafirlerinizden bir an önce kurtulursunuz. Ayrıca haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama yapmaktayız. Avcılar ilaçlama yaptığımız böcekler;

 • Tahta kurusu
 • Kalorifer böceği – alman hamam böceği
 • Kara fatma – şark hamam böceği
 • Oryantal hamam böceği
 • Amerikan hamam böceği
 • Çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespih böceği, tesbih böceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir. Siz de Avcılar ilaçlama hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar’da ilaçlama Servisi Verdiğimiz Bölgelerden Bazıları

 1. AMBARLI MAHALLESİ
 2. CİHANGİR MAHALLESİ
 3. DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ
 4. FİRUZKÖY MAHALLESİ
 5. GÜMÜŞPALA MAHALLESİ
 6. MERKEZ MAHALLESİ
 7. MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ
 8. TAHTAKALE MAHALLESİ
 9. ÜNİVERSİTE MAHALLESİ
 10. YEŞİLKENT MAHALLESİ
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0552 510 30 80

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.