Bağcılar Böcek İlaçlama

böcek ilaçlama servisi istanbul anadolu avrupa yakası
İstanbul ilinin Avrupa yakasında, Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde 22 km2 lik alana yayılan Bağcılar, Avrupa- Asya yakası üzerinde bulunan ilçemizdir. Nüfus yoğunluğu 751.500 olan ilçe bu güzel şehrin en kalabalık ilçelerinden biridir.

Siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve huzurlu olarak yaşamaları için İstanbul İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak size bu kalabalık ilçede istenmeyen türlü böcek, kemirgen ve haşereler için yardımcı olur. 1990 yılından itibaren alanında gelişmiş ve onay almış olan bu firmamız artık ilçelere özel olarak da hizmet vermekte. Hemen hemen İstanbul’un her semtine ayrı olarak hizmet vermek için kurulan İstanbul İlaçlama, artık Bağcılar Böcek İlaçlama firmasıyla size hizmet verebilmektedir.

Hamam böceği, tahta kurusu, okullarda çocuklarımızda sıkça görülen bit, pire, yine kaloriferli ortamda bulunan kalorifer böcekleri, bahçeli organizasyon yapan ya da yeşillik alanı olan firmalarımızın isteğiyle ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için İstanbul ilaçlama olarak ilaçlama yapabilmekteyiz.

Bağcılar Böcek İlaçlama olarak; Apartman ilaçlama, Ev ilaçlama, Site ilaçlama, Yazlık ilaçlama, büyüklüğü ne olursa olsun ticari olarak işlemine devam eden firmalarda ilaçlama, kamu kurum ve kuruluşlarında ilaçlama yapabilmekteyiz.

Bağcılar Böcek İlaçlamayı Niçin Tercih Etmeliyim?

Kullandığımız ilaçlar size ve evcil hayvanlarınızın sağlığına herhangi bir zarar vermez. Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onay alınan ilaçlar kullanıyoruz. Bizler ortamınızı ilaçlarken sizde bulunabilir bir iki saat havalandırmadan sonra yuvanızda günlük işlerinizi yapabilirsiniz.

Konusunda uzman olan ekibimiz sürekli eğitim görerek kendilerini geliştirmektedir.

Verdiğimiz hizmetler referanslarımızdır.

İlaçlarımız ortamdaki istenmeyen haşerelerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapılır.

Bağcılar Böcek İlaçlama Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

İstanbul İlaçlama sitemiz online müşteri hizmetlerinde destek hattı vermektedir. 7/24 ulaşabilir durumunuz ve ilaçlama hakkında bilgi alabilirsiniz. İletişim telefon hatlarından bizi arayabilir yaşadığınız ortamı tüm haşerelerden kurtulmasını sağlayabiliriz.

Bağcılar ilaçlama

Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçemizdir. İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek nüfusa sahip olanıdır.
Daha önce Bakırköy ilçesine bağlı olan Bağcılar 1992 yılında ayrılarak ilçe olmuştur. Bağcılar’ın tarihi bir geçmişi yoktur. Osmanlı döneminde çoğunlukla Rumların yaşadığı Mahmutbey Nahiyesi köylerinden biri olmuştur. İstanbul Belediyesi İstatistik Müdürlüğü tarafından hazırlanan İstanbul Şehri İstatistik Yıllığı 1930-31 adlı eserde Mahmutbey’e bağlı olan 6 köyden biri olan Bağcılar’ın o dönemdeki adının Çıfıtburgaz olduğu söylenir. 1924 yılında yapılan mübadele anlaşmasına göre Mahmutbey ve Bağcılar‘ daki bir çok yere Yunanistan’ın Selânik kentinden gelen Türkler yerleştirilmiştir. Ardından 1929 yılında Bulgaristan’ın Varna kentinden gelen Türkler Çıfıtburgaz Çiftliği adı verilen mevkiden yaklaşık 17,000 dönümlük arazi almış ve buraya yerleşmişlerdir.

1975 yılına kadar geçimini bağ ve bostan işleriyle sağlayan halk, Anadolu’dan İstanbul’a başlayan göç nedeniyle aşırı ve plânsız bir şekilde büyümüş, ve 90’lı yıllara kadar hiç bir alt yapısı olmadan maalesef büyük bir çarpık kente dönüşmüştür. 1992 yılından itibaren ilçe statüsüne yükselmesi ile Bağcılar’ da modern şehirciliğe geçiş çalışmaları yapılmış ve bugün büyük ölçüde altyapı problemleri çözülmüştür.

Bağcılar böcek ilaçlama faaliyetleri: Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Fatih Mah., Güneşli Bağlar, Güneşli Eston Kirazlıevler, Güneşli Evren, Güneşli Hürriyet, Haznedar, İnönü, Kirazlı Demirkapı, Kirazlı Fevzi Çakmak, Kirazlı Yeni Mah., Mahmutbey 100.Yıl, Mahmutbey Göztepe, Mahmutbey Kemalpaşa, Mahmutbey Pirireis, Merkez, Sancaktepe, Yavuz Selim, Yeni Bağcılar Fevzi Çakmak, Yeni Bağcılar K.Karabekir, Yenigün, Yıldıztepe semtlerinde haşere, kemirgen, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Bağcılar genelinde böcek ilaçlama servisi verdiğimiz böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.