Beyoğlu Böcek ilaçlama

beyoglu haşere böcek ilaçlama servisleri

Beyoğlu anlatmakla bitmeyecek bir yer. Eski adı Pera olan sanki Avrupa’da geziyormuş hissi veren bir yer Beyoğlu. Anlatmakla bitiremeyeceğiniz, yaşarken müthiş aşklara, entrikalara, eğlencelere konu olmuş bir yer Beyoğlu. Şehirdeki kalbin attığı yer olmakla birlikte en kozmopolit bir yerde denebilir. beyoğlu böcek ilaçlama olarak bize en çok görev düşen yerler kalabalık yerler oluyor. Bir çok sağlığa zararlı böcek daha çok yaşayacak ortam buluyor ve evimizde, bahçemizde ve yaşam alanımız dahilindeki her yerde ürüyorlarİşte böyle tarihi bol, İnsanı çok olan bir yerde o eskiden kalma evlerinde oturup çay içerken herhalde kimse bardağın yanında geçen bir haşereye dayanamaz.

Beyoğlu Böcek ilaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Bunun için kurulmuştur sitemiz Bir tıkla bulunduğunuz Beyoğlu’nda yer alan Beyoğlu Böcek İlaçlama ile haşerelere, böceklere, kemirgenlere son verebilirsiniz. Üstelik bunları yaparken işini ehil ellerin yaptığını bilmek size huzur verecektir.

İlaçlama yöntemleri çeşitlidir. Birinci yöntem kokusuz ilaçlamadır. Tamamen kokusuz, lekesiz, etkisi uzun süreli ilaçlama yöntemi olan bu aşamada ortamı terk etmek zorunda kalmazsınız. Diğer bir yöntem yine personelimizin kullandığı yöntem olan kokulu ilaçlama da ise etkisi ve kalıcılığı yüksek olması istenen bahçe, depo, bodrum, açık alan gibi dış çevre ilaçlaması için uygundur. Diğer bir yöntemse kokusuz jel ilaçlamadır.

Beyoğlu Böcek ilaçlama Yapılan Yerler Nelerdir?

Beyoğlu böcek ilaçlama, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Kuzeyi Şişli, Beşiktaş ve Kağıthane ilçeleriyle çevrili, diğer yönlerden ise Haliç’e ve Boğaziçi’ne dayanan 8,76 kilometrekarelik bir alandır. Köy yerleşimi olmayan ilçe 45 mahalleden oluşmaktadır

Taksim semti ve Taksim meydanı adını, eskiden Galata-Beyoğlu suyunun “taksim edildiği” -yani paylaştırıldığı yer olması nedeniyle bu adı almıştır. Meydanın ortasında Cumhuriyet Anıtı ve çevresindeki şu anda tören alanı olarak kullanılıyor, bir de “buluşma yeri” görevini üstleniyor. Taksim Meydanı’na İstanbul’un gece veya gündüz hayatının en işlek eğlence mekânlarının bulunduğu yerdir. Beyoğlu’nun bir nevi İstanbul’un giriş kapısı ya da “boy aynası”…da denilebilir.

beyoglu-böcek-ilaclama, beyoglu-böcek-ilaçlamaFaaliyetleri yapılan yerler:

 • Arap Cami,
 • Asmalı Mescit,
 • Bedrettin,
 • Bereketzade,
 • Bostan,
 • Bülbül,
 • Camikebir,
 • Cihangir,
 • Çatma Mescit,
 • Çukur, Elmadağ,
 • Emekyemez, Evliya Çelebi, Faikpaşa, Fetihtepe, Fındıklı, Firuzağa, Galatasaray, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hasköy, Hüseyinağa, İstiklal, Kabataş, Kadı Mehmet Efendi, Kalyoncu Kulluğu, Kamankeş Kara Mustafa Paşa, Kamer Hatun, Kaptan Paşa, Karaköy, Kasımpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçecipiri, Kılıç Ali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçük Piyale, Merkez, Müeyyedzade, Odakule, Ömer Avni, Örnektepe, Piri Paşa, Piyale Paşa, Pürtelaş Hasan Efendi, SıraSelviler, Sururi Mehmet Efendi, Sütlüce, Şahkulu, Şehit Muhtar, Taksim, Tarlabaşı, Tepebaşı, Tomtom, Tophane, Tünel, Yahya Kahya, Yenişehir semtlerinde haşere, fare, böcek için yapmaktayız.

Beyoğlu böcek ilaçlama firması genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

 1. evimize fare girdi ve çıkartamıyoruz.ilaçlamaya ihtiyacımız var ücretiniz nedir acil söylersenz uygunsa hemen yaptırıcaz.teşekürler.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.