Beyoğlu Böcek ilaçlama

beyoglu haşere böcek ilaçlama servisleriBeyoğlu anlatmakla bitmeyecek bir yer. Eski adı Pera olan sanki Avrupa’da geziyormuş hissi veren bir yer Beyoğlu. Anlatmakla bitiremeyeceğiniz, yaşarken müthiş aşklara, entrikalara, eğlencelere konu olmuş bir yer Beyoğlu. Şehirdeki kalbin attığı yer olmakla birlikte en kozmopolit bir yerde denebilir Beyoğlu için. Fatih zamanında Rum Pontus devleti alınınca buradaki imparator Komennos ve sülalesi bu bölgeye getirildi. Daha sonra Komennos ‘un oğlu Müslüman olunca burası bey’in oğlunun olduğu yer olan Beyoğlu adıyla tarihteki yerini aldı. Beyoğlu ilçesi günümüzde 45 mahalleden ve yaklaşık 225 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. İş ,eğlence ve kültür merkezi olması nedeniyle bu ilçe sınırları içerisinde gündüz ve gece nüfusu birkaç milyonu bulmaktadır. Bazılarına göre Beyoğlu ,Karaköy’den Taksim’e kadar uzanan bir bölgedir.Bazılarına göre de, Tünel Meydanı’ndan Taksim’e kadar uzanan bölümden ibarettir.Bugün Beyoğlu ilçesi sınırları içerisinde çok sayıda önemli kurum bulunmaktadır.Bunlar arasında; Mimar Sinan Üniversitesi, Atatürk Kültür Merkezi, Kuzey Deniz Saha Komutanlığı,  Koç Sanayi Müzesi, Aynalıkavak Kasrı Çiçek Pasajı, BalıkPazarı, Galata Kulesi gibi yerler vardır. İşte böyle tarihi bol, İnsanı çok olan bir yerde o eskiden kalma evlerinde oturup çay içerken herhalde kimse bardağın yanında geçen bir haşereye dayanamaz.

 BİRİ BÖCEK Mİ DEDİ?

Bunun için kurulmuştur sitemiz Bir tıkla bulunduğunuz Beyoğlu’nda yer alan Beyoğlu Böcek İlaçlama ile haşerelere, böceklere, kemirgenlere son verebilirsiniz. Üstelik bunları yaparken işini ehil ellerin yaptığını bilmek size huzur verecektir. İlaçlama yöntemleri çeşitlidir. Birinci yöntem kokusuz ilaçlamadır. Tamamen kokusuz, lekesiz, etkisi uzun süreli ilaçlama yöntemi olan bu aşamada ortamı terk etmek zorunda kalmazsınız. Diğer bir yöntem yine Beyoğlu Böcek İlaçlama personelinin kullandığı yöntem olan kokulu ilaçlama da ise etkisi ve kalıcılığı yüksek olması istenen bahçe, depo, bodrum, açık alan gibi dış çevre ilaçlaması için uygundur. Diğer bir yöntemse kokusuz jel ilaçlamadır. Tamamen kokusuz, etkisi uzun süren bu yöntemde yemleme esasına dayalı bir sistem vardır.  Bir jel sürülür, bir haşere bunu yer ve ölür. Diğer haşereler onu yiyerek ölür. Bu yöntemde de ortamdan uzaklaşmak zorunda kalmazsınız. Doğal bitkisel ilaçlama da ise, tamamen kokusuz ,lekesiz, etkisi uzun süren doğal bitki özlü ilaçlar kullanılmaktadır.Tabi en önemli ilaçlama yöntemlerinden bir tanesi de Fare gibi kemirgenler için özel hazırlanmış ilaçlardır.Bütün bunlar İstanbul ilaçlama ile Beylikdüzü Böcek ilaçlama ekiplerimize ulaşıp yapacağınız ve evinizde güvenle oturacağınız bir tıklamaya bakar.

Beyoğlu ilaçlama

Beyoğlu, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Kuzeyi Şişli, Beşiktaş ve Kağıthane ilçeleriyle çevrili, diğer yönlerden ise Haliç’e ve Boğaziçi’ne dayanan 8,76 kilometrekarelik bir alandır. Köy yerleşimi olmayan ilçe 45 mahalleden oluşmaktadır

Taksim semti ve Taksim meydanı adını, eskiden Galata-Beyoğlu suyunun “taksim edildiği” -yani paylaştırıldığı yer olması nedeniyle bu adı almıştır. Meydanın ortasında Cumhuriyet Anıtı ve çevresindeki şu anda tören alanı olarak kullanılıyor, bir de “buluşma yeri” görevini üstleniyor. Taksim Meydanı’na İstanbul’un gece veya gündüz hayatının en işlek eğlence mekânlarının bulunduğu yerdir. Beyoğlu’nun bir nevi İstanbul’un giriş kapısı ya da “boy aynası”…da denilebilir.

Beyoğlu böcek ilaçlama faaliyetleri: Arap Cami, Asmalı Mescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camikebir, Cihangir, Çatma Mescit, Çukur, Elmadağ, Emekyemez, Evliya Çelebi, Faikpaşa, Fetihtepe, Fındıklı, Firuzağa, Galatasaray, Gümüşsuyu, Hacıahmet, Hacımimi, Halıcıoğlu, Hasköy, Hüseyinağa, İstiklal, Kabataş, Kadı Mehmet Efendi, Kalyoncu Kulluğu, Kamankeş Kara Mustafa Paşa, Kamer Hatun, Kaptan Paşa, Karaköy, Kasımpaşa, Katip Mustafa Çelebi, Keçecipiri, Kılıç Ali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçük Piyale, Merkez, Müeyyedzade, Odakule, Ömer Avni, Örnektepe, Piri Paşa, Piyale Paşa, Pürtelaş Hasan Efendi, SıraSelviler, Sururi Mehmet Efendi, Sütlüce, Şahkulu, Şehit Muhtar, Taksim, Tarlabaşı, Tepebaşı, Tomtom, Tophane, Tünel, Yahya Kahya, Yenişehir semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Beyoğlu genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

1 Yorum

  1. evimize fare girdi ve çıkartamıyoruz.ilaçlamaya ihtiyacımız var ücretiniz nedir acil söylersenz uygunsa hemen yaptırıcaz.teşekürler.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.