Büyükçekmece Böcek ilaçlama

büyük çekmece buyuk cekmece bocek ilaclama

Büyükçekmece , gerek Bizans gerekse Osmanlı döneminde orduların ve yolcuların geçiş ve konaklama noktası olmuştur. BU  nedenle tarihten kalan günümüze kadar gelmiş olan kervansaraylar ve Mimar Sinan’ın ünlü köprüsü gibi eserler bir geçit niteliğinin önemli işaretleridir. Günümüzde Büyükçekmece geçmişinden gelen geçit veya köprü özelliğini korumakla birlikte, gelişen çehresiyle bir dünya kenti olma yolunda hızla ilerlemektedir. Tarihte yolcuların geçiş yeri olması aynı zamanda Büyükçekmece’nin daha fazla ferah olmasını sağlamıştır.Fakat gitgide artan yapılaşmayla Büyükçekmece, ferahlığını, havadar oluşunu kaybetmiştir.Artık sahil yolunda yürürken insanlara çarpmadan yürümenin beceri istediği bir yer haline gelmiştir Büyükçekmece.İşte böyle bir yerde denizinde kalabalık nedeniyle kirlendiği hatta geçen yıllarda ilçenin zehirli sivrisinek istilasına bile uğradığı söylenilir.

HAŞERE VE KEMİRGEN DERDİNE SON

Ülkemizde yıllardır başıboş bırakılan ilaçlama sektörü 2005 yılında T.C Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan ‘Halk Sağlığı alanında Haşerelere karşı usül ve Esasları hakkındaki yönetmelik ‘gereği ev ve işyerlerinde halk sağlığını,  huzurunu bozan her türlü haşere ve kemirgenlerle mücadele işini gerçekleştirecek firmalar ruhsatlandırılmıştır. Bu yüzden ev ve işyerlerinizi aynı zamanda bahçe ,yazlık ,bodrum gibi mekanları ilaçlatırken karş tarafın bu işi iyi yapan profesyonellerce yapılmasını araştırın. Büyükçekmece Böcek İlaçlama ve İstanbul ilaçlama her zaman işini temiz yapmaktadır.İlaçlama kişinin kendi kafasından gidip eczaneden ya da marketten alacağı bir yöntem değildir.Evet yapılabilir ama süresi geçicidir.Ya da değişik sağlık sorunlarına yol açabilir.Haşereler ve kemirgenler ölmeyecek ve üremeye çoğalmaya devam edecektir.Bu yüzden yapacağınız İstanbul ilaçlamanın güvenli elemanlarına kendinizi atmanız.Eğer evinizde yaşayan bu canlıları önemsemez ya da bir şey olmaz derseniz yanılırsınız.Bu böcekler, kemirgenler sizin tahmin edemeyeceğiniz hızda artarak evin, işyerinin her tarafına kolaylıkla dağılırlar.Bir düşünün mutfak raflarını açtığınızda karşınıza bir hamam böceği çıktığını ya da çatı katınızdan fare seslerinin geldiğini.Bu tahammül edilemez bir süreçtir.Ama bu süreci Büyükçekmece Böcek İlaçlama ile hiçe indirebilirsiniz.7/24 her zaman ulaşabileceğiniz hizmet kalitesiyle sizin hep yanınızda olan Büyükçekmece Böcek İlaçlama  doğru ilaçlama tekniğiyle odalarınızdaki,işyerinizdeki,çatıkatınızdaki,tavanaranızdaki,bahçenizdeki haşerelerden ve kemirgenlerden ustalıkla kurtulmanızı sağlıyor.Yani anlayacağınız artık Büyükçekmece’de haşerelere ve kemirgenlere yer yok. Büyükçekmece Böcek İlaçlamayla güzel semtiniz böceksiz, haşeresiz güzel doğasıyla sizleri bekliyor.

Büyükçekmece ilaçlama

Büyükçekmece, İstanbul’un batısında yer alan bir ilçesidir. Doğusunda Avcılar, batısında Silivri, kuzeyinde Çatalca ilçesi ve güneyde Marmara Deniziyle çevrilidir. Yüzölçümü 196 km²’dir.

Bu İlçede bir çok gazete yer almaktadır. Ancak en çok Büyük çekmece adını taşıyan Büyük çekmece Gazetesi ile Haberdar Gazetesi gelmektedir. Bu gazetelerden Büyükçekmece haftanın 7 günü, Haberdar Gazetesi ise haftada altı gün (Pazar) hariç günlük olarak çıkartılır.

Büyükçekmece’de 3 adet özel üniversite, 58 Resmi, 11 Özel İlköğretim Okulu, 8 Resmi Genel Lise, 13 Özel Lise, 2 Resmi, 16 Özel Anaokulu, 23 Okul Bünyesi Ana sınıfı, 2 Anadolu Lisesi, 2 Çok programlı Lise, 1 Ticaret Meslek Lisesi, 1 Anadolu Meslek Lisesi vardır.

Büyükçekmece’de Devlet Hastanesi, dispanser, sağlık ocakları, iki özel hastane, bir tıp merkezi ve çok sayıda özel poliklinik bulunmaktadır.

İlaçlama Uygulaması Yapılan Bölgeler

Büyükçekmece böcek ilaçlama faaliyetleri: Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop., Beykent Lider Kent Konut., Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü, Bizimkent, Boğazköy, Büyükçekmece Konakları, Büyükşehir A Mahallesi, Büyükşehir B Mahallesi, Büyükşehir C Mahallesi, Cumhuriyet, Çakmaklı, Demirkan Sitesi, Dereağzı, Dizdariye, Emincan Sitesi, Esenkent, Eston Ardıçlı Evler, Fatih Mah., Gürpınar, Gürpınar Parkova Sitesi, Güzelce, Hadımköy, Haramidere, Hürriyet, İhlas Marmara Evleri 1. Kısım, İhlas Marmara Evleri 2. Kısım, İncirtepe, İnönü, Jetkent, Karaağaç, Kavaklı, Kıraç, Kumburgaz, Marmara, Mega Kent, Mehter Çeşme, Merkez, Migros Arkası, Mimaroba, Murat Çeşme, Namık Kemal, Ondokuz Mayıs, Örnek, Palmiye Evleri, Parlamenterler Sitesi, Pınartepe, Saadet Dere, Sahil, Sinanoba, Talatpaşa, TEVD Sağlık Sitesi, Türkoba, Ulus, Yakuplu, Yenikent semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama servisi yapmaktayız.

Büyükçekmece genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

1 Yorum

  1. beylükdüzünde apartman çevresinde büyük fare var ilaçlama yapmak istiyorum. kalıcı süreli olmasını istiyoruz

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.