Eyüp böcek ilaçlama

eyup karafatma ev apartman işyeri ilaçlaması

İstanbul’un önemli yerleşim ve tarihi yerlerinden olan Eyüp ilcesinin nüfusu son bes yıl içerisinde on  beş bin kişiden fazla artış göstermiştir. Bu beraberinde yapılaşmayı getirmiş, yapılaşma en basitinden kanalizasyon sistemlerinin artmasını  fare, hamam böceği vb. haşerelerin sayılarının artmalarına ,insanların iç içe yaşaması ,bit ,kene gibi böceklerin yayılmasına neden olmuştur.

Bilindiği üzere bu tür hayvanlar insanların sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratıp bir çok hastalığa davetiye çıkartmaktadır. Mesela kanalizasyonda gezen böcek, mutfakta yiyeceklerin üzerinde dolaşabilmektedir. Sadece sağlık değil, hayat standartlarımızı, yaşam kalitemizi de düşürür. Ailenizle birlikte yemek yerken, yakınlarınız size misafirliğe gelmişken ,gece yatarken bu tür böceklerle, karşılaşmak hiç hoş olmayan bir durumdur. Eyüp  böcek ilaçlama hizmetinden yararlanmak sizleri, iş yerlerini, evlerinizi, apartmanınızı veya yazlığınızı zararlı böceklerden koruyacak, tahta kurusu,  pire, hamam böceği ve fare gibi kemirgen çeşitlerinden arındırma yapacak. Aynı zamanda  insan sağlığına karşı zararlı olmayacaktır. İstanbul ilaçlama adresine gelerek aklınıza takılan soruları sorabilir hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eyüp ilaçlama firması

Eyüp, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan tarihi dokusuyla ünlü bir ilçesidir.

1936’da kurulan Eyüp ilçesinin yüzölçümü 242 km²’dir. 21 mahallesi 1 belde belediyesi ve 8 köyü bulunan Eyüp ilçesinin nüfusu 2000 yılındaki sayıma göre 255.921’dir. İlçe’nin haliç’in iç kesiminde kısa bir sahil şeridi vardır.

Bu ilçe ismini İlçe sınırları içinde yer alan ve türbesi bulunan Eyüp Ensari’den almaktadır. İstanbul’un Fethinden sonra Türklerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüp’te başta Eyüp Sultan Camii olmak üzere Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır. III. Selimin annesi Mihrişah Valide Sultan’ın inşa ettirdiği imaret 200 yıldan beri faaliyeti hala devam etmektedir. Tarihi Eyüp mezarlığında Osmanlı döneminin önemli asker, devlet adamı ve alimlerin mezarları vardır. Bölgede yedi sahabe mefdun bulunmaktadır. Şimdiki adı Alibeyköy olan Köpek yaylası önemli yerleşim alanıdır.

Çatalca ilçesinde zamanında böcek ilaçlama hizmetinin önemi!

İlaçlama için böceklerin ortaya çıkmasını beklemek amaca yönelik yapılan çok yaygın yapılan bir hatadır. İlaçlamada zamanlama; ulaşılması gereken hedef için tartışmasız en önemli adımdır. Bilindiği üzere böcekler çok kısa sürede ve çok sayıda üreyebilen canlılardır. Nasıl ki asıl olan tedavi değil hastalıkları önlemektir aynı durum böcek ilaçlamada da geçerlidir. Durum ortaya çıktıktan sonra yapılan ilaçlama hem süreci hem de maliyeti arttıracaktır.

Eyüp böcek ilaçlama olarak yılların biriktirdiği tecrübeyle, profesyonel ekibimizle, kullandığımız Avrupa standartlarındaki insan sağlına zararlı olmayan, hedefe özel etkili ilaç ve ekipmanlarıyla siz değerli İstanbulluları bu sıkıntılarınızı yüzde yüz giderebilecek, BİM , METRO ,SHOW RADYO  ROYAL LİFE RESİDENCE  gibi tanınmış şirketlerden referanslı tek ilaçlama şirketidir.

İstanbul ilaçlama olarak ünlü Alman markası ”bayer” firmasının ilaçlarını kullanıyoruz. İlaçlama teknikleri olarak ; kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ,fare istasyonu ,jet ilaçlama gibi onaylı ve lisanslı tekniklerle gerçekleştiriyoruz.

Daha detaylı bilgi için İstanbul ilaçlama web adresimizi ziyaret edip ulaşım bilgilerinden şirketimizle temasa geçebilirsiniz. İstanbul ilaçlama olarak hepinize huzurlu, sağlıklı, kaliteli bir hayat geçirmenizi temenni ederiz.

Eyüp pire ilaçlama

Eyüp pire ilaçlama hizmetini bir numaralı kalitede veren firmamız sizi pirelerden tamamen kurtaracak. Pireler yapıları gereği güçlü, sağlam canlılardır. Pireler çok küçük olduklarından gözle bakıldığında görülemezler. Pireler kanatları olan, 2 binden fazla çeşide sahip, hızlı üreyen canlılardır. Ne var ki pirelerle ilgili en önemli özellik, bu canlıların konakladıkları canlılar arasında kan hastalıklarını bulaştırmasıdır. Seneler boyunca kan hastalıklarından ölen insanların sayısı azımsanamayacak kadar azdır. Pireler kan emerek beslenirler. Hastalık bu sırada bulaşır. Pirelerle yaşamak kaderiniz değil. Kişisel önlemler yerine profesyonel yöntemler aracılığıyla pirelerle savaşmanız şarttır. Pirelerden eser kalmasın diyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Eyüp fare ilaçlama

Eyüp pire ilaçlama fiyatı uygun olduğu kadar fareler için de ilaçlama fiyatları ekonomiktir. İşin aslı bütün ilaçlama hizmetlerini her müşterimiz faydalansın diye uygun fiyatlı tutuyoruz. Her bütçeden insan etkili şekilde ilaçlama yaptırabilir ve böcekler olmadan bir yaşam yaşayabilir. Fareler de insanların sağlığına zararlıdır. Farelerden bulaşan hastalıkların pek çoğu ölümcüldür. Sağlığa verilen zararın yanı sıra aynı zamanda maddi anlamda da fareler zararlıdır. Evdeki eşyaların pek çoğu farelerin kemirgenliği nedeniyle zarar görür. Kumaş, mobilyalar, yiyecekler farelerin hedefleri arasında yer alır. Farelerin bazı türlerinin dişleri öylesine güçlüdür ki mermeri bile kemirebilirler. Fareler olmadan bir hayat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp hamam böceği ilaçlama

Eyüp pire ilaçlama ilacı olarak kullandığımız düşük kimyasal içeriği aynı zamanda diğer bütün böcek türleri için tercih ediyoruz. Kimyasal maddenin düşük olması özellikle insanların, çevrenin ve evcil hayvanların sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Hamam böcekleri oldukça inatçı canlılar olduklarından ilaçlamanın mutlaka profesyonel ve tecrübeli bir şirket tarafından yapılması gerekir. Hamam böcekleri çok hızlı ürediklerinden evinizde kısa sürede bir koloni oluşturabilirler. İster hamam böceği ister eyüp pire ilaçlama için bizimle iletişime geçerek en iyi hizmeti alabileceğinizi garanti edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek böceklerin olmadığı bir yaşama merhaba demenin vakti geldi. Üstelik şirketimiz tamamen memnuniyet garantisi sunuyor.

Çatalca ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz haşere türleri

  • Pire
  • Hamam Böceği
  • Kalorifer Böceği
  • Fare
  • Toz Akarı
  • Uyuz Böceği
  • Şark Hamam Böceği
  • Kara Sinek

Pek çok fabrika kapatılarak çevre temizlendi. Haliç artık kokmuyor. Bundan dolayı Eyüp’ün nitelikleri de tekrar olumlu olarak değişiyor. Alan bazı şeyleri de kaybediyor. Kırk veya elli sene önce publar oyun evleri ve şehir hayatının alışılagelmiş zevkleri vardı. Artık Eyüp’te hiç bar kalmadı. Buna rağmen köşe dükkânlarda bira satışı yapılmaktadır. Sokaklarda kahveheneler ile doludur, İnsanlar burada sigara çay içerek yada oyun oynayarak vakit geçiriyor. Yeni apartman blokları ile birlikte nüfusu büyüdü fakat hala o atmosfer barış dolu. Camiler ve tarih semte mistik bir hava veriyor. Fransız yazar Pierre Loti den alan bir kahve de mevcuttur. Haliç üzerinde çok güzel bir manzaraya sahiptir. Şimdi Haliç temiz olup, sandallarla insanları karşı sahillere taşımaktadır. Üsküdar, Eyüp arası düzenli olarak çalışarak yolcu taşıyan vapurları vardır.

Eyüp böcek ilaçlama faaliyetleri: Akşemsettin, Alibeyköy, Burgaz Evleri, Çırçır, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Güzeltepe (Askeri Bölge), İslambey, Karadolap, Kemer Country, Kemerburgaz, Merkez, Mimar Sinan Paşa, Mithat Paşa, Nişancı Mustafa, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtar Ağa, Topçular, Yayla, Yeşilpınar semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Eyüp genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

 

Avrupa Yakası Telefonlarımz için 0212 570 88 11

Anadolu Yakası Telefonlarımız için 0216 482 32 22

Bölge Müdürümüzü Hemen Arayın 0542 342 74 30

İletişim formumuzu doldurun hemen sizi arayalım

Hemen şimdi arayın, mutlu müşterilerimiz arasına katılın : Tıklayın

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

  1. Slm ben Alibeyköy den Ercan benim evimde kararifer böceği var bunun kesin çözüm var mı varsa ücreti nedir ayrıca bu böcekler geceleri göründüğü için ilaçlama geçeni yapılıyor tlr

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.