Gaziosmanpaşa Böcek ilaçlama

gazi osman paşa pire tahta kurusu ilaçlama servisi

Kendi sağlığımız ve sevdiklerinizin sağlığı bizim için çok önemlidir, hatta hayatta ilk sırada yer almaktadır. Sağlığınıza bir zarar geldiğinde bize dünyaları bağışlasalar bile bu bizim için artık hiç bir değeri kalmaz. Artık sağlığınızın bozulmasına yeme, içme kadar böcek ve haşerelerde bozmaya sebep olmaktadır. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama da bize bu konuda yardım edebilecek kaliteli ve güvenilir bir kuruluştur.. Üstelik ulaşması da çok kolaydır. İstanbul İlaçlama adresinden 7/24 istediğiniz saat diliminde ulaşabilirsiniz.

 

Böcek İstilasına Son

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama sizi ve sevdiklerinizin her türlü haşerelerden korumak için uzman kadrosuyla her daim iş başındadır. Malum siz uyurken böcekler uyumaz. Yaşadığımız yerde veya bahçenizde apartmanınızda her neredeyse istenmeyen haşereleri bize bildirmeniz yeterli olacaktır. İlaçlanacak böceklerin türü ve direncine uygun kaliteli ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlamada hiç bir şekilde insan sağlığına zarar verecek ilaçlama yöntemi kullanılmamaktadır. İlaçlamanın nasıl yapıldığı ve hangi marka ilaçların kullanıldığı konusunda bilgi almak isterseniz İstanbul İlaçlama dan öğrenebilirsiniz. Böcekler, fareler, haşereler, akrepler ve daha bir çok böcek türlerinin adını duymak bile insanın içini ürpertiyor. Yaşam alanımızı istila etmeleri de bize hayatı kabusa çevirmeye yetiyor, ama taki Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama ekibini arayana kadar. Pire ilaçlama işi de yapan Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama zehirli olanakrepleri de yaşamalanınızdan temizler. Size ve sevdiklerinize tertemiz bir ortam sunar, ortamın keyfini çıkarmakta size kalır. Nemli ortamları çok seven hamam böcekleri sarılık ve tifo gibi hastalıkları beraberinde taşıdıklarından görüldüğü yerin ilaçlanıp mutlaka dezenfekte edilmesi gerekir. Farelerde yine aynı şekilde bir çok virüsü beraberinde taşırlar. İstanbul İlaçlama dan inceleme yaparak her türlü ilaçlama çeşidi ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi alabilirsiniz.
Sizde yazlıklarınıza gitmeden evvel kontrol etmeli ve sevdiklerinizin hayatını tehlikeye sokacak bir şey yapmamalısınız. Hiç bir zaman son pişmanlık fayda etmeyeceğini bildiğimiz için mutlaka bir kontrol etmekte fayda vardır. Özellikle çocuklar varsa daha da dikkatli olmalıyız. İlaçlamada kullanılan ilaçların çocuklara daha sonra zararlı olmadığını İstanbul İlaçlama dan araştırıp öğrenebilir siniz. Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama Gaziosmanpaşa ve civarı her yerde böceklerle mücadeleye hazırdır. Öncelikli amacımız her zaman müşteri memnuniyetidir. Güler yüzlü ekibiyle her zaman iş başında sizi ve sevdiklerinizin sağlığını korumaya hazırdır.

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. İstanbul’un daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişerek 1963 yılında da ilçe olmuştur.

Gaziosmanpaşa’nın merkezine eski adıı Taşlıtarla idi.

Gaziosmanpaşa’nın ilçe alanı, yönetsel bakımdan kuzeydoğu, doğu ve güneydoğuda Eyüp, güneyde Bayrampaşa ve Esenler ve batıda Çatalca’ ile çevrilidir. Kuzeyinde Karadeniz vardır. Her gün çoğalan nüfusuyla birlikte trafik sorunu da artmaktadır. Topkapı – Edirnekapı – Sultançiftliği Hafif Metro hatlarının açılması ile birlikte modern bir ulaşıma sahip olmuştur. Ve en fazla göç alan ilçe konumundadır. Ayrıca Türkiye’nin de en büyük ilçesidir.

Gaziosmanpaşa, yüzölçümü bakımından İstanbul’un büyük ilçeleri arasındadır. Toplam alanı 3.500 hektardır. Merkezde 29 mahallesi, mücavir alanda 5 belde ve bu beldelere bağlı 12 mahallesi bunun yanında 5 tanede köyü vardır. 1985: 291.714 nüfus (km²’ye 1.790 kişi), 1997: 570.943 nüfus (km²’ye 3.900 kişi). Son sayımlara göre nüfusu 1 milyonu aşmaktadır. Ve bu nüfus sayısıyla “Türkiye’nin en kalabalık ilçesi” olmuştur. Yeni yasa çerçevesinde “Arnavutköy” ve “Sultangazi” de ilçe statüsü kazanmıştır.

1990 Genel Nüfus Sayımı’na göre ilçe genç bir nüfusa sahiptir. 20 yaşın altındaki nüfus toplam nüfusun yarısına yakındır.

GOp’ta Bol Fare Vukuatı

Sıklıkla Fare olayları görülür. Popülasyon çok yoğundur.

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama faaliyetleri: Arnavutköy, Bağlarbaşı, Beşyüzevler, Cebeci, Cumhuriyet, Çukurçeşme, Ellinci Yıl, Esentepe, Fevzi Çakmak, Gazi Mah., Habibler, Hürriyet, İsmet Paşa, Karayolları, Karlıtepe, Kazım Karabekir, Küçükköy, Merkez, Pazariçi, Sarıgöl, Sultançiftliği, Şemsipaşa, Uğur Mumcu, Yenidoğan, Yıldız Tabya, Zübeyde semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Gaziosmanpaşa genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

2 Yorumlar

  1. Küçükköy Yeni mahallede oturuyorum. 80 metre kare evimi ilaçlatmak istiyorum. Fiyat verebilir misiniz?

  2. Merhaba, sorunuz verdiğiniz telefon numarası aranarak cevaplanmıştır. Saygılarımızla.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.