Küçükçekmece Böcek ilaçlama

Küçükçekmece İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır ve ilçenin batısında aynı adı taşıyan bir göl bulunur. Gölün çevresinde oluşturulmuş bir yerleşim yeri ne kadar kulağa hoş gelse de bunun bazı handikapları da vardır. Yaşam alanları tatlı sular olan özellikle sivrisinek ve diğer kanatlı veya kanatsız böcekler bu yörede yaşayan ev sahipleri ve diğer vatandaşlara zor zamanlar yaşatmaktadır. Neyse ki 1990 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız İstanbul İlaçlama, Küçükçekmece böcek ilaçlama hizmeti almak isteyenler için en doğru tercihtir. Web dünyasında varlık gösteren firmamız sitemize gelen ziyaretçilerimiz için en kesin ve hızlı çözüm sunuyor.

Küçükçekmece Böcek ilaçlamada Devrim! istanbul ilaçlama

Uzman ekip olarak İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde olduğu gibi Küçükçekmece’de de en kaliteli ve güvenli hizmeti veriyoruz. Geçen 17 senede hem teknolojik hem de profesyonel personel anlamda oldukça yol kat eden firmamız bu gün ulaştığı noktada zirveyi temsil eden ender firmalar arasında yer almaktadır.

Çeşitli ilaçlama teknikleri ile çalışmanın yapıldığı alanda böcekten eser kalmayacağından emin olabilirsiniz. 25 mahalleden oluşan Küçükçekmece’nin her karışında anında ve en etkili hizmeti vermemiz için istanbul ilaçlama  sitemizdeki iletişim numaralarından bize ulaşabilir, dilerseniz sitemizdeki iletişim forumunu doldurarak bizden fiyat alabilirsiniz.

Küçükçekmece böcek ilaçlama hizmetini dilediğiniz her saat ve dakikada alabileceğiniz gibi acil olan işleriniz için bize 0532 234 85 52 numaralı hattan da ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece’de ikamet eden değerli müşterilerimiz için bize ulaşabileceğiniz diğer bir numara ise sabit hattımız olan 0212 570 8811’dir.

Firmamız ile böcekler artık korkulu rüyanız olmaktan çıkacak. Biz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, profesyonel ekibimiz ve son teknoloji harikası ekipmanlarımıza güveniyoruz. Nitekim bizi yıllardır tercih edilir ve rakiplerimiz tarafından kıskanılır yapan şey de tam olarak bu!

Küçükçekmece böcek ilaçlama, referanslarımız kalite standartlarımız ve dahası istanbul ilaçlama  sitemizin ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor. Bizden fiyat almadan ve yaptığımız işleri daha önce görmeden ilaçlatma işine girmemenizi tavsiye ederiz.

Küçükçekmece böcek ilaçlama ile Haşereye son!

Küçükçekmece, İstanbul’un Avrupa Yakasında yer alan ve batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. 2008 itibarıyla 27 mahalle, 1 köy, 1 Askeri Bölge ve 1 Organize Sanayi Bölgesi (İkitelli OSB)’den oluşmaktadır.

Geçmişi Paleotik çağa uzanan bu bölgedeki tarihi yerler: günümüz öncesi yıllara ait Yarımburgaz Mağaraları, M.Ö.2.Yüzyıl-M.S.2. yüzyıllar arası Rhagion Kitabeleri, Yavuz Sultan Selim’in has defterdarı Abdül Selami Bey Türbesi Tekke ve Zaviyesi, 17.Yüzyıl Mimar Sinan Köprüsü ve 18.Yüzyıl Küçükçekmece Meydanı Çeşmesi’dir.
Bölgede yoğun nüfus artışı Cumhuriyet sonrasında, 1950’lerde başlamıştır.

Küçükçekmece böcek ilaçlama faaliyetleri

Askeri Bölge, Atatürk, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet, Esenler 1. Etap, Esenler 2. Etap, Fatih, Fevzi Çakmak, Gültepe, Halkalı Altınşehir, Halkalı İstasyon, Halkalı Toplu Konutlar, İkitelli, Kanarya, Kartaltepe, Kayabaşı, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Merkez, Org. San. Böl., Sefaköy, Soyak Olympiakent, Söğütlü Çeşme, Şamlar, Tevfik Fikret, Yeni Mahalle, Yeşilova, Ziya Gökalp semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Küçükçekmece genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0552 510 30 80

6 Yorumlar

  1. 200metre kare çatı arasında kedi yavrulamasından dolayı pirelenme oluşmuş ayrıca uç katlı havalandırma boşluğu sinek ve böceğe karşı ilaçlanacak kaç paraya yapılır

  2. Merhaba, sorunuz verdiğiniz telefon numarası aranarak cevaplanmıştır. Saygılarımızla.

  3. İnternet kafe işletiyorum 216m2 alman hamam böceği var bilgisayların içine bile yuvalamıslar ne kadara ne zamana çözülür

  4. Merhaba, evimizin yatak odasında sanırım yıkamadan gelen halıyla birlikte tahta kurusuna rastladık. Şuan yatak odasında çoğalmış gibiler. Ev 90 metrekare. Ne kadara ilaçlarsınız acaba?

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.