Silivri Böcek ilaçlama

bit pire bahçe apartman site ilaçlama

İstanbul’un Avrupa kıtasında yer alan Silivri ilçesi yer yer kırsal bir kesim olarak bilinmektedir. Özellikle yazlıkların yoğun olduğu bu ilçede böcek, yılan ve tarla fareleri gibi haşerelerin yoğun olduğu bir semt olarak dikkat çekiyor. Silivri’de yaşıyor ve evinizi böcek, hamam böceği, çıyan vb. haşereler bastıysa telaş etmeyin istanbul ilaçlama yanınızda! İstanbul’da birçok semtte aktif olarak hizmet veren firmamız Silivri böcek ilaçlama şirketi olarak öne çıkmaktadır.

Silivri Böcek ilaçlama Sistemi Nasıl?

Firmamız 7/24 hizmet vermekte olup sizleri düştüğünüz bu müşkül durumdan en kısa sürede son teknoloji yöntemlerle tereyağından kıl çeker gibi kurtarıyor! Evlerinizde gözle görülmeyen veya kapı pençelerin açık oldukları zamanlarda evlerinize gelen bu davetsiz misafirler yaşadıkları doğal ortamlardaki mikropları evinizdeki yaşam alanlarınıza taşımaktadır. Özellikle çocuk ve bebeklere bulaşıcı hastalık bulaştırabilecek bu böcekler görüntü bakımından da oldukça rahatsızlık verici durumlar ortaya koymaktadır. Evlerinizde görünmeyen yerlere düşen şeker ve yemek kırıntılarına gelen bu haşereler evinizi yaşanılmayacak hale getirebilirler. İşte tam bu noktada Silivri Böcek İlaçlama devreye giriyor.

Silivri Böcek ilaçlama Kullanılan Ürünler Nedir?

Yılların birikimi ve tecrübelerimiz ile oluşturduğumuz çeşitli yöntemler ve son teknoloji ürünler ile evlerinizi tekrar yaşanabilir ve mutlu bir yuvaya dönüştürüyoruz. Kimyasal ilaçlamalar ile kısa sürede etkili çözümler elde ederek haşerelerin kökünü kurutuyor ve aynı sorunun tekrar etmesinin önüne geçiyoruz. Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama olarak farklı çeşitlerde uygulamalarımız mevcut olup evlerinizi basan böceklerin türüne göre de özel uygulamalar uygulanmaktadır.

Silivri ve çevresinde aktif olarak hizmet veren firmamız acil ve geniş çaplı olmak üzere farklı zaman periyotlarında isteklerinize uygun olarak çalışmaktayız. Deneyimli kadromuz, son teknoloji ürünlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İlaç markası olarak Avrupa’da ve Türkiye’de meşhur olan BAYER ilaçlama markası tercih edilmektedir.

istanbul ilaçlama olarak her türlü ilaçlama işlemlerimiz resmi belgelerce tasdiklenmiş ve onaylanmıştır. Böcek ilaçlama alanında Silivri’de öncü olan firmamız yıllardır bu alanda sizlere memnuniyetle hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Eğer sizlerde böceklerden ve haşerelerden kurtulmak istiyorsanız bize ulaşın. Silivri Böcek İlaçlama ile böceklere son!
Silivri, Marmara Bölgesi’nde bulunan İstanbul un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir.

İstanbul il merkezinin 67 kilometre batısında, E-5 (yeni adıyla D-100) karayolu üzerinde bulunan bir sahil kentidir.

Çatalca Yarımadası’nın batısında Tekirdağ iline bağlı Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri, doğusunda İstanbul iline bağlı Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde İstanbul iline bağlı Çatalca ilçesi, kuzeybatıda Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesi, güneyinde ise Marmara Denizi yer alır. Marmara Denizi’ne kıyılarının uzunluğu yaklaşık 45 km. olan ilçenin yüzölçümü yaklaşık 760 km²’dir 18 köyü ve 8 beldesi bulunan ilçenin merkezi ise 7 mahalleye ayrılmıştır.

Silivri böcek ilaçlama faaliyetleri: Büyük Sinekli Köyü, Değirmenköy, Gümüşyaka, Kınalı, Merkez, Ortaköy semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Silivri genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Silivri’de sıklıkla Karşılaşılan Böcekler Şunlar

  • Pire özellikle yaz aylarında
  • Hamam Böceği 4 mevsim görülebilir
  • Fare 4 mevsim sıklıkla karşılaşılır
  • Kalorifer Böceği özellikle kış aylarında evlerde görülür
  • Toz Akarı evlerde görülü mevsimi yoktur
  • Tahta Kurusu özellikle şantiyerler işçi koğuşlarında
  • Şark Hamam Böceği binalarda bahçelerde ve evlerde yaz başlarında ve sonlarında

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.