Zeytinburnu ilaçlama

karafatma pire tahtakurusu ilaçlaması
Zeytinburnu ilaçlama

Hastalık yayabilen böcekler hayatımızı büyük ölçüde etkileyebilir. Bu haşereler istenmeyen sağlımızı doğrudan etkileyen canlı türleridir. İrrite olmanın yanında bu canlılardan çeşitli hastalıklar örneğin tifo, sarılık vb gibi hastalıklar bulaşabilir. Bu canlılarla mücadele etmenin en garanti ve güzel yolu ilaçlamadır. Haşereler insanları ısırdıkları zaman salgılarını bırakarak çeşitli zararlara sebebiyet vermektedir. Sizde bu tür durumlardan kurtulmak isteyeceksiniz. Bu tür durumlardan kurtulmanız için istanbul ilaçlama sitemizle sizlere hizmet veriyoruz. En kısa sürede en etkili çözümleri sunarak sizi sıkıntılardan kurtarmayı gaye ediniyoruz.

Artık böcekler yok!

Zeytinburnu’nda otururken evinizde, işyerinizde veya kendinize ait herhangi bir alanda birçok haşerelerin oluştuğunu ürediğini fark ettiniz veya harıl harıl bir çözüm arıyorsunuz. Ne yapıp edip kurtulmalısınız. Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak sizlere haşerelere karşı etkin çözümler sunuyoruz. Bu tür canlıların size ve ailenize veya ortamınıza zarar vermesinin önüne geçiyoruz.

Böceklerden kurtulmak için çözüm yolları!

Haşereleri etkisiz hala getirmek için Zeytinburnu böcek ilaçlama birçok yöntem kullanmaktadır. Bunları sayacak olursak. Kokulu ilaçlama ile kısa zamanda haşereler etkilenir ve uygulandıktan sonra yaşanılan mekan 2-4 saat kapalı kalmalıdır. Daha sonra uzun süre havalandırma yapıldıktan sonra mekana girilmelidir. Haşerelerin bertaraf olduğunu göreceksiniz.

Diğer bir yöntemse kokusuz uygulamadır. Sıvı bir malzeme püskürtülerek uygulanmaktadır. Uygulama yapılırken orada bulunmamanız ve uygulanan alanı kapalı olması önemlidir. Yiyecek ve gıda malzemesi bulunmamalıdır ilaçlama yapılan alanda.

Jel ile ilaçlama ise jel yem uygulamasıdır. Bu yöntem çok etkili ve kokusu yoktur. Dozunu tabancası ile istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tabi ki bu saydığımız çözümleri Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak profesyonel şekilde yapıyoruz. Bu tür uygulamaları kendi başınıza yapmanız önerilmez. istanbul ilaçlama ‘a girerek bizlerle iletişime geçerek kısa sürede haşere fare vb. canlılardan kurtulabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. En kısa sürede sizlere ulaşarak hizmet sağlamaktadır. Bulunduğuz alanda haşere istemiyor ve rahatsızsanız bizlerle iletişime geçmeniz sizin için oldukça iyi olacaktır. Haşeresiz ve faresiz alanlar oluşturmak ve haşereli alanları temizlemek için gayret sarf ediyoruz.

Zeytinburnu ilaçlama

Zeytinburnu, İstanbul ilinin bir ilçesidir. 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe olmuştur. Trakya’nın güneydoğusunda, Çatalca yarımadasının, Marmara Denizi’ne bakan yamaçlarının, bu denizle birleştiği yerdedir.
Tarihi yarımada ile surlarla ayrılmış, E-5 karayoluna sınır ve havalimanına 15-20 dakikalık mesafededir. Bu sebeple İstanbul’un dışarı açılan önemli bir penceresidir. Doğusunda Fatih, kuzeyinde Bayrampaşa, batısında Güngören, Bakırköy, güneyinde ise Marmara Denizi’yle çevrilidir.

Nüfusu günden güne çoğalan toplumsal, ekonomik, kültürel sorunlari her geçen gün bir kat daha artarak büyüdü. 1 Eylül 1957 tarihinde 7033 sayılı yasa ile Zeytinburnu İlçesi adıyla İstanbul ilinin 14. ilçesioldu. Günümüzde, Zeytinburnu İlçesi 13 mahalleden oluşup, ilçede köy yerleşimi yoktur.

Zeytinburnu böcek ilaçlama faaliyetleri: Beştelsiz, Çırpıcı, Deniz Abdal, Gökalp, Hatboyu, Kazlıçeşme, Maltepe, Merkez, Merkez Efendi, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Telsiz, Topçular, Veliefendi, Yeni Doğan, Yeşiltepe, Zeytinburnu Olivium semtlerinde her tür haşere, fare,pire, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Zeytinburnu genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Sıklıkla Görülen Böcekler

  • Hamam Böceği
  • Pire
  • Kalorifer Böceği
  • Fare
  • Toz Akarı
  • Kertenkele bazı mahallelerde

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.