Balat Böcek ilaçlama

Rate this post
balat böcek ilaçlama
, www.istanbulilaclama.com

 

Balat Böcek ilaçlama

Balat İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Fatih ilçesine bağlı semtimizdir.Haliç  kıyısında Ayvansaray ile Fener arasında yer alır.Yakın zamana kadar Yahudi mahallesi olarak anılan Balatta,her kültürden insan yaşamaktadır.Eski Balat kapısından içeri girildiğinde sağ tarafta Yanbol Sinagogu, az ilerisinde de Makedonya’nın Ohri kasabasından gelen Yahudilerin yaptırdığı Ahrida Sinagogu bulunur. Balattaki en önemli yapılardan biri Ferruh Kethüda Camii’dir.Camiileri,ve eski yapılı binalarıyla meşhurdur Balat. Eski yerleşim yerlerinden biri olması sebebiyle binalarının bakımsızlığı ön plana çıkabilmektedir.Dolayısı ile Balatta “4 Mevsim Böcek İlaçlama” bir çok böcek çeşidine rastlamak mümkün.

Balat bölgesinde sıklıkla uygulama yaptığımız böcekler

Akrep,pire,hamam böceği türleri,karınca,akrep,fare,örümcek,karafatma,kırkayak,tahtakurusu,ağaç kurdu,pire,toz akarı(mite),çiyanı Balatta ilaçlama yaptığımız böcek türlerine  örnek verebiliriz. Balat’ın terk edilmiş binalarında yoğun olarak görülen tüm haşereler  için kesin çözüm getiriyoruz.

Garantili yaptığımız ilaçlama sayesinde Balat’taki ev ve iş yerlerini tüm haşerelerden kesin bir şekilde kurtarıyoruz. 7/24 sayfamızdaki telefon numaralarından ya da online müşteri destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.İstediğiniz gün ve saatte ilaçlamanız evden çıkmanıza gerek kalmadan güvenli bir şekilde yapılmaktadır.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma