Beşiktaş ilaçlama

besiktas ilaçlama ilaclama servisi bcek
İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan Beşiktaş ilçesi, İstanbul’un 39 ilçesinden sadece biridir. Beşiktaş Böcek ilaçlama olarak uzun yıllar ilaçlama işini yapmanın verdiği tecrübeyle İstanbul ilaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firmasının bir şubesi olmaktan gurur duyarız.

Ev ve her türlü işyerinizde, kamu dairelerinde, özel sektörde, fabrikalarda, okullarda nerede olursak olalım özellikle yaz aylarında herkesin yaşadığı sıkıntıdır böcekler ve haşereler. Çeşitli piyasa ilaçları deneyip çareler bulmaya çalışırız. Açık alanları olan siteler gibi büyük yerleşimi olan alanlarda ilaçlamanın zor olduğu yerlerin başındadır. Son yıllarda medyadan da takip ettiğimiz gibi giderek artan kene vakaları açık alanlarda sağlığımızı tehlikeye sokmaktadır. Açık alanlarda haşerelerden korunmanın en önemli yolu profesyonel ellerce ilaçlama yapılmasıdır.

Haşerelere Son!

beşiktaş-böcek-ilaclama, beşiktaş-böcek-ilaçlamaHamam böceği, tahta kurusu, bit, pire, fare ve çeşitli kemirgenler, sinek türleri gibi sayabileceğimiz her türlü böcek ve haşerelere karşı hizmet verebilmek adına Beşiktaş Böcek ilaçlama olarak yardıma hazırız.

Haşerelerin çeşitliliği ve yuva yapıp yapmadıklarına bakarak kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapabilir tekrar tekrar üreyip çoğalmalarının önüne İstanbul ilaçlama olarak profesyonel ekibimizle birlikte geçeriz. İlaçlama sırasında kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup size ve evinizde ya da bahçenizde birlikte yaşadığınız evcil hayvanlarınıza zarar vermemektedir. İlaçlama sonrasında evinizi yada ilaçlanan ortamı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İlaçlama işini biz uzmanlara bıraktığınızda ne zamanınızdan ne de sağlığınızdan olursunuz. Ekonomik fiyatımızla garanti kapsamında olan işçiliğimizle Beşiktaş Böcek ilaçlama firmamızı güven dahilinde arayabilirsiniz.

Web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerinden bize aradığınızda yardımcı olan personelden tutun da yaşam alanınıza gelecek güler yüzlü ekibimize kadar tüm personelimizin ilaçlama işlemine özel eğitimleri vardır. 7/24 ulaşabileceğiniz online müşteri hizmetleri destek hattından görüşme yapabilirsiniz. Bilinçli ekibimiz size gerekli bilgilendirmeyi yaparak size ön bilgi sunar. En kısa sürede karşılıklı randevu tarihi ve saati alarak size ulaşırız. Müşteri memnuniyetli odaklanmamız sayesinde özenli olarak işimizi yaparız. Böylelikle Bahçelievler Böcek ilaçlama firmamızdan memnun kalırsınız. Sizin memnuniyetiniz bizi memnun eder.

Beşiktaş ilaçlama

Beşiktaş, İstanbul’un en eski ilçelerinden birisidir. Adını İstanbul’un en eski semtlerinden bir olan Beşiktaş semtinden alır. İstanbul Boğazı’nın Rumeli yakasında yer alan ilçe batısında Şişli ve Kağıthane, güneybatısında Beyoğlu, kuzeyinde Sarıyer ilçeleriyle çevrilidir. Yüzölçümü 11 km², İstanbul Boğazına olan sahil uzunluğu 8,375 metre, nüfusu ise 2007 sayımına göre 191.513’tür.

Beşiktaş’ın gerçek adının aslı Beştaş’dır. Bu da Barbaros Hayreddin Paşa’nın gemilerini bağlamak için kıyıya diktirdiği beş taş sütundan gelir. Beştaş adı zamanla Beşiktaş’a dönüşmüştür.

Beşiktaş böcek ilaçlama faaliyetleri: 1. Levent, 2. Levent, 3. Levent, 4. Levent, 4. Levent Otoyolcular Sitesi, 4. Levent Petekler Sitesi, Abbasağa, Abdi İpekçi, Akatlar, Alkent Etiler, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Büyükhanlı Sitesi, Cihannüma, Çırağan, Darphane, Dikilitaş, Ertuğrul (Gayrettepe), Esentepe, Etiler, Ihlamur, Konak, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Merkez, Metro City, Muradiye, Nispetiye, Ortaköy, Sarı Konaklar Sitesi, Serencebey, Sinanpaşa, Topağacı, Türkali, Ulus, Valideçeşme, Vişnezade, Yeni Levent, Yıldız, Zincirlikuyu semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Beşiktaş genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Beşiktaş’ta sıklıkla karşılaşılan türler şunlar;

 • Pire
 • Fare
 • Hamam böceği
 • Toz Akarı
 • Kalorifer Böceği
 • Gümüş Böceği

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

3 Yorumlar

 1. belediyemizin böcek ilaçlama hizmeti var mıdır acaba.
  böcek türü kalorifer böceği galiba. tam bilmiyorum.
  hamam böceğine benzeyen kahverengi böcekler.
  çok yoğun bir şekilde evimizde . yardımcı olabilir misiniz.

 2. merhaba pazar günü çalışıyormusunuz ev 60 mt2 evde akar zannettiğimiz böceklerden var ücretiniz nedir bilgi alabilirmiyim

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.