Büyükçekmece böcek ilaçlama

Rate this post
Büyükçekmece böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Büyükçekmece böcek ilaçlama firması olarak ; Kumburgaz, Beylikdüzü, Haramidere, Gürpınar, Silivri ve istanbul’un her bölgesine böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Pire, karınca fare ve her türlü haşerat için bizi arayın.

Haşere ilaçlama alanındaki tüm  gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeler doğrultusunda kendisini sürekli yenileyen “İstanbul Kimya  ilaçlama” gerekli tüm ekip ve donanıma sahiptir. İnsan sağlığına zarar vermeden uygulamalarını gerçekleştiren firmamızın kullandığı ilaçlar aynı zamanda Sağlık Bakanlık onaylı kimyasallardan müteşekkildir.

Büyükçekmecede ilaçlama firmasıyız

1998 yılından beri Büyükçekmecede ilaçlama hizmeti veriyoruz, portföyümüzde hastahaneler, devlet kurumları, askeri bölgeler, gıda alanları bulunmaktadır. Haşere ilaçlama belgesi vermekteyiz. Büyükçekmecenin tüm mahallelerine ilaçlama servisi veriyoruz. Tüm haşere türlerine uygulama yapıyoruz. Uygulamalarımız kokusuz biyosidal ürünlerle yapılmaktadır. Kokusuz ilaçlamaların çoğunda ortam terki gerekmez veya kısa süreli gerekir. Temizlik gerekmez veya basit temizlikler gerekebilir, Bunlar haşere tipine göre kullanılan böcek ilaçlarına göre değişir.

Böcek ilaçlama fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları piyasada farklılıklar göstermektedir. Sağlık Bakanlığı ruhsatı olmayan, personeline sigorta yapmayan, vergi ödemeyen, çok ucuz ve insan sağlığını tehdit eden ilaçları kullanan kişi ve firmalar çok ucuz fiyatlar verebilmektedirler. Bundan ötürü bu tip kişi ve firmalardan hizmet almak, kişi sağlığı açısından, yapılan işin sonuca varması açısından da doğru değildir. Bunun için atalarımız ucuz etin yahnisi maalesef olmamaktadır. İstanbul’da ciddi firmalar tarafından verilen konut ilaçlama fiyatları 200 TL den başlamaktadır. 

Garantili ilaçlama yaptığını söyleyen kişilerden ilaçlama öncesinde belge talep edin, belgelerinin kendilerine ait olduğundan emin olun. Sağlığınız için internetten şikayetleri incelemeden firma çağırmayın. Kişilerden, şahıslardan haşere ilaçlama hizmeti almayın. Fatura talep edin. Büyükçekmece böcek ilaçlama yazdığınızda karşınıza çıkan firmaların hepsinin Sağlık Bakanlığı ruhsatı olduğunu düşünmeyin. Yani piyasada *ben de varım* diyen kişi ve firmalarını % 90 ının Sağlık Bakanlığı ruhsatı ve izni bulunmamaktadır. Merdiven altı firmalardan korunun.

Büyükçekmece böcek ilaçlama iletişim

İletişim sayfamızdan telefon veya form yoluyla bize çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Acil Çağrı Numaramız/ Bölge Müdürümüz : 0542 342 74 30
  • Avrupa Yakası Telefon Numaramız : 0212 570 88 11
  • Anadolu Yakası Telefon Numaramız : 0216 482 32 22
  • Form doldurun, size hızlı dönüş yapalım 🙂 https://www.istanbulilaclama.com/ilaclama-iletisim/
  • Bizi Hemen şimdi arayınız.

Sağlık Bakanlığı ruhsatı ve izni olan firmaların listesine ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul'un Her ilçesinde %100 Garantili Böcek ve Haşere ilaçlama Servisimiz bulunmaktadır.
Böcek ve haşere ilaçlama
Servis noktası
Böcek ve haşere ilaçlama
istanbul böcek ilaçlama,
şehremini sokak,Fatih,büyükçekmece, haşere ilaçlama-34500,
Telephone No.0216 482 32 22
Servis Alanı
büyükçekmece, avrupa yakası ilaçlama, istanbul, böcek ilaçlama
%100 Garantili büyükçekmece ilaçlama firması istanbul ilaçlama'ya hoşgeldiniz. büyükçekmece böcek ilaçlama garantili hizmetimizden faydalanmak için geç kalmayın. fare ilaçlama, pire ve ev ilaçlama çözümlerimiz ile yanındayız.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma