Esenler Böcek ilaçlama

pire tahtakurusu karafatma ilaçlama şirketleri

Esenler otogar ile yan yana, merkezi bir ilçedir. İstanbul’ un önemli yerlerine çok rahat ulaşılabilmesi, insanlara İstanbul trafiğinin çilesini fazla çektirmez. Esenler ilçe nüfusu son yıllarda pek artış göstermemekle beraber, son nüfus sayımı verilerine göre 457.231 olarak belirlenmiştir. 1993 yılında ilçe unvanını almıştır. İlçenin 18  tane mahallesi bulunmaktadır.

Senelerdir Esenler ilçesinde en sık rastlanılan ve evlerin ve iş yerlerin başına bela olan böcek türü Alman hamam böceğidir. Diğer adı ile kalorifer böceğidir. Esenler böcek ilaçlama hizmetleri ekseriyetle fare ,  böcek ve haşereler için uygulanmaktadır.En çok rastladığımız böcek türleri hamam böceği, tahta kurusu,  kalorifer böceği, bit, pire kene, çıyan, akrep, fare, kırk ayak, örümce, teşbih böceği vb şeklindedir.

ilaçlama Bizden Sorulur

İlaçlamada çeşitli yöntemler kullanılmaktadır.Bu yöntemler için daha fazla bilgiye İstanbul ilaçlama adresinden ulaşabilirsiniz. Kokulu ilaçlama yöntemi, çok çabuk etkilidir fakat insan sağlığına çok zararlı olduğundan, kesinlikle ilaçlanan ortamdan uzaklaşmak gerekmektedir. İlaçlamayı yapan ekiplerin belirttiği süre kadar uzak kaldıktan sonra ortam iyice havalandırılmalı ve herhangi bir zehirlenme belirtisi görülürse de doktorunuza başvurmalısınız. Kokusuz ilaçlama yöntemi ise sadece böcekler üzerinde etkilidir. Solunması durumunda sağlığa zarar vermeyecektir. Ama  önlem olarak solunmaması tavsiye edilir. Gıdalar ile teması önlemeliyiz. Çünkü ilacın temas ettiği gıdalar zehirlenmelere yol açabilir. Esenler böcek ilaçlama olarak kullandığımız diğer bir yöntem ise jel ilaçlamadır. Bu yöntem uzun süre etkilidir. Jel ilacı sindiren böcek yuvasına döndüğünde ölür , ölen böceği diğer böcekler yerler, yuvadaki diğer böceklerde zincirleme olarak ilacın etkisi ile ölürler.  Fareler için de fare istasyonu dediğimiz yöntem en etkilisidir.

Uzman ekipler tarafından, garantili hizmet veren, yeniliklere hızlı adapte olan, Esenler böcek ilaçlama hizmetlerinden en kısa sürede yararlanmak için İstanbul ilaçlama adresine göz atmanız ve bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

İnternet sitesine ziyaret etmelisiniz. Sizin durumunuza uygun olanı online müşteri hizmetleri desteği ve acil çağrı yardımı ile anında iletişime geçerek belirleme yapıp, hizmetlerimizden yararlanabileceksiniz.

BİM, METRO, SHOW RADYO,  ROYAL, LİFE RESİDENCE  gibi tanınmış referans müşterilerimiz bulunmaktadır.

Esenler ilaçlama

Esenler, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerinden biridir. Kuzeyde Gaziosmanpaşa, güneyde Güngören, güneydoğuda Zeytinburnu, batıda Bağcılar ilçeleriyle komşudur. Esenler, 18 mahalleden oluşmakta ve yüzölçümü toplam 5.227 hektardır.
1993 yılında ilçe olmuştur. Esenler’in bulunduğu bölge, önceden Bakırköy ilçesi sınırları içinde iken, bu ilçe bölününce önce Güngören’e bağlandı. Daha sonra da kendisi ilçe oldu.

Esenler’ i Davutpaşa yoluna bağlayan Ayazma yolu üzerindeki su kontrol kuyuları, şimdi Belediye oto Garajı olarak kullanılan Üçyüzlü, Ayazma Çeşmesi, Su Terazisi ve garaj içinde yıkık vaziyette olan Kilise güzel bir mimari örnek olarak karşımıza çıkar. İstanbul surlarının yıkılmasından sonra bu bölge toprakları askeri bakımdan önem kazanır. İlçe Tarihinin İstanbul Tarihi içinde mütalaa edilmesi gerekir. Esenler ilçesi tarihi eser bakımından zengin sayılmaz. Bizans ve Osmanlı dönemine ait çeşme, su kemeri, su terazisi ve sebil günümüze ulaşan tarihi yapılardır. Bu eserlerin de kitabeleri tahrip edildiği için yapım tarihleri hakkında bilgi vermek mümkün değildir. Bunlar: Avas kemeri, Atışalanı Çeşmesi, Atışalanı Sebili, Menderes Çeşmesi (Litros Ayazması), Yavuz Selim Çeşmesi ve Nene Hatun Çeşmesi.

Kalorifer Böceği ve Fare Uygulamaları

Yıllardır bu bölgede en çok görülen böcek kalorifer böceği diğer adıyla alman hamam böceğidir.

Esenler böcek ilaçlama faaliyetleri: Askeri Bölge, Başakşehir, Başakşehir 1. Etap, Başakşehir 2. Etap, Başakşehir 4. Etap, Birlik Mah., Davutpaşa, Fatih Mah., Fevzi Çakmak, Habibler, Havaalanı, Karabayır Mah., Kazım Karabekir, Kemer, Menderes, Merkez, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nine Hatun, Oruç Reis, Turgut Reis, Yavuz Selim semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Esenler genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.