Ev İlaçlama Hizmeti

Rate this post

 

Ev İlaçlama Hizmeti
Ev İlaçlama

İstanbulda tüm ilçe ve semtlerde ev ilaçlaması yapmaktayız.Havaların ısınmasıyla gün yüzüne çıkan böcekler,işyeri ve konut sakinlerini rahatsız etmektedir.Bir çok haşere için türlü ilaç çeşitlerini temin edip,uygulayan müşterilerimiz fayda göremeyip bizden yardım istemişlerdir.Garantili verdiğimiz ev ilaçlama hizmetlerimizle tek seferde tüm kemirgen ve böcek sorunlarını çözüyoruz.

Kokusuz ilaç kullanarak evden dışarı çıkmanıza gerek kalmadan böcek ilaçlamanızı yapıyor,günlük yaşantınızı kısıtlamıyoruz.Kokulu,kokusuz ve jel ilaçlarla evinizdeki böceklere en uygun ilaçlamaya birlikte karar verip en uygun yöntemi seçiyoruz.

İlaçlamadan 21 gün sonra hala haşere görüldüğünde ücretsiz tekrar kontrol ve ilaçlama yapıyoruz.Bu sayede  tüm haşerelerden kurtulmanız için çalışıyoruz.Uzman ekibimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla güvenli ve garantili ev ilaçlama hizmeti vermeye yıllardır olduğu gibi devam etmekteyiz.

Evinizde ya da işyerinizde haşere gördüğünüzde hemen bize ulaşın sizin uygun olduğunuz gün ve saatte ilaçlamanızı yapalım.

Son günlerde sıklıkla ilaçlama yaptığımız ilçe ve semtlere Pendik,Küçükyalı,Maltepe,Seyrantepe,Üsküdar,Avcılar,Göstepe,Sarıyer,Tarabya,Bakırköy,Hadımköy,Levent,Etiler,Kartal,Altunizade,Beyoğlu,Cihangir’i örnek verebiliriz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma