Ev ilaçlama

ev-ilaçlama

İstanbul’da Ev ilaçlama konusunda hizmet veren onlarca şirket bulmak mümkün. Bunların yüzde 80’i eski usul uygulama yöntemlerini seçerken geri kalan kısmının Sağlık Bakanlığının güncel olarak izin verdiği yöntemleri, yine Sağlık Bakanlığı’nın izin verdiği insektisit ve kimyasallarla uyguladıklarını görmek oldukça sevindirici. Eski usul DDT ve DDVP içeren insektisitlerin kullanılması aslında sanıldığı gibi böcekleri yok eden bir yöntem değil. Özellikle karınca, akrep ve hamam böceği cinsleri için yapılan uygulamalarda önemli olanın ve göz önünde ilk bulundurulması gerekenin böcekleri imha etmek değil popülasyonlarını bitirmek – kurutmak olduğunu bilmek gerekmektedir.

Ev ilaçlama için jel istiyoruz.

Jel ilaçlama yöntemi hamam böcekleri için en etkili ve en kesin yöntemdir. Fakat kullanılan jel insektisitin marka ve modelinin iyi olması çok önemlidir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için ofisimizi arayınız. Ev ilaçlama uygulamalarında özellikle kalorifer böceği yani diğer adıyla alman hamam böcekleri için, sağlık bakanlığı ruhsatlı jel formunda insektisitlerin kullanılması daha uygundur. Özellikle popülasyon kurutma amacıyla yapılan uygulamalarda bu gibi kimyasallar tercih edilmelidir.

kokulu-ilaçlama, kokusuz-ilaçlama

Böceklerin ev içindeki Popülasyonlarını kurutmalı

Evet önemli olan yumurta ve larvaları da bitirmek.Hamam böceği ilaçlamasında larvaları da göz önünde bulundurmuyosanız ve bir kaç gün sonra böceğe dönüşecek larvaları hedef almıyorsanız, uygulamanızı yarım yaptırıyorsunuz demektir. Bu hem boşa zaman ve emek hem de maddi kayıptır.

Ev ilaçlamalarında doğru yöntem nedir ?

Doğru yöntem evin durumuna, böceğin cinsine göre değişiklik gösterir. Özellikle hamam böcekleri , kalorifer böcekleri, oryantal ve alman hamam böcekleri için kullanılan kokusuz sıvı ve jel formunda insektisitleri kullanmak hem insan sağlığı açısından önemlidir hem de böceklerim sonunu getirmek ve uygulamanın amacına ulaşması açısından oldukça ehemmiyetlidir.

Kokusuz böcek ilaçları böceği bitirir mi ?

Biz bununla ilgili karınca ilaçlama, ev ilaçlama, alman hamam böceği ilaçlamalarında 1 yıllık garanti veriyoruz. Evet kokusuz ilaçlar -ama her marka ve model değil- eski usul kokulu insektisitlere göre çok çok daha etkilidir. Ayrıca bu gibi ev ilaçlama uygulamalarında evlerin tahliyesi gerekmez, temizlik gerektirmez, bardak tabak ve diğer ev eşyalarının temizlenmesi , yıkanması gerekmemektedir.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0552 510 30 80

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.