Haşere ilaçlama firması bayrampaşa

Rate this post

bayrampasa-hasere-ilaclama

Haşere İlaçlama Firması Bayrampaşa , Firmamız tüm böcek ilaçlamalarında Bayer marka insektisit kullandığı için tercih sebebi olmaktayız. Haşere ilaçlama için en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi kokulu ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem genellikle hamam böcekleri için uygulanır ve böceklerin sayısının ileri seviyede olduğu durumlarda tercih edilir. Hamam böceklerinin dışında gümüş böceği, kalorifer böceği ve güveler için bu yöntem sıkça tercih edilmektedir.

Haşere İlaçlama Firması Bayrampaşa ile Haşerelere Son!

Kokulu ilaçlama yaparken likit formda olan ilacı püskürtme yöntemi böceklerin en çok barındığı ortamlara temas ettirilir. Bu ortamlar genellikle böceklerin gezinmeyi en çok sevdikleri mutfak tezgahları ve kapı pervazları gibi yerlerdir. Bu bölgelerden geçen haşereler, ilaç ile temas ederek ilacı bünyelerine alırlar. Yuvalarına gittikleri zaman diğer böceklere bünyelerinde bulunan ilacı bulaştırmış olurlar. Böylece diğer böcekler de ilaca maruz kalarak kısa süre içinde ölürler. Bu yöntem ile ortamda bulunan tüm böcekler 10 gün içerisinde tamamen yok olur…

Haşere İlaçlama Firması Bayrampaşa Tüm İlçelerde!

Kokulu ilaçlama yöntemi tercih edilecekse ilaçlama yapılırken mutlaka maske takılması gereklidir. Aksi takdirde ilacın solunması ile birlikte ölüme kadar varabilen zehirlenme vakaları görülebilmektedir. Bu nedenle kokulu ilaçlama yöntemlerinden faydalanmak için kişilerin profesyonel şirketlerden yardım alması şarttır. İlaçlama işleminden sonra ortam en az 4 saat terk edilmeli ve bu süre boyunca ortam kapalı tutulmalıdır. Ortam kapalı bulundurmazsa ilaç etkisini kayıp eder. Havalandırma işlemi 4 saatin sonunda yapılmalıdır. Havalandırma işlemi için de en az 4 saat kadar zaman ayırmak gerekir. Aksi halde ilaç solunacağından zehirlenmeye yol açabilir. Haşere ilaçlama firmalarından yardım alınmadan önce kişilerin ilaçlama işlemi için ön hazırlık yapmasında fayda vardır. Bu ön hazırlıktan bir tanesi kullanılan olan eşyaların üzerinin örtülmesidir. Siz de en iyi haşere ilaçlama deneyimi yaşamak için, Haşere ilaçlama firması Bayrampaşa ile iletişime geçin ve uygun fiyat tekliflerini alın! Böcek gördüğünüzde bizi arayın. Hemen gelip ilaçlayalım. Randevularımız aynı güne verilebildiği gibi en geç bir gün sonrasına verilir.

Bizi Hemen Şimdi Arayın

İletişim kanalarımızdan bize 09:00-23:00 arasında ulaşabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma