s

Haşere İlaçlama

Rate this post

Haşere ilaçlama, insanlar için özellikle yaz aylarında büyük bir sorun haline gelen haşereleri yok etmek amacıyla uygulanan bir ilaçlama uygulamasıdır.
Haşereler insan sağlığı etkileyen bir numaralı canlılardır. Çünkü çeşitleri çok sayıda olduğu için her alanlarda bulunabilirler. Çevrenizde bulunan haşereler evinizde, iş yerinizde çoğalarak sizlere daha fazla zararlar verebilir. Fakat haşere ilaçlama hizmetleri ile bunlara hemen son verebilirsiniz.

Haşere ilaçlama istanbul

Haşere ilaçlama yasal ve sağlık bakanlığından ruhsatlı ilaçları kullanan ve haşere ilaçlama konusunda uzman personele sahip ilaçlama servisleri tarafından yapılmalıdır. Haşereler insanlara hastalık bulaştıran pis canlılardır. Bazı haşere türleri kan emerek beslenirken, bazı haşere türleri ise mekân içlerinde buldukları yiyeceklerle beslenirler.

Bu beslenme işlemi sırasında gıda ürünlerinin üzerine ve çevreye mikroplarını bırakırlar.
İnsan sağlığına zararlı olmayan ama haşereler konusunda son derece etkili kimyasalların kullanıldığı firmamızda en çağdaş tekniklerle ilaçlama hizmetleri sunulmaktadır. ilaçlama verdiği hizmetler arasında kokusuz ve jel tipi ilaçlama hizmetleri de yer almaktadır.

Jel İlaçlama

Sadece hamam böceği ve türleri için geçerli bir ilaçlama yöntemidir. (Hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, karafatma, oryantal hamam böceği, alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği vb.)

 • ° Alanın kapatılmasına ya da havalandırılmasına gerek duyulmaz.
 • ° Öncesinde ya da sonrasında hiçbir önleme gerek duyulmaz.
 • ° İnsan sağlığına ya da evde beslemiş olduğunuz evcil hayvanlar için hiç zararı yoktur.
 • ° Noktalama şeklinde kapı pencere pervazlarına, dolap içlerinde bulunan menteşe kenarlarına, lavabo altlarına, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi elektronik eşyaların arkalarına mercimek tanesi şeklinde sürülür.
 • ° Haşere ilacı yemesi ile ölümü gerçekleşir. Birbirlerinin ölüsü ile beslenen canlılar oldukları için toplu ölüm gerçekleşir.

Sıvı ilaçlama ( Kokusuz)

 • ° İşlem yapılacak alanın kapatılma imkânın olmadığı durumlarda uygulanır.
 • ° Gıda sektöründe ya da sağlık kuruluşları gibi bölgelerde daha çok kullanılır.
 • ° Kokulu kadar etkilidir aralarında fark bulunmamaktadır.
 • ° Alanın kapatılmasına gerek duyulmaz.
 • ° İşlem öncesinde kokulu da geçerli olan ambalajı açık gıda ürünleri bu uygulamada bulundurulmamalıdır.
 • ° İşlem sonrasında temizlik ve mutfak araç gereçlerinin sudan geçirilip kullanılması bu işlem içinde geçerlidir.
 • ° Havalandırılmaya gerek duyulmaz.
 • pire ve tahta kurusu ilaçlamalarında sıvı ilaçlama uygulamaları yapılmakla birlikte ortam terki ve daha sonrası yapılacak işlemler farklılık göstermektedir. pire ilaçlama yazımızı inceleyebilirsiniz.

Haşere ilaçlama Firmaları

Bireysel olarak mücadele edilmesi zor olan haşerelere karşı, haşere ilaçlama servisleri ile temasa geçmeniz durumunda bu zararlı canlılardan kurtulmuş olursunuz.

Müşteri memnuniyetini hedefler yaklaşımı ile tüm mekân sahiplerinin her tür böcek ilaçlama ihtiyacını çözen firmamızla irtibata geçmeniz halinde sonsuz bir dostluğun da ilk adımlarını atmış olacaksınız.
Haşere ilaçlama olarak sizlere yıllardan beri güven dolu hizmetimizi ulaştırmaktayız.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma