Kartal Böcek ilaçlama

kartal-böcekilaçlama-firmaları

1990 yılında kurulan İstanbul ilaçlama olarak 17 senedir böcek ilaçlama konusunda zirveyi temsil etmektedir. İstanbul ilaçlama  sitemizle hizmet alanımızı internete yönelttiğimiz andan itibaren daha çok müşteriye ulaşarak haşere ile mücadele konusunda pek çok vatandaşımıza yardımcı olduk. %100 kalıcı çözüm ile böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz İstanbul’un merkez ve diğer ilçeleri gibi Kartal ilçemizde de siz değerli ziyaretçilerimizin yardımına koşuyoruz.

Uzun yıllardır böcek ilaçlama sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet vermekte olan Kartal böcek ilaçlama firmamız her zaman hizmet vermeye devam etmektedir.

Bütün İstanbul ilçelerine hizmet veren Kartal böcek ilaçlama firmamız uzman kadrosu ile her zaman yanınızda olmaktan onur ve gurur duymaktadır. Böcek ilaçlama genellikle yaz aylarında daha çok artış göstermektedir. Bunun sebebi ise havanın ısınması, böceklerin kapalı ortamlardan dışarlara çıkması ve nemli ortamların olmasından dolayı olmaktadır.

Kartal Böcek İlaçlama Hizmetleri

Firmamız da her zaman güvenli, kaliteli, doğru kararlar alabilen, işin de eğitim almış ve güler yüzlü personelleri ile Kartal böcek ilaçlama hizmetlerimizi en iyi şeklilde sizler sunmaktadır. Hizmetlerimiz sizin sağlığınız için en iyi şekilde yapılmaktadır. Her zaman böcek ilaçlama denilince Kartla böcek ilaçlama akıllara gelmektedir. Bunun sebebi açıkça ortada çalışanlarımız her zaman 7/24 hizmet vermektedir. Dört mevsim istediğiniz şekilde ve yerde ilaçlama yapmaktadır. Okullar, fabrikalar, şantiyeler, oteller, evler, işyerleri, devlet kurumları, pasajlar ve birçok sektörlere hizmet vermekteyiz. Unutmayın ki insan sağlığı en önemli faktör olmaktadır. 

Kartal Böcek İlaçlama İşlemleri

Firmamız da her zaman Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar kullanılmaktadır. Kartal böcek ilaçlama işlemlerimiz en iyi kalitede ve güvenle siz müşterilerimize sunulmaktadır. Böcek ilaçlama işlerimiz bilindiği üzere çeşitli işlemler ile yapılmaktadır. Jel uygulama işlemi, soğuk sisleme uygulaması ve kemirgen uygulaması yapılmaktadır.

Jel uygulama işlemi; en çok istenilen işlem olmaktadır. Genellikle hastane ve ev ortamları için uygulanmaktadır.

Soğuk sisleme uygulama işlemi; ilaçların soğuk hava ile karıştırılıp cihazlar ile püskürtülmesi işlemidir. 

Kemirgen kontrolü işlemi ise; böceklerin yuva yaptığı ve çıkmakta oldukları yerler tespit edilerek yemlerin konulması sonucunda böceklerin yok edilmesi için kullanılmaktadır. Her zaman detaylı bilgi alabilmeniz için firmamız ile iletişime geçip veya ziyaret edebilirsiniz.

Kartal Böcek İlaçlama Fiyatları

Firmamız da her vakit fiyatlar ilaçlama yapılacak yer ve mekan için uygun fiyatlar verilmektedir. Kartal böcek ilaçlama fiyatları firmalar arasında en uygun bütçeler ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Fiyat bilgisi almak için firmamızı ziyaret edebilir ve arayabilirsiniz

Haşere ilaçlama Ve Mücadelede Yeni Dönem

Kartal bilindiği üzere Anadolu yakasında bulunan deniz kıyısı ve sanayinin oldukça geliştiği önemli yerleşim yerlerinden biri. 400’ün üzerinde fabrikayı bünyesinde barındıran Kartal fabrikalarda sık görülen ve zararlı böceklere de aynı zamanda ev sahipliği yapmakta. Kartal böcek ilaçlama ile ilgili taleplerinizde sadece ev ve ailenizin yaşadığı ortamlarda değil, iş yerleri ve fabrikalarda da haşere ile etkin bir şekilde mücadele ediyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte envanterimize dahil olan son sistem ilaçlama aletleri ve profesyonel kadromuzla İstanbul İlaçlama  olarak daima hizmetinize hazırız. Çalışmanın yapılacağı alanı gördükten sonra sizden gelen talep ve mücadele edilecek olan böceğin niteliğine göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama tekniklerini kullanarak haşere ile ilgili sorununuzu sıfıra indiriyoruz.

Neden istanbul ilaçlama ? – TSE Sertifikalı Böcek ilaçlama Hizmeti

Kurulduğumuz günden bugüne daima müşteri memnuniyetini gözeterek her geçen hizmet yelpaze ve kalitemizi büyüterek Kartal böcek ilaçlama konusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Zaman içerisinde siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu ve olumsuz eleştiriler eşliğinde çizgimizi hep koruduk ve en kaliteli hizmeti vermeye çalıştık. Uzman kadrosu ve çağa uygun ekipmanlarıyla İstanbul ilaçlama  olarak her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmak için yola çıktık. Bizi büyük bir firma yapan siz değerli ziyaretçilerimiz olduğunu hiçbir zaman unutmayarak hizmet kalitemizi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya gayret ettik.

Haşere ilaçlama Ve Böcek ilaçlama ihtiyacınız için Hemen Uzmanını Arayın !

Kartal böcek ilaçlama ile ilgili yardım almak isteyen müşterilerimiz için Anadolu yakası telefon numaramız iletişim 0216 482 32 22. Bu numaradan bize ulaşabileceğiniz gibi web sitemizi ziyaret ederek forum doldurarak kendinizden haberdar olmamızı da sağlayabilirsiniz. Dahası aciliyeti olan ilaçlama işleriniz için cep numaramız 0542 342 74 30

En kaliteli hizmeti almaya hazır olun.

Kartal böcek ilaçlama en iyi firma olarak bilinen İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama, size ilaçlama önce ve sonrası hakkında gerekli rehberliği sunacaktır.

Kokusuz Kartal Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kokusuz ilaçlama yöntemleri böceklerin yoğun olduğu  yerlerde yapılabilir. Haşerelerin kokusuz ilaçlama yöntemi ile ölmesinde neden, ilaca böceklerin dokunması ile birlikte sinir sistemlerinin çökmesidir. Zehirlenen bir böcek, yuvasına giderek burada ölür. Diğer böcekler zehirlenmiş böceği yer. Bu şekilde zincir bütün böcekler ölene kadar devam eder ve mekanda tek bir böcek kalmaz. Genellikle 2 yıl kadar uzun süre kokusuz ilaçlama yöntemlerinin etkisini sürdürdüğü bilinmektedir. İlaç etkisini bir iki ayda gösterir. Kartal böcek ilaçlama firması İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile ilaçlama yaptırmak istemez misiniz? İstanbul Böcek ve Haşere ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz!

Kartal Böcek ilaçlama

Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında yer alan, 2008 sayımına göre 281.209 nüfuslu ve mücavir alanıyla birlikle 147.000 m² yüzölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrilidir.

VI. yüzyıl başlarında kurulan Kartal’ın merkezi Bizans İmparatorluğu döneminde Kartalimen adında bir balıkçı kasabasıydı. XI. yüzyılda, Selçuklu imparatoru Süleyman Şah tarafından fethedilmiştir. 1400 lü yıllarda Kartal, Osmanlı İmparatorluğu’na dahil edilmiştir. 1923-1926 arasında Üsküdar’ın ilçesi olan Kartal, 1928’e kadar, o zaman Üsküdar’a bağlı olan Kadıköy’ün Bostancı, içerenköy, Suadiye, İnönü ve Kayışdağı mahalleleri ve bugünkü Adalar ilçesini kapsıyordu. 1947 yılında, endüstri bölgesi olarak ilan edilmesinin ardından, Kartal, İstanbul’un hızla büyüyen ilçelerinden biri haline gelmiştir. 1951’de Gebze’den Tuzla beldesini alan ilçe, 1973’te, Haydarpaşa-Gebze banliyö tren hattının açılması ile birlikte bu gelişme ivme kazanmıştır.
2005 itibarıyla Kartal’da 400 adet orta ve büyük ölçekli fabrika, 1.300 atölye ve 1.200’ün üzerinde esnaf ve ofis bulunmaktadır. Bu fabrika ve atölyelerde 40.000’den fazla işçi çalışmaktadır.

1987’de Pendik (1992’ye kadar Tuzla’yı kapsıyordu), 1992’de Maltepe (1994’te Yeniçamlıca Mahallesi Ümraniye’ye geçti) ve Sultanbeyli, 2009’da Samandıra (Sancaktepe olarak) bölgeleri Kartal’dan ayrılmıştır. 2004-2009 arasında Maltepe’den ayrılan Ferhatpaşa Mahallesi, Samandıra beldesine bağlanmıştı.

Kartal böcek ilaçlama firmaları: Cevizli, Cumhuriyet, Çarşı, Çavuşoğlu, Dragos, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Merkez, Orhantepe, Ortabayır, Paşaköy, Pendik, Petrol İş, Rahmanlar, Samandıra, Soğanlık, Topselvi, Uğur Mumcu, Yakacık, Yalı, Yeni Mahalle, Yukarı Mahalle semtlerinde haşere, fare, ,pire, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Kartal genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, pire,akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, (tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği), güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.