Kurtköy Gümüş Böceği İlaçlama Servisi

Rate this post

 

Kurtköy Gümüş Böceği İlaçlama Servisi
Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böcekleri, Gümüş Balıkçıl, Gümüşçün olarak da bilinen gri renkte, genelde yüksek katlı veya site içerisinde bulunan bloklarda görülmektedir.Her türlü mekanda rahatlıkla rastlanan haşerelerdendir.

Kurtköy Gümüş Böceği İlaçlama Servisi; Kurtköy Sabiha Gökçen havalimanını da içerisine alan, son yıllarda Anadolu yakası ve Pendik ilçesinin de gözdesi haline gelen, sağlam ve sağlıklı altyapı ve üst yapı çalışmaları ile göz dolduran bir semtimizdir. Pendik ilçesine bağlıdır. Viaport ve Atlantis bilinen Avm’leridir. Kurtköyde,haftanın her günü istenilen her zaman gümüş böceği ilaçlama servisi sunmaktayız.

Kurtköy gümüş böceği ilaçlama Servisi,kokusuz insektisitler ile gümüş böceğinden sizi kurtarıyoruz..Gümüş böceği dört mevsim görünen bir böcektir. İlaçlaması da her zaman yapılabilir.

İstediğiniz gün ve saatte kokusuz ve insan sağlığına zararsız olan uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bizi hemen arayın ve müsait olduğunuz gün ve saate randevu verin.Size uygun zamanda gümüş böceği ve diğer haşereler için ilaçlamanızı yapalım.

Gümüş böceğinin dışında Kurtköy’de görülen diğer haşere türleri;

  1. pire,
  2. hamam böceği,
  3. akrep,
  4. tahtakurusu,
  5. fare,
  6. karafatma,
  7. çiyan
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma