Silivri Böcek ilaçlama

bit pire bahçe apartman site ilaçlama

Uzun yıllardır böcek ilaçlama sektörleri arasında yer alan Silivri böcek ilaçlama sektörümüz her zaman kaliteli ve güvenli hizmetlerini siz  müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır.

Evlerimizde bulunan veya işyerleriniz de bulunan böcekler, siz müşterilerimiz farkında olmadan evinizde ve işyerinizde yaşam alanlarınıza ve yiyeceklerimize ortak olmaktadırlar. Firmamız olan Silivri böcek ilaçlama olarak her zaman siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Bu böcekler taşıdıkları binlerce bulaşıcı hastalıkları sevdiklerinize ve sizlere kolay bulaştırmaktadır. Çocuklarda görülen Alerjik Astım hastalığı %80 oranında evlerinizde ve işyerlerinizde yaşamakta olan böceklerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenden dolayı evlerinizi ve işyerlerinizi düzenli bir şekilde işinde uzman, yaptığı işi bilen ve insanların sağlıklarına önem veren tecrübeli, dikkatli, güvenli ve kaliteli bir ilaçlama şirketine yaptırmanız gerekir. Çünkü gelecekte karşınıza çıkacak problemlerin kolay çözülmesinde siz müşterilerimize çok büyük avantaj sağlamaktadır. Tam bu sırada firmamız olan Silivri böcek ilaçlama olarak devreye girerek ev ve işyerlerinizi güvenli bir şekilde ilaçlamaktayız. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek detaylar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Silivri Böcek İlaçlama Fiyatları

Her zaman firmamız olan Silivri böcek ilaçlama fiyatları çok ekonomik olmaktadır. Böcek ilaçlama yaptırmak istediğiniz yer ve mekan için fiyatlandırma yapılmaktadır. Firmamız da haftanın her günü 7/24 siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fiyatlar birçok firmaya nazaran en uygun bütçeler hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Silivri Böcek İlaçlama Hizmetleri ve Teknikleri

Her zaman böcek ilaçlamada kendine çok güvenen firmamız olan Silivri böcek ilaçlama hizmetlerimiz ve tekniklerimiz ile en kaliteli ve güvenli hizmetleri siz müşterilerimize sunmaktayız.

Böcek ilaçlama çok dikkat gerektiren bir işlemdir. Çünkü insan sağlığı çok önemli bir faktördür. İlaçlama; kapalı ve açık olan tüm mekanlarda yapılmaktadır. Okul, gıda firmaları, hastaneler, fabrikalar, şantiyeler, bahçeler, lokantalar, oteler, pasajlar ve daha birçok işyerleri için hizmet vermekteyiz. Böcek ilaçlama tekniklerimiz; jel ilaçlama, kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kemirgen kontrolü ilaçlamaları yapmaktayız. Detaylı bilgiler için firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz yada firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Silivri Böcek ilaçlama Sistemi Nasıl?

Firmamız 7/24 hizmet vermekte olup sizleri düştüğünüz bu müşkül durumdan en kısa sürede son teknoloji yöntemlerle tereyağından kıl çeker gibi kurtarıyor! Evlerinizde gözle görülmeyen veya kapı pençelerin açık oldukları zamanlarda evlerinize gelen bu davetsiz misafirler yaşadıkları doğal ortamlardaki mikropları evinizdeki yaşam alanlarınıza taşımaktadır. Özellikle çocuk ve bebeklere bulaşıcı hastalık bulaştırabilecek bu böcekler görüntü bakımından da oldukça rahatsızlık verici durumlar ortaya koymaktadır. Evlerinizde görünmeyen yerlere düşen şeker ve yemek kırıntılarına gelen bu haşereler evinizi yaşanılmayacak hale getirebilirler. İşte tam bu noktada Silivri Böcek İlaçlama devreye giriyor.

Silivri Böcek ilaçlama Kullanılan Ürünler Nedir?

Yılların birikimi ve tecrübelerimiz ile oluşturduğumuz çeşitli yöntemler ve son teknoloji ürünler ile evlerinizi tekrar yaşanabilir ve mutlu bir yuvaya dönüştürüyoruz. Kimyasal ilaçlamalar ile kısa sürede etkili çözümler elde ederek haşerelerin kökünü kurutuyor ve aynı sorunun tekrar etmesinin önüne geçiyoruz. Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama olarak farklı çeşitlerde uygulamalarımız mevcut olup evlerinizi basan böceklerin türüne göre de özel uygulamalar uygulanmaktadır.

Silivri ve çevresinde aktif olarak hizmet veren firmamız acil ve geniş çaplı olmak üzere farklı zaman periyotlarında isteklerinize uygun olarak çalışmaktayız. Deneyimli kadromuz, son teknoloji ürünlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İlaç markası olarak Avrupa’da ve Türkiye’de meşhur olan BAYER ilaçlama markası tercih edilmektedir.

istanbul ilaçlama olarak her türlü ilaçlama işlemlerimiz resmi belgelerce tasdiklenmiş ve onaylanmıştır. Böcek ilaçlama alanında Silivri’de öncü olan firmamız yıllardır bu alanda sizlere memnuniyetle hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Eğer sizlerde böceklerden ve haşerelerden kurtulmak istiyorsanız bize ulaşın. Silivri Böcek İlaçlama ile böceklere son!
Silivri, Marmara Bölgesi’nde bulunan İstanbul un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir.

İstanbul il merkezinin 67 kilometre batısında, E-5 (yeni adıyla D-100) karayolu üzerinde bulunan bir sahil kentidir.

Çatalca Yarımadası’nın batısında Tekirdağ iline bağlı Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri, doğusunda İstanbul iline bağlı Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde İstanbul iline bağlı Çatalca ilçesi, kuzeybatıda Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesi, güneyinde ise Marmara Denizi yer alır. Marmara Denizi’ne kıyılarının uzunluğu yaklaşık 45 km. olan ilçenin yüzölçümü yaklaşık 760 km²’dir 18 köyü ve 8 beldesi bulunan ilçenin merkezi ise 7 mahalleye ayrılmıştır.

Silivri böcek ilaçlama faaliyetleri: Büyük Sinekli Köyü, Değirmenköy, Gümüşyaka, Kınalı, Merkez, Ortaköy semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

Silivri’de sıklıkla Karşılaşılan Böcekler Şunlar

  • Pire özellikle yaz aylarında görülebilir,
  • Hamam Böceği 4 mevsim görülebilir,
  • Fare 4 mevsim sıklıkla karşılaşılır,
  • Kalorifer Böceği özellikle kış aylarında evlerde görülür,
  • Toz Akarı evlerde görülü mevsimi yoktur,
  • Tahta Kurusu özellikle şantiyeler işçi koğuşlarında,
  • Şark Hamam Böceği binalarda bahçelerde ve evlerde yaz başlarında ve sonlarında.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.