Şişli Böcek İlaçlama

böcek ilaçlama servisleri karafatma ev ilaçlaması

İstanbul da yer alan Şişli ilçemiz yıllardır verdiği böcek ilaçlama hizmetimiz Şişli böcek ilaçlama olarak devam etmektedir.

Firmamız da uzman ekibimiz içinde bulunan endüstri, bilgisayar ve ziraat mühendisleri olmak üzere böcek ilaçlama konusunda uzman ve her türlü bilgisi olan kadromuzla Şişli böcek ilaçlama firmamız siz müşterilerine hizmetlerini sunmaktan onur ve gurur duymaktadır. İstanbul’un hemen hemen bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Zaman zaman hepimizin başına gelmiştir. Güzelim evimizde otururken aniden böcekler etrafı sarıp ummadık şekilde bizi üzmüştür. Özellikle eşimiz, kızımız veya kadınlarımız böceklerden erkeklere göre çok daha fazla şekilde tiksinir ve bir an önce kurtulmak isterler.
Fakat istemek yeterli olmuyor çoğu zaman. Fiiliyata dökmek gerek. Bu işi bilenlere danışmak kökten çözüm sağlamak gerek. Geçici süreliğine marketlerden aldığımız ilaçlar bize anlık çözümler sunsa da sürekli olarak ve temelli olarak kurtulmak istediğinizi duyuyor ve hissediyoruz. istanbul ilaçlama olarak sizi en kısa sürede böceklerden kurtarmak istiyoruz. Şişli’de iseniz ve Şişli böcek ilaçlama firmalarından birisini arıyorsanız tam doğru yerdesiniz.

Şişli Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Firmamız da her zaman çalışma saatlerimiz siz müşterilerimiz için 7/24 saatleri arasında hizmetlerini sunmaktadır. Personellerimiz; kaliteli, güvenli, güler yüzlü ve anında karar alabilen ekibimiz ile Şişli böcek ilaçlama hizmetlerimizi en doğru şekilde ellerinden gelen çabayı göstermektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için her zaman firmamız ile iletişime geçerek bütün bilgileri öğrenebilirsiniz. Her daim sizlerin sağlıklı ortamlarda yaşam sürdürmeniz için özveri ile çalışmaktayız. Böceklerin türüne göre sizlere detaylı bilgiler verilmektedir. Okul, otel, restoran, ev, iş yeri, fabrika, şantiye, AVM, pasaj ve ismini sayamadığım birçok kuruluş için hizmetlerimiz devam etmektedir. 

Şişli Böcek İlaçlama Teknikleri

Firmamız da ilaçlama teknikleri her mekan ve yer için değişiklik göstermektedir. Şişli böcek ilaçlama tekniklerimiz firmalar arasında en kaliteli ve güvenli olan tekniklerdir. Tekniklerimiz hakkında her zaman firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz. Uyguladığımız teknikler ise; jel uygulaması, soğuk sisleme uygulaması ve kemirgen kontrolü uygulaması olmaktadır.

Jel uygulaması; böceklerin olduğu bölgeler tespit edilerek o bölgelere ilaçlı karışımın damla halinde o bölgeye damlatılarak böceklerin yok olmasını sağlamaktadır. Bu uygulamadan sonra temizlik yapılabilir.

Soğuk sisleme uygulaması; bu uygulama da böceklerin yine yer tespiti yapılması ardından soğuk hava ile ilaç karışımı mız karıştırılarak püskürtme cihazlarımıza böceklerin bulunduğu bölgelere püskürtülür ve böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Kemirgen kontrolü uygulaması; böcekleri yerleştiği ve yuvaları tespit edilerek oralara yem konularak ölmelerini sağlamaktır.

Şişli Böcek İlaçlama Fiyatları

Her zaman firmamız olan Şişli böcek ilaçlama fiyatları çok uygun olmaktadır. Fiyat bilgisi almak için firmamızı arayarak veya ziyaret ederek detayları öğrenebilirsiniz. Unutmayın ki insan sağlığı en önemli faktördür.

Böceklere Elveda!

Böcek ile mücadele oldukça zordur. Bireysel müdahale etmeniz durumunda bazen sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İşi garantiye alıp böcek ilaçlamayı meslek haline getirmiş firmalardan destek almanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Böcekleri kendi başınıza yeneyim derken ortama bıraktığınız kimyasallar sizin ve aileniz açısından ciddi problemler doğurabilir. Hatta böceklerden kurtulacağım derken onların fark etmeden direncini artırıp daha da sıkıntılı şeylere sebebiyet verebilirsiniz. Şişli böcek ilaçlama sizleri rahata kavuşturup gereksiz haşereleri perişan ederek evinizi eski ferahlığına kavuşturmak için var.

Böceklerden kurtulun!

şişli-böcek-ilaçlama, sisli-böcek-ilaclamaBöcek görünce zarar ziyan düşünmeden üstüne atlarsınız belki ama bataklığı kurutmadan sadece bir bireyi öldürmek size fayda sağlamaz. Şişli böcek ilaçlama olarak böceklerin bataklığına girip inlerini darma dağın ederek sizlere güvenli huzurlu yaşam sağlıyoruz. Bir çok kişi dışarıdan ilaç temin ederek böceklerden kurtulmak ister. Kendi amatör fikirleri ile bir çok yanlışlıklara sebebiyet verir. Oysa firmamız çalışanları profesyonel hizmet vererek en kısa sürede en etkili çözümleri size sunarak oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Özellikle geceleri aniden böcekler karşınıza çıkarlar. Aydınlığı sevmeyen haşereler gölgelerde ilerleyerek saklanmaya çalışırlar. Gece uyandığınızda bazen aniden karşınıza bir çok böcek çıkabilmektedir. Siz ani şoktan sonra bunlardan kurtulmanın planlarını yaparsınız. istanbul ilaçlama olarak sizi fazla düşündürmek istemiyoruz. Kısa sürede çözüm sağlayarak sizleri bu dertten kurtarmak istiyoruz. Bizimle iletişime geçerek en kısa sürede haşerelerden kurtulun!

Şişli, İstanbul İlinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir.
1954’te ilçe olan Şişli İlçesi’nde Köy yerleşimi yoktur. 28 mahallesi bulunan Şişli doğuda Beşiktaş, kuzeyde Sarıyer, batıda Eyüp ve Kağıthane, güneyde Beyoğlu ilçeleri ile çevrelidir.

Denize sahili olmayan Şişli ilçesi’nde çok sayıda tarihi eser, işyeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır. Şişli ilçesi Kağıthane’nin, 1987’de ayrılarak ayrı bir ilçe olmasıyla ikiye bölündü. Kuzeyde yer alan Ayazağa, Maslak ve Huzur mahalleleri ile Büyükdere Caddesi’ni birbirine bağlar.

Harbiye, Pangaltı, Kurtuluş, Osmanbey, Nişantaşı, Teşvikiye ve Şişli’nin görünümü 1920’lerden sonra değişime uğradı. Bu semtlerdeki bahçe içindeki ev ve konakların yerini yavaş yavaş apartmanlar almaya başladı. Apartmanların çoğalmasının yaygınlaşması eski ulaşım yollarının çok belirgin caddeler haline gelmesine neden oldu. 1920’ler ve 1930’larda Şişli ve çevresi, varlıklı kimselerin bir apartman ya da apartman dairesi edinmek istedikleri ve bunun moda olduğu gözde semtler haline geldi.

1950’lerden itibaren başlayan, İstanbul’a yoğun göç dalgası sonucunda Şişli’nin kuzeyinde Çağlayan ve Gültepe semtleri oluşmaya başladı. Bir köy olan Kağıthane’nin nüfusu da hızla artmaya başladı. Yoğun nüfus artışı sonucunda, Beyoğlu’na bağlı bir bucak olarak yönetilen Şişli, 1954’te yapılan bir düzenlemeyle ilçe yapıldı. Şişli ilçe olduğunda Kağıthane ve Ayazağa da Şişli İlçesi’ne bağlı köylerdi.

Problemin Kaynağı

1960’larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerle Esentepe ve Gayrettepe semtleri ortaya çıktı, Mecidiyeköy’ deki bahçeli evlerin yerini de apartmanlar aldı. İlçenin kuzeyinde Hürriyet, Örnektepe, Kuştepe ve Çeliktepe semtleri oluştu. Bomonti çevresideki fabrikalar da çoğaldı. Büyükdere Caddesi’nin batı kenarında da birçok yeni fabrika kuruldu.1970’e gelindiğinde Şişli İlçesi’nin nüfusu çeyrek milyonu aşmıştı. Beyoğlu’nun 1970’lerde geçirdiği bazı olumsuzluklar neticesinde ünlü mağazalar ve alışveriş merkezleri Harbiye, Nişantaşı, Osmanbey ve Şişli semtlerine kaydı.Böylece alışveriş merkezi haline gelen önemli caddelerde eskiden beri ikametgah olarak oturulan apartman daireleri de işyeri olarak kullanılmak üzere kiraya verildi ya da satıldı.1980’lerde, Halaskargazi, Rumeli ve Valikonağı caddeleri İstanbul’un en gözde alışveriş merkez haline geldi. Bu gelişme daha sonra Mecidiyeköy, Gayrettepe ve Esentepe’yi de içine aldı. Hızlı nüfus artışı ile paralel kalitesiz yapılaşma böcek probleminin şişli bölgesinde yoğun olmasındaki en önemli etkendir.

Şişli ilçesi yaşadığı hızlı değişim sonucunda, İstanbul ve Türkiye ekonomisinin iş ve finans merkezi olma durumundadır. Kuzeydeki Maslak ve çevresi, 1980’lerden itibaren bazı bankalar ve firmaların merkez olarak tercih ettikleri bir çalışma alanı haline geldi.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

  1. merhaba 40(m2) olan iş yerimi kokusuz ilaçlatırmak istiyorum ücrt nedir ve sertifika veriyormusunuz meail ile ulaşabilirsiniz

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.